🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

🌺 HARMONOGRAM 2021/22🌺 

* K L I K N I J w okienko żółte – SALA BIAŁA /  * K L I K N I J:  w okienko niebieskie – SALA NIEBIESKA
* K L I K N I J:  w okienko różowe – SALA PIĘTRO WYŻEJ „ORIENTALNA” /  * K L I K N I J:  w okienko zielone – SALA PIĘTRO WYŻEJ „SZARA”

* „HARMONOGRAM W PIGUŁCE” – poniżej głównego harmonogramu!

Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nd
800 - 915
930
930 - 1030 Dziecięcy Warsztat Tańca (3-5 lat) Agnieszka Tatara
945
1000
1015
1030
1030 - 1130 Dziecięcy Warsztat Tańca (5-7 lat) Agnieszka Tatara
1045
1100
1115
1130
1130 - 1230 Dziecięcy Warsztat Tańca (8-10 lat) Agnieszka Tatara
1145
1200
1215
1230
1230 - 1330 Dziecięcy Warsztat Tańca (10+) Agnieszka Tatara
1245
1300
1315
1330
1345 - 1615
1630
1630 - 1730 Dzięcięcy Warsztat Tańca: Neoklasyka (10+) Ola Zgłobica
1630 - 1800 Dziecięcy Warsztat Tańca: warsztatUP! (10+) Agnieszka Tatara
1645
1700
1715
1730
1730 - 1830 Dziecięcy Warsztat Tańca: Akrobatyka i Rozciąganie (10+) Ola Zgłobica
1745
1800
1800 - 1915 Taniec Współczesny i Kompozycja Ruchu / start: październik Alicja Miszczor
1815
1830
1845
1900
1915
1930
1930 - 2045 Afro Dance / g.19:40 Alain NCA i Gerard Guyzo
1945
2000
2015
2030
2045
2100
2115
2130
2145
2200
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nd
800 - 1115
1130
1130 - 1230 Dziecięcy Warsztat Tańca: Akrobatyka i rozciąganie (5-7 lat) Ola Zgłobica
1145
1200
1215
1230
1230 - 1330 Dziecięcy Warsztat Tańca: Akrobatyka i rozciąganie (8-10 lat) Ola Zgłobica
1245
1300
1315
1330
1330 - 1430 Dziecięcy Warsztat Tańca: Akrobatyka i Rozciąganie (10+) Ola Zgłobica
1345
1400
1415
1430
1445 - 1615
1630
1630 - 1730 Dziecięcy Warsztat Tańca (3-5 lat) Agnieszka Tatara
1645
1700
1715
1730
1730 - 1830 Dziecięcy Warsztat Tańca (5-7 lat) Agnieszka Tatara
1745
1800
1800 - 1930 AcroYoga od podstaw (g.17:50 – 19:10) / zajęcia odbywają się bez przerwy Tomasz Pacan
1815
1830
1845
1900
1915
1930
1945
2000
2015
2030
2045
2100
2115
2130
2145
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nd
800 - 1700
1715
1730
1745
1800
1815
1830
1845
1900
1915
1930
1945
2000
2015
2030
2045
2100
Generuj obrazek

🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

 HARMONOGRAM w pigułce

☀️ PONIEDZIAŁEK ☀️

☀️Sala Biała
🌺 16:30 – 17:30 – DZIECIĘCY WARSZTAT TAŃCA NEOKLASYKA (10+) – Ola Zgłobica /  zapisy: warsztat.tanca@gmail.com, +48601519027 / start: wrzesień
🌺 17:30 – 18:30 –  DZIECIĘCY WARSZTAT TAŃCA – AKROBATYKA I ROZCIĄGANIE (10+) – Ola Zgłobica / zapisy: warsztat.tanca@gmail.com, +48601519027 / start: wrzesień
🌺 18:30 – 20:00 – ŚWIADOMOŚĆ CIAŁA W OPARCIU O METODĘ BMC (gr. open) – Iwona Olszowska / WIELKI COME BACK!!! <3 / start: 6.09
🌺 20:15 – 21:30 – FORRO (gr. open) – Junior Arto, Renia Liszka / info: forrokrakow@gmail.com / start: pierwsze zajęcia Forro już w piątek 3.09

☀️ Sala Niebieska
🌺 16:30 – 17:30 – DZIECIĘCY WARSZTAT TAŃCA: (3-5 lat) – Agnieszka Tatara / zapisy: warsztat.tanca@gmail.com, +48601519027 / start: wrzesień
🌺 17:30 – 18:30 – DZIECIĘCY WARSZTAT TAŃCA: (5-7 lat) – Agnieszka Tatara /zapisy: warsztat.tanca@gmail.com, +48601519027 / start: wrzesień
🌺 20:00 – 21:45 – SPOTKANIA Z MASAŻEM – Rafał Kałuzieński / obowiązują zapisy: rafal.kaluzienski@gmail.com / start: 13.09

☀️Sala Piętro Wyżej „Orientalna”
🌺 17:00 – 18:30 – CHÓR „B” (gr. otwarta)– Wassim Ibrahim / info: wassimgib@gmail.com / start: październik
🌺 18:30 – 19:45 – CHÓR „A” (gr. zamknięta) – Wassim Ibrahim / info: wassimgib@gmail.com / start: 25.08
🌺 20:00 – 21:15 – SPOTKANIA Z GŁOSEM (gr. open) – Sabina Krauze / info: sabina.krauze@gmail.com / start: 6.09

☀️ Sala Piętro Wyżej „Szara”
🌺 19:00 – 20:30 – JOGA WORKOUT (gr.open) – Artem Nakonechnyi / info: artem.kosmo@gmail.com / start: październik

☀️ WTOREK ☀️

☀️ Sala Biała
🌺 17:00 – 18:00 – ? – Kasia Maria Rosalia / szczegółowe informacje na temat charakteru zajęć już wkrótce / start: październik
🌺 18:00 – 19:15 – MODERN JAZZ – Kasia Maria Rosalia / start: październik
🌺 19:15 – 20:30 – TANGO-CONTACT I IMPROWIZACJA TANECZNA W PARZE (gr. open) – Edward Rey / info: info@kontaktprzestrzen.pl / start: 5.10
🌺 20:30 – 21:45 – CONTACT i IMPROWIZACJA TANECZNA (gr. open) – Edward Rey / info: info@kontaktprzestrzen.pl / start: 1.10

☀️ Sala Niebieska
🌺 18:00 – 19:15 – HARMONIA GŁOSU I CIAŁA (gr. open) – Aleksandra Zawłocka / info: +48 605274454 / start: wtorkowa Harmonia startuje w październiku, środowa działa bez przerwy wakacyjnej i można przyłączyć się w każdej chwili po wcześniejszych zapisach: +48 605274454
🌺 19:15 – 20:30 – ACRO YOGA + Masaż Tajski (gr. od podstaw) – Acro Tribe: Weronika Tyrpa, Basia Psiuk / info: info.acrotribe@gmail.com
🌺 20:30 – 21:45 – ACRO YOGA z Masażem Tajskim (gr. średnio zaaw.) – Acro Tribe: Weronika Tyrpa, Basia Psiuk / info: info.acrotribe@gmail.com / * zajęcia działają bez przerwy wakacyjnej, przyłącz się w dowolnym terminie

☀️Sala Piętro Wyżej „Orientalna”
🌺 18:00- 19:30 – RUCH OD CZUCIA – Oswajanie Improwizacji i Świadomości Ciała (kurs) –  Joanna Książkiewicz / info: ruch.od.czucia@gmail.com / start: październik
🌺 19:30 – 20:45 – VINYASA – YOGA DYNAMICZNA (gr. open) – Alicja Poloczek / info: paniodjogi@gmail.com / start: 7.09

