Projekt s.POKOJE / Warsztaty improwizacji tanecznej z Edziem. 😍 / 📆 18 maja, godzina 16:15

Warsztaty improwizacji tanecznej z Edwarem Reyem

📆 18 maja, godzina 16:15

📍Przestrzeń Ruchu i Tańca Kontakt
Kontakt. Przestrzeń Ruchu, Tańca i Muzyki
ul. Szpitalna 40, Kraków

Zajęcia oparte na improwizacji tanecznej, contact improvisation i świadomości ciała. Wzajemnie rozwijamy twórczość