Warsztat dla WOLONTARIUSZY zaangażowanych w pomoc osobom uciekającym przed wojną w Ukrainie / w TEN WTOREK – 10.05, g. 9:00 – 17:00 / wstęp WOLNY! Zapisy!

Szkolenie dla wszystkich pracujących z osobami w kryzysie i traumie
🗓️10 MAJA Wtorek
🕘9:00 -17:00

👩‍💻 Informacje o prowadzących:
Ali Knowles (założyciel Ollie and His Superpowers), Rachel Young i Belinda Miles to psychoterapeuci, którzy koncentrują swoją pracę na dzieciach i ich dobrym samopoczuciu. Pracują dla ‘Ollie And His Superpowers’, organizacji szkoleniowej / coachingowej oferującej program z zakresu wsparcia terapeutycznego dla dzieci w wieku szkolnym.

🤝 Ollie jest bardzo efektywnym narzędziem dla każdego, kto pracuje z dziećmi, nastolatkami i dorosłymi. We współpracy z Xanthe Steen, przyszłym trenerem Ollie, organizacja oferuje psychologom, psychoterapeutom jak i wolontariuszom warsztaty podczas których certyfikowani trenerzy podzielą się technikami Ollie z zakresu zdrowia psychicznego, aby pomóc w bieżącej pracy z uchodźcami z Ukrainy, w szczególności z dziećmi, jak i sposobami na zadbanie o samego siebie w tej trudnej rzeczywistości.
„Ollie zostało stworzone, by oddzielić problem od dziecka, umożliwić używanie przyjaznego dziecku języka o tym, jak działa nasz umysł i dlaczego czujemy to, co czujemy, abyśmy mogli zaangażować dzieci w pracę na rzecz zmian. Ollie pozwala dzieciom odgrywać aktywną rolę w rozwiązywaniu ich problemów i znajdowaniu pozytywnej siły, pomagając im być najlepszą wersją siebie.”

Więcej o Ollie i organizacji można przeczytać na
https://www.ollieandhissuperpowers.com/
https://www.facebook.com/OllieandhisSuperpowers

Wydarzenie jest darmowe, ilość miejsc jest ograniczona, wymagana rejestracja poprzez link poniżej 👇

Szkolenie będzie prowadzone w języku angielskim z tłumaczeniem na język polski.