HARMONOGRAM 2018/19

* K L I K N I J w okienko żółte – SALA BIAŁA

* K L I K N I J:  w okienko niebieskie – SALA NIEBIESKA

* K L I K N I J:  w okienko zielone – SALA Z ANTRESOLKĄ

HARMONOGRAM W PIGUŁCE” – poniżej głównego harmonogramu!

Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nd
800 -
815
830
845
900
915
930
930 - 1030 Dziecięcy Warsztat Tańca gr. zielona, 3-5 lat Agnieszka Tatara
945
1000
1015
1030
1030 - 1130 Dziecięcy Warsztat Tańca: gr. niebieska 5-7 lat Agnieszka Tatara
1045
1100
1115
1130
1130 - 1230 Dziecięcy Warsztat Tańca, gr. czerwona 10+ Agnieszka Tatara
1145
1200
1215
1230
1245
1300
1315
1330
1345 - 1545
1600
1615
1630
1630 - 1730 Dziecięcy Warsztat Tańca, gr. czerwona 10+ Agnieszka Tatara
1630 - 1800 Dziecięcy Warsztat Tańca: warsztatUP! 10+ (gr. zamknięta) Monika Świeca
1630 - 1730 Dziecięcy Warsztat Tańca: gr. niebieska 5-7 lat Agnieszka Tatara
1645
1700
1715
1730
1730 - 1830 Dziecięcy Warsztat Tańca gr. zielona, 3-5 lat Agnieszka Tatara
1745
1800
1815
1830
1845
1900
1915
1930
1945
2000
2015
2030
2030 - 2145 Zouk gr. średniozaaw. Junior Arto
2045
2100
2115
2130
2145
2200
2215
2230
2245
2300
2315
2330
2345
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nd
800 - 915
930
945
1000
1015
1030
1030 - 1130 Dziecięcy Warsztat Tańca, gr. różowa 8-10 lat Monika Tzur i Ola Zgłobica
1045
1100
1115
1130
1130 - 1230 Dziecięcy Warsztat Tańca: Akrobatyka 5-10 lat Monika Tzur i Ola Zgłobica
1145
1200
1215
1230
1230 - 1330 Dziecięcy Warsztat Tańca: Akrobatyka 10+ Agnieszka Tatara i Ola Zgłobica
1245
1300
1315
1330
1345 -
1400
1415
1430
1445
1500
1515
1530
1545
1600
1615
1630
1630 - 1730 Dziecięcy Warsztat Tańca, gr. różowa 8-10 lat Ola Zgłobica
1630 - 1730 Dziecięcy Warsztat Tańca, gr. różowa 8-10 lat Agnieszka Tatara
1645
1700
1715
1730
1730 - 1830 Dziecięcy Warsztat Tańca – akrobatyka i rozciąganie Ola Zgłobica
1730 - 1900 Chór Wassim Ibrahim
1745
1800
1815
1830
1830 - 1945 Chór Wassim Ibrahim
1845
1900
1915
1930
1945
2000
2015
2030
2030 - 2145 Zouk Junior Arto
2045
2100
2115
2130
2145
2200
2215
2230
2245
2300
2315
2330
2345
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nd
800 - 1615
1630
1630 - 1730 Solfeż Wassim Ibrahim
1645
1700
1700 - 1830 Chór gr. B Wassim Ibrahim
1715
1730
1745
1800
1815
1830
1845
1900
1915
1930
1945
1945 - 2100 Chór gr. B Wassim Ibrahim
2000
2015
2030
2045
2100
2115
2130
2145 - 2215
2230
2245
2300
2315
2330
2345
Generuj obrazek
HARMONOGRAM  W  PIGUŁCE:
* na te zajęcia nie obowiązuje karta MS 
* na te zajęcia nie obowiązuje cennik kontaktowy

