HARMONOGRAM 2020/21 

* K L I K N I J w okienko żółte – SALA BIAŁA

* K L I K N I J:  w okienko niebieskie – SALA NIEBIESKA

* K L I K N I J:  w okienko różowe – SALA PIĘTRO WYŻEJ „ORIENTALNA”

* K L I K N I J:  w okienko zielone – SALA PIĘTRO WYŻEJ „SZARA”

* „HARMONOGRAM W PIGUŁCE” – poniżej głównego harmonogramu! / Tu znajdziecie E-MAILE do nauczycieli

Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nd
800 - 915
930
930 - 1030 Dziecięcy Warsztat Tańca (3-5 lat) Agnieszka Tatara
945
1000
1015
1030
1030 - 1130 Dziecięcy Warsztat Tańca (6-8 lat) Agnieszka Tatara
1045
1100
1115
1130
1130 - 1230 Dziecięcy Warsztat Tańca (10+) Agnieszka Tatara
1145
1200
1215
1230
1245 - 1615
1630
1630 - 1730 Dzięcięcy Warsztat Tańca: Neoklasyka (10+) Ola Zgłobica
1630 - 1800 Dziecięcy Warsztat Tańca – Taniec Współczesny (10+) Monika Węgrzynowicz
1645
1700
1715
1730
1730 - 1830 Dziecięcy Warsztat Tańca: Akrobatyka i Rozciąganie (10+) Ola Zgłobica
1745
1745 - 1915 AcroYoga gr. średniozaaw. / g.17:50-19:20 Tomasz Pacan
1800
1815
1830
1845
1900
1915
1915 - 2030 Kurs Edukacji Ruchowej: Tango-Contact i Improwizacja Taneczna w Parze Edward Rey
1930
1945
2000
2015
2030
2045
2100
2115
2130
2145
2200
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nd
800 - 1015
1030
1030 - 1130 Dziecięcy Warsztat Tańca (8-10 lat) Ola Zgłobica
1045
1100
1115
1130
1130 - 1230 Dziecięcy Warsztat Tańca: Akrobatyka i rozciąganie (6+) Ola Zgłobica
1145
1200
1215
1230
1230 - 1330 Dziecięcy Warsztat Tańca: Akrobatyka i rozciąganie (10+) Ola Zgłobica
1245
1300
1315
1330
1345 - 1615
1630
1630 - 1730 Dziecięcy Warsztat Tańca (3-5 lat) Agnieszka Tatara
1645
1700
1715
1730
1730 - 1830 Dziecięcy Warsztat Tańca (6-8 lat) Agnieszka Tatara
1745
1800
1815
1830
1845
1900
1915
1930
1945
2000
2015
2030
2030 - 2145 Acro Yoga (open) Acro Tribe
2045
2100
2115
2130
2145
2200
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nd
800 - 1645
1700
1700 - 1830 Chór „B” (gr. otwarta) / start: w maju Wassim Ibrahim
1715
1730
1730 - 1900 Chór „A” (zamknięta) Wassim Ibrahim
1745
1800
1815
1830
1830 - 1945 Chór „A” (zamknięta) Wassim Ibrahim
1845
1900
1915
1930
1945
2000
2015
2030
2045
2100
2115
2130
2145
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nd
800 - 1745
1800
1815
1830
1845
1900
1915
1930
1945
1945 - 2100 Chór „B” (gr. otwarta) / start: w maju Wassim Ibrahim
2000
2015
2030
2045
2100
2115
Generuj obrazek

HARMONOGRAM  W  PIGUŁCE:

UWAGA! OBOWIĄZUJĄ ZAPISY NA ZAJĘCIA! – E-maile do nauczycieli znajdziecie poniżej… 🙂  

HARMONOGRAM 2020/21

PONIEDZIAŁEK:

Sala Biała
– 16:30 – 17:30 – DZIECIĘCY WARSZTAT TAŃCA NEOKLASYKA (10+) – Ola Zgłobica /  zapisy: warsztat.tanca@gmail.com
– 17:30 – 18:30 –  DZIECIĘCY WARSZTAT TAŃCA – AKROBATYKA I ROZCIĄGANIE (10+) – Ola Zgłobica /  zapisy: warsztat.tanca@gmail.com
– 18:45 – 20:00 – TEATR FIZYCZNY I IMPROWIZACJA TANECZNA – Alicja Miszczor / *grupa zamknięta do końca marca / (nie obowiazuje karta Multi Sport i OK System, jednorazowe wejście: 30 zł, można skorzystać z kontaktowych karnetów). / zapisy: alataniec@gmail.com
– 20:15 – 21:30 – FORRO od podstaw – Junior Arto, Renia Liszka / zapisy: forrokrakow@gmail.com

Sala Niebieska
– 16:30 – 17:30 – DZIECIĘCY WARSZTAT TAŃCA– 3-5 lat – Agnieszka Tatara / zapisy: warsztat.tanca@gmail.com
– 17:30 – 18:30 – DZIECIĘCY WARSZTAT TAŃCA – 6-8 lat – Agnieszka Tatara /zapisy: Tel.: warsztat.tanca@gmail.com
– 18:30 – 19:45 – LINDY HOP – Gosia Żurawska, Karina Shorets / NOWOŚĆ! / zapisy: malzurawska@gmail.com
– 19:45 – 21:30 – SPOTKANIA Z MASAŻEM – Rafał Kałuzieński / zapisy: rafal.kaluzienski@gmail.com / /*/

Sala Piętro Wyżej „Orientalna”
– 17:00 – 18:30 – CHÓR gr. B (otwarta)- Wassim Ibrahim /*/ zapisy: wassimgib@gmail.com / start: w maju (można się przyłączyć w każdej chwili)
– 18:30 – 19:45 – CHÓR gr. A (zamknięta)- Wassim Ibrahim /*/ zapisy: wassimgib@gmail.com /

Sala Piętro Wyżej „Szara”
– 18:00 – 19:30 – JOGA WORKOUT – Artem Nakonechnyi / zapisy: artem.kosmo@gmail.com /

* WTOREK

Sala Biała
– 19:15 – 20:30 – TANGO-CONTACT I IMPROWIZACJA TANECZNA W PARZE – Edward Rey / zapisy: info@kontaktprzestrzen.pl
– 20:30 – 22:00 – CONTACT i IMPROWIZACJA TANECZNA – Edward Rey / zapisy: info@kontaktprzestrzen.pl

Sala Niebieska
– 19:15 – 20:30 – ACRO MOVEMENT (Ruch Naturalny, Movement i Play Fight) – Acro Tribe: Weronika Tyrpa, Basia Psiuk /zapisy: info.acrotribe@gmail.com
– 20:30 – 21:45 – ACRO YOGA (z Masażem Tajskim) – Acro Tribe: Weronika Tyrpa, Basia Psiuk /zapisy: info.acrotribe@gmail.com

Sala Piętro Wyżej „Orientalna”
– 18:00- 19:30 – RUCH OD CZUCIA – Joanna Książkiewicz / zapisy: ruch.od.czucia@gmail.com
– 19:30 – 20:45 – VINYASA – YOGA DYNAMICZNA – Alicja Poloczek / zapisy: paniodjogi@gmail.com

Sala Piętro Wyżej „Szara”
– 18:00-19:15 – JONI JOGA – joga dla kobiet – cykl 12 spotkań – Ewa Rumieńczyk / NOWOŚĆ! / zapisy: e.rumienczyk@gmail.com /start: 13.04

* ŚRODA

Sala Biała
– 10:00 – 11:15 – HARMONIA GŁOSU I CIAŁA – Aleksandra Zawłocka / zapisy: +48 605274454
– 18:00 – 19:20 –3-mies. kurs TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO I KOMPOZYCJI RUCHU (gr. spektaklowa, zamknięta)– Alicja Miszczor / zapisy: alataniec@gmail.com
– 19:40 – 20:40 – AFRO DANCE – Alain Ndasi, Gerard Guyzo / zapisy: tropicalnight.krakow@gmail.com
– 20:45 – 21:45 – KONTAKT IMPROWIZACJE WOKALNE – Edward Rey, Zofia Trystuła-Hovhannisyan / zapisy: zosia@wieczysta.krakow.pl
(Po 21:45 zajęcia luźno przechodzą w praktykę, można zostać i kontynuować wokalno-taneczne poszukiwania) 🙂

Sala Niebieska
– 18:00 – 19:20 – ACRO YOGA od podstaw – Tomasz Pacan / zapisy przez formularz: https://forms.gle/Fv3dSJTDatrdEUdm7  (UWAGA! Zapisy na zajęcia na początku każdego miesiąca, więcej informacji: https://www.facebook.com/groups/469648213227761 / 35 zł jednorazowe wejście / 120 zł karnet miesięczny (4 wejścia) / Nie obowiązują Karty MultiSport, OK SYSTEM ani kontaktowe karnety.
– 19:30 – 20:30 – HANDSTAND TO MOBILITY (STANIE NA RĘKACH/ MOBILNOŚĆ) Haytham Hmiedat / zapisy: haytham.hd1990@gmail.com
– 20:45 – 22:00 – ZOUK gr. Open – Junior Arto / zapisy: josecarlosg@outlook.com

Sala Piętro Wyżej „Orientalna”
– 17:30 – 19:00 – CHÓR gr. A (zamknięta) – Wassim Ibrahim /*/ zapisy: wassimgib@gmail.com /
– 19:45 – 21:45 – TANIEC BUTOH – Krzysztof Jerzak /zapisy: jerzakkrzysztof@gmail.com/ NOWOŚĆ! / 35 zł jednorazowe wejście / 120 zł karnet miesięczny (4 wejścia) / Nie obowiązują Karty MultiSport, OK SYSTEM ani kontaktowe karnety.

Sala Piętro Wyżej „Szara”
– 20:00 – 21:15 – JOGA W KONTAKCIE ZE SOBĄ – Julia Weliczenko / zapisy: julija.weliczenko@gmail.com / PRZERWA WAKACYJNA!

* CZWARTEK

Sala Biała
– 17:50 – 19:20 – /*/ ACRO YOGA gr. średniozaaw. – Tomasz Pacan / zapisy przez formularz: https://forms.gle/Fv3dSJTDatrdEUdm7  (UWAGA! Zapisy na zajęcia na początku każdego miesiąca, więcej informacji: https://www.facebook.com/groups/469648213227761 / 35 zł jednorazowe wejście / 120 zł karnet miesięczny (4 wejścia) / Nie obowiązują Karty MultiSport, OK SYSTEM ani kontaktowe karnety.
– 19:30 – 20:45 – AFRO DANCE – Alain Ndasi, Gerard Guyzo / zapisy: tropicalnight.krakow@gmail.com

Sala Niebieska
– 18:00 – 19:30 – YOGA WORKOUT – Artem Nakonchnyi / zapisy: artem.kosmo@gmail.com /
– 19:45 – 21:00 – AKTYWNY STRETCHING z elementami psychomotoryki – Krzysztof Satora / zapisy: https://www.facebook.com/groups/1212779585744642/

Sala Piętro Wyżej „Orientalna”
– 18:00 – 19:15 – OBUDZIĆ CIAŁO – QI GONG, BIOENERGETYKA, RUCH – Karol Swoboda / zapisy: karolzapisy@gmail.com
– 19:30 – 20:45 – PODSTAWY KONTAKT-IMPROWIZACJI – Karol Swoboda / Dawid Sowboda / zapisy: karolzapisy@gmail.com

Sala Piętro Wyżej „Szara”
– 18:15 – 19:30 – SPOTKANIA Z GŁOSEM – Sabina Krauze / NOWOŚĆ!/ zapisy: sabina.krauze@gmail.com
– 19:45 – 21:00 – CHÓR gr. B (otwarta)- Wassim Ibrahim /*/ zapisy: wassimgib@gmail.com / start: w maju (można się przyłączyć w każdej chwili)

* PIĄTEK

Sala Biała
– 18:00 – 19:15 – TANIEC WSPÓŁCZESNY I KOMPOZYCJA RUCHU (3 miesięczny kurs zamknięty) – Alicja Miszczor / zapisy: alataniec@gmail.com / start: 22.01
– 19:30 – 20:45 – CONTACT I IMPROWIZACJA TANECZNA – Edward Rey / zapisy: info@kontaktprzestrzen.pl

Sala Niebieska
– 18:00 – 19:15 – FLOW JOGA – Julia Weliczenko / zapisy: julija.weliczenko@gmail.com / PRZERWA WAKACYJNA!
– 19:30 – 20:45 – FORRO (średniozaaw.) – Junior Arto, Renia Liszka / zapisy: forrokrakow@gmail.com

Sala Piętro wyżej „Orientalna”
– 19:00 – 20:30 – 3-MIESIĘCZNY TRENING IMPROWIZACJI AKTORSKIEJ (gr. zamknięta) – Zofia Zoń / zapisy: z.otwieralnia@gmail.com / start: 5.02

* SOBOTA

Sala Biała
– 9:30 – 10:30 – DZIECIĘCY WARSZTAT TAŃCA 3-5 lat – Agnieszka Tatara / zapisy: warsztat.tanca@gmail.com
– 10:30 – 11:30 – DZIECIĘCY WARSZTAT TAŃCA 6-8 lat – Agnieszka Tatara / zapisy: warsztat.tanca@gmail.com
– 11:30 – 12:30 – DZIECIĘCY WARSZTAT TAŃCA 10+ / Agnieszka Tatara / zapisy: warsztat.tanca@gmail.com

Sala Niebieska
– 10:30 – 11:30 – DZIECIĘCY WARSZTAT TAŃCA: 8-10 lat – Ola Zgłobica /zapisy: warsztat.tanca@gmail.com
– 11:30 – 12:30 – DZIECIĘCY WARSZTAT TAŃCA akrobatyka i rozciąganie 6+ / Ola Zgłobica / zapisy: warsztat.tanca@gmail.com
– 12:30 – 13:30 – DZIECIĘCY WARSZTAT TAŃCA akrobatyka i rozciąganie 10+ / Ola Zgłobica / zapisy: warsztat.tanca@gmail.com

* NIEDZIELA

Sala Biała
– 19:15 – 20:45 – RUCH OD CZUCIA – Joanna Książkiewicz / zapisy: ruch.od.czucia@gmail.com

SalaPiętro Wyżej
– 19:00 – 20:30 – JOGA OPEN – Alicja Poloczek / zapisy: paniodjogi@gmail.com

SPOTKAJMY SIĘ W KONTAKCIE! 🙂