Relaksacyjna podróż z JOGĄ i DŹWIĘKIEM – Ewa Rumieńczyk, Zofia Trystuła / 11.11 g. 17:00 – 19:00

Zapraszamy Cię na relaksacyjną podróż z jogą i dźwiękiem.

To 2-godzinny warsztat, którego intencją jest poruszenie, rozluźnienie oraz regeneracja całego ciała poprzez praktykę łagodnej jogi, którą poprowadzi Ewa w połączeniu z relaksacyjną muzyką graną na żywo przez Zofię .

Nie musisz mieć wcześniejszego doświadczenia w praktyce jogi. Zajęcia są skonstruowane tak, aby każdy mógł poczuć się swobodnie i komfortowo.
Zatem jeśli potrzebujesz regeneracji, rozluźnienia i dobrego odpoczynku zapraszamy Cię serdecznie.

Co pojawi się podczas warsztatu:

~ sesja łagodnej jogi
~ techniki oddechowe
~ prowadzona relaksacja
~ relaksacja w dźwięku

I to wszystko zanurzone w etnicznych brzmieniach perskich cymbałów – santur, mistycznego duduka oraz fletu blul, vast drum’a i ezoterycznych, wysoko wibracyjnych bębnów obręczowych.

Całość sesji będzie trwała ok. 1 godz. 45 min.

Zajęcia będą odbywały się w języku polskim lub angielskim, jeśli zbierze się grupa międzynarodowa.

Prosimy o wcześniejsze zapisy ze względu na ograniczoną ilość miejsc.

Kiedy?

11.11.2023 g. 17:00 – 19:00 ( prosimy o przybycie kilka minut wcześniej, aby spokojnie przygotować się).

Gdzie?

Kontakt. Przestrzeń Ruchu i Tańca
ul. Szpitalna 40
Kraków

Cena:
111 zł

Zapisy:

W wiadomości prywatnej u prowadzących lub na maila:

Ewa Rumieńczyk : e.rumienczyk@gmail.com
Zofia Trystuła: zofia.trystula@gmail.com

Udział potwierdza wpłata 111 zł na konto w ciągu 2 dni od zgłoszenia. Dane do przelewu zostaną podane w mailu potwierdzającym dostępność miejsca.

Wpłata jest bezzwrotna z możliwością znalezienia kogoś na swoje miejsce lub wskakuje osoba z listy rezerwowej, jeśli takowa utworzy się.

O nas:

~ Ewa Rumieńczyk ~

inicjatorka wydarzenia oraz nauczycielka jogi z ponad 10-letnim doświadczeniem. Aktualnie mieszkająca w czeskiej Pradze, prowadząc tutaj kursy, zajęcia oraz warsztaty tematyczne.

Joga pojawiła się w moim życiu w najbardziej odpowiednim momencie.
W 2010 roku trafiłam na matę i wtedy też rozpoczęła się moja droga do siebie przez kontakt z ciałem.
Ponad dwa lata później podjęłam 3-letni kurs nauczycielski w Krakowie metodą Iyengara,
Szkolenie i pobyt w Indiach otworzyły mi serce i ciało na miękkość, łagodność, przepływ i radość płynące z praktyki. Ukończyłam kurs Yoga Alliance RYT200 w miejscowości Dharamsala, Indie.
Podczas ponad 10 lat praktyki doświadczyłam, że kobiece ciało potrzebuje szczególnej troski w trakcie całego cyklu menstruacyjnego.
Aktualnie zgłębiam kobiecy wymiar jogi inspirując się pracami takich nauczycielek jak Bex Tyrer oraz Uma Dinsmore Tuli i jej pracą Yoni Shakti. Ukończyłam kurs Yoni Shakti Well Woman Yoga Therapy Teacher Training by Uma Dinsmore Tuli.
Prowadzę warsztaty wyjazdowe z jogą w Polsce i za granicą.

~ Zofia Trystuła ~

Multiinstrumentalistka i wokalistka. Ukończyła z wyróżnieniem studia na Akademii Muzycznej �w Krakowie, włoskim Konserwatorium w Weronie oraz portugalskim Uniwersytecie Muzycznym �w Aveiro. Odbyła międzynarodowy staż, prowadząc zajęcia ze studentami na wydziale World Music (Muzyki Świata) szwedzkiego Uniwersytetu Muzycznego w Goteborgu. Jest współzałożycielką zespołu Organic Noises, grającego w nurcie fusion-jazz z wpływami orientalnymi, wraz z którym wydała dwa albumy: „Organic Noises” i „ReCreationLive” oraz zespołu Anabasis, wykonującego muzykę barokową. Jako wokalistka i instrumentalistka prowadzi aktywną działalność koncertową w kraju i za granicą – dotychczas w kilkunastu krajach Europy i Azji – w roli solistki, członkini zespołów muzycznych i orkiestr symfonicznych. Wykonuje muzykę na oboju i rożku angielskim, ale także specjalizuje się w grze na instrumentach historycznych (oboje barokowe: sopranowy, d’amore, da caccia) oraz instrumentach etnicznych z Kaukazu Południowego (duduk, santur, zurna). W swojej twórczości wokalnej i instrumentalnej inspiruje się różnorodnymi stylami muzycznymi. Regularnie pogłębia wiedzę i rozwija swoje umiejętności, biorąc udział w ogólnopolskich i międzynarodowych warsztatach i kursach mistrzowskich. Śpiew stanowi dla niej szerokie spektrum poszukiwań artystycznych, pomagających w osobistej, wewnętrznej integralności. Poza działalnością sceniczną, z zamiłowania spełnia się jako pedagog. Prowadzi zajęcia indywidualne, jak i grupowe z zakresu nauki gry na instrumentach oraz wokalistyki. Muzyka jest jej stylem życia oraz sposobem na wchodzenie z ludźmi i innymi żywymi istotami w interakcję.