☀️Sala Piętro Wyżej „Szara”
🌺 18:00-19:15 – JONI JOGA – joga dla kobiet – cykl 12 spotkań – Ewa Rumieńczyk / zapisy: e.rumienczyk@gmail.com /start: 5.10

☀️ ŚRODA ☀️

☀️Sala Biała
🌺 10:00 – 11:15 – HARMONIA GŁOSU I CIAŁA (gr. open – obowiązują zapisy– Aleksandra Zawłocka / start: środowa Harmonia działa bez przerwy wakacyjnej i można przyłączyć się w każdej chwili po wcześniejszych zapisach: +48 605274454
🌺 16:00 – 18:00 – DZIECIĘCY WARSZTAT TAŃCA: Warsztat UP! (10+) – Agnieszka Tatara / zapisy: warsztat.tanca@gmail.com, +48601519027 / start: wrzesień
🌺 18:00 – 19:15 – TANIEC WSPÓŁCZESNY I KOMPOZYCJA RUCHU (3 miesięczny kurs) – Alicja Miszczor / obowiązują zapisy: alataniec@gmail.com / start: październik 
🌺 19:40 – 20:40 – AFRO DANCE (gr. open) – Alain Ndasi, Gerard Guyzo / info: tropicalnight.krakow@gmail.com / * zajęcia działają bez przerwy wakacyjnej, można się przyłączyć w każdej chwili
🌺 20:45 – 22:00 – ZOUK (gr. open) – Junior Arto / info: josecarlosg@outlook.com / start: 1.09

☀️Sala Niebieska
🌺 17:50 – 19:10 – ACRO YOGA (od podstaw) – Tomasz Pacan / info: paccan@poczta.onet.pl / * zajęcia działają bez przerwy wakacyjnej, można się przyłączyć w każdej chwili
🌺 19:30 – 20:30 – STANIE NA RĘKACH, MOBILNOŚĆ (gr. open) – Haytham Hmiedat / info: haytham.hd1990@gmail.com / * zajęcia działają bez przerwy wakacyjnej, można się przyłączyć w każdej chwili
🌺 20:30 – 21:45 – KONTAKT IMPROWIZACJE WOKALNE (gr. open) – Edward Rey, Zofia Trystuła-Hovhannisyan / info: zosia@wieczysta.krakow.pl / start: 1.09
* Po 21:45 zajęcia luźno przechodzą w praktykę, można zostać i kontynuować wokalno-taneczne poszukiwania 🙂

☀️Sala Piętro Wyżej „Orientalna”
🌺 17:30 – 19:00 – CHÓR „A” (gr. zamknięta) – Wassim Ibrahim / info: wassimgib@gmail.com / start: październik

☀️ CZWARTEK ☀️

☀️ Sala Biała
🌺 18:00 – 19:30 – ACRO YOGA ( gr. średnio zaaw.) -Tomasz Pacan / info: paccan@poczta.onet.pl /
* zajęcia działają bez przerwy wakacyjnej, można się przyłączyć w każdej chwili
🌺 19:30 – 20:45 – AFRO DANCE (gr. open) – Alain Ndasi, Gerard Guyzo / info: tropicalnight.krakow@gmail.com / * zajęcia działają bez przerwy wakacyjnej, można się przyłączyć w każdej chwili

☀️ Sala Niebieska
🌺 18:00 – 19:15 – AUTHENTIC JAZZ (grupa od podstaw) _ Gosia Żurawska / NOWOŚĆ! Informacje i zapisy:  malzurawska@gmail.com, Tel: 530495063 / start: 14.10
🌺
 19:30 – 20:45 – AKTYWNY STRETCHING z Elementami Psychomotoryki (gr. open) – Krzysztof Satora / info: nieznanytancerz@gmail.com

☀️ Sala Piętro Wyżej „Orientalna”
🌺 18:00 – 19:15 – OBUDZIĆ CIAŁO – QI GONG, BIOENERGETYKA, RUCH (gr. open) – Karol Swoboda / info: karolzapisy@gmail.com / start: październik
🌺 19:30 – 20:45 – PODSTAWY KONTAKT-IMPROWIZACJI (gr. open) – Karol Swoboda / Dawid Sowboda / info: karolzapisy@gmail.com / start: październik

☀️ Sala Piętro Wyżej „Szara”
🌺 18:00 – 19:30 – YOGA WORKOUT (gr. open) – Artem Nakonchnyi / info: artem.kosmo@gmail.com / start: październik
🌺 19:45 – 21:00 – CHÓR „B” (gr. otwarta) – Wassim Ibrahim / info: wassimgib@gmail.com / start: październik

☀️ PIĄTEK ☀️

☀️Sala Biała
🌺 18:00 – 19:15 – TANIEC WSPÓŁCZESNY I KOMPOZYCJA RUCHU (3 miesięczny kurs) – Alicja Miszczor / zapisy: alataniec@gmail.com / start: październik
🌺 19:30 – 20:45 – CONTACT I IMPROWIZACJA TANECZNA (gr. open) – Edward Rey / info: info@kontaktprzestrzen.pl / start: 1.10

☀️Sala Niebieska
🌺 19:30 – 20:45 – FORRO (gr. open) – Junior Arto, Renia Liszka / info: forrokrakow@gmail.com / start: 3.09

☀️Sala Piętro wyżej „Orientalna”
🌺 19:00 – 20:30 – 3-MIESIĘCZNY TRENING IMPROWIZACJI AKTORSKIEJ (3 miesięczny kurs) – Zofia Zoń / zapisy: z.otwieralnia@gmail.com / start: 17.09

☀️ Sala Piętro Wyżej „Szara”
🌺 17:15 – 18:00 – CHÓR DZIECI – Wassim Ibrahim / info: wassimgib@gmail.com / start: październik

☀️ SOBOTA ☀️

☀️Sala Biała
🌺 9:30 – 10:30 – DZIECIĘCY WARSZTAT TAŃCA: (3-5 lat) – Agnieszka Tatara / zapisy: warsztat.tanca@gmail.com, +48601519027
🌺 10:30 – 11:30 – DZIECIĘCY WARSZTAT TAŃCA: (5-7 lat) – Agnieszka Tatara / zapisy: warsztat.tanca@gmail.com, +48601519027
🌺 11:30 – 12:30 – DZIECIĘCY WARSZTAT TAŃCA: (8-10 lat) / NOWOŚĆ! – Agnieszka Tatara / zapisy: warsztat.tanca@gmail.com, +48601519027
🌺 12:30 – 13:30 – DZIECIĘCY WARSZTAT TAŃCA: (10+) – Agnieszka Tatara / zapisy: warsztat.tanca@gmail.com, +48601519027

☀️Sala Niebieska
🌺 11:30 – 12:30 – DZIECIĘCY WARSZTAT TAŃCA akrobatyka i rozciąganie: (5-9 lat) – Ola Zgłobica / zapisy: warsztat.tanca@gmail.com, +48601519027
🌺 12:30 – 13:30 – DZIECIĘCY WARSZTAT TAŃCA akrobatyka i rozciąganie: (8-10 lat) – Ola Zgłobica / zapisy: warsztat.tanca@gmail.com, +48601519027
🌺 13:30 – 14:30 – DZIECIĘCY WARSZTAT TAŃCA akrobatyka i rozciąganie: (10+) – Ola Zgłobica / zapisy: warsztat.tanca@gmail.com, +48601519027

☀️ NIEDZIELA ☀️

☀️ Sala Piętro Wyżej
🌺 19:00 – 20:30 – JOGA OPEN (gr. open) – Alicja Poloczek / info: paniodjogi@gmail.com / start: 5.09

☀️ SPOTKAJMY SIĘ W KONTAKCIE! 🙂 ☀️

🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