* PONIEDZIAŁEK

s a l a  b i a ł a:
– 16.30 – 17.30 – DZIECIĘCY WARSZTAT TAŃCA grupa czerwona 10+, Agnieszka Tatara /**
– 17.30 – 18.30 DZIECIĘCY WARSZTAT TAŃCA grupa zielona 3-5 lat, Agnieszka Tatara  /**
– 18:30 – 19:30 – TEATR TAŃCA (IMPROWIZACJA) – Alicja Miszczor (start: 11.02)
s a l a  n i e b i e s k a:
– 16.30-17.30 – DZIECIĘCY WARSZTAT TAŃCA grupa różowa 8-10, Ola Zgłobica /**/
– 17.30-18.30 – DZIECIĘCY WARSZTAT TAŃCA akrobatyka i rozciąganie, Ola Zgłobica /**/
– 18.30 – 19.45 – CHÓR gr A (zamknięta)Wassim Ibrahim /*
– 19.45 – 21.00 – FORROJunior Arto, Renia Liszka
s a l a  z  a n t r e s o l k ą:
– 17:00 – 18:30 – CHÓR gr B (open)Wassim Ibrahim /*
– 18.30 – 20.00 – SPOTKANIA Z MASAŻEMRafał Kałuzieński / obowiązują zapisy mailowe (rafal.kaluzienski@gmail.com) /*
 ~~
* WTOREK
s a l a  b i a ł a:
– 9:00 – 10:30 – FLOW JOGAJulia Weliczenko / Nowość! Start: 2.04
– 18.15 – 19.15 – LATINO LADY STYLINGMili Morena 
– 19.15 – 20.30 – KONTAKT IMPROWIZACJAEdward Rey
– 20.30 – 21.45 – TANGO od podstawEdward Rey 
s a l a  n i e b i e s k a: 
– 17:00 – 18:00 – TRENING NATURALNY / KALISTENIKA Jan Dudek
– 18.00 – 19.15 – AFRO HOUSE Alain Ndasi, Gerard Guzyo 
– 20:30 – 22:00 – ACRO YOGA z AcroTribe gr. średniozaaw. – Acro Tribe: Weronika Tyrpa, Basia Psiuk, Renia Pałka oraz goście
s a l a  z  a n t r e s o l k ą:
– 20:00 – 21:30 – ZAJĘCIA Z TEORII MUZYCZNEJWassim Ibrahim /*/ 
 ~~
* ŚRODA
s a l a  b i a ł a:
– 16.30-18.00 DZIECIĘCY WARSZTAT TAŃCA warsztat UP! 10 + (nowość, grupa zamknięta), Monika Świeca /**
– 19.30 – 20.30 – AFRO DANCEAlain Ndasi, Gerard Guyzo 
– 20.30 – 21.30 – TANGO (open)Edward Rey 
– 21.30 – 23.30 – OTWARTA PRAKTYKA TANECZNAEdward Rey (wstęp: 5 zł)
s a l a  n i e b i e s k a:
– 10.00 – 11.30 – HARMONIA CIAŁA I GŁOSU Aleksandra Zawłocka 
– 16.30-17.30 – DZIECIĘCY WARSZTAT TAŃCA grupa różowa 8-10 lat, Agnieszka Tatara /**
– 17.30 – 19.00 – CHÓR gr A (zamknięta)Wassim Ibrahim /*
– 19.00 – 20.30 – ACRO YOGA gr. początkującaTomasz Pacan 
– 20.30 – 21.45 – ZOUK (gr. początkująca) Junior Arto 
– 21.45 – 23.30 – PRAKTYKA ZOUKAJunior Arto (wstęp: 5 zł) 
s a l a  z  a n t r e s o l k ą:
– 16.30 – 17.30 – SOLFEŻ (open)Wassim Ibrahim /*
– 19:00 – 20:30 – KABARET „WTYCZKA”Władysław Skwirut  
 ~~
* CZWARTEK
s a l a  b i a ł a:
– 16.30-17.30 – DZIECIĘCY WARSZTAT TAŃCA grupa niebieska 5-7 lat, Agnieszka Tatara /**
– 18:00 – 19:15 – /*MODERN JAZZKasia Maria Rosalia
– 19.15 – 20.30 – AFRO DANCEAlain Ndasi / Gerard Guyzo 
– 20:30 – 22:00 – ACRO YOGA gr.Open – Acro Tribe / NOWOŚĆ!
s a l a  n i e b i e s k a:
– 16:30 – 18.30 – SPOTKANIA Z IMPROWIZACJĄ AKTORSKĄZofia Zoń /*
– 18:30 – 19:45 – YOGA BALANCE – Artem Nakonchnyi
– 21.00 – 22.15 – TANIEC BRZUCHASara Damm 
s a l a  z  a n t r e s o l k ą:
– 19.45 – 21:00 – CHÓR gr B (open)Wassim Ibrahim /*
 ~~
* PIĄTEK
s a l a  b i a ł a:
– 16:00 – 17:00 – CHÓR DZIECIWassim Ibrahim /*
– 17.00 – 18.00 – BRAZILIAN STYLEMurilo Marrom 
– 19.15 – 20.30 – FORRO (średniozaaw.)Junior Arto, Renia Liszka 
– 20.30 – 21.45 – ZOUK (średniozaaw.)Junior Arto 
– 21.45 – 23.30 – PRAKTIS ZOUKA (co 2 tygodnie) – Junior Arto
s a l a  n i e b i e s k a:
– 18.00 – 19.15 – VINYASA joga dynamicznaAlicja Poloczek 
~~
* SOBOTA
s a l a  b i a ł a:
– 9.30 – 10.30 – DZIECIĘCY WARSZTAT TAŃCA grupa zielona 3-5 lat, Agnieszka Tatara /**
– 10.30 – 11.30 DZIECIĘCY WARSZTAT TAŃCA grupa niebieska 5-7 lat, Agnieszka Tatara /**
– 11.30 – 12.30 – DZIECIĘCY WARSZTAT TAŃCA grupa czerwona 10+, Agnieszka Tatara /**
– 12.30 – 13.30 – AFRO DANCEAlaina Ndasi / Gerard Guyzo
s a l a  n i e b i e s k a:
– 10.30 – 11.30 – DZIECIĘCY WARSZTAT TAŃCA grupa różowa 8-10, Ola Zgłobica/Monika Tzur /**
– 11.30 – 12.30 – DZIECIĘCY WARSZTAT TAŃCA akrobatyka 5-10 lat, Ola Zgłobica/Monika Tzur /**
– 12.30 – 13.30 – DZIECIĘCY WARSZTAT TAŃCA akrobatyka 10+, Ola Zgłobica/ Agnieszka Tatara /**/
– 14:00 – 15:30 – YOGA BALANCE – MASTER CLASS – Artem Nakonechnyi / NOWOŚĆ!
– 15:30 – 17:00 – MEDYTACJA przy dźwięku tybetańskich mis – Artem Nakonechnyi / NOWOŚĆ!
 ~~
* NIEDZIELA
s a l a  b i a ł a:
– 19:00 – 20:30 – RUCH OD CZUCIA – oswajanie improwizacji i świadomości ciała – Joanna Książkiewicz
– 21.00 – 01.00 – PANTA REI – impreza taneczna z muzyką świata – Edward Rey (wstęp: 5 zł) 
s a l a  n i e b i e s k a:
– 19.00 – 20.30 – HATHA YOGAAlicja Poloczek 
– 21.00 – 01.00 – PANTA REI impreza taneczna z muzyką świata / Forro, Zouk / – Junior Arto (wstęp: 5 zł) 
s a l a  z  a n t r e s o l k ą:
– 22:30 – 00:00 – KABARET „WTYCZKA”Władysław Skwirut – Uwaga! WSTĘP WOLNY! 

SPOTKAJMY   SIĘ   W   KONTAKCIE! <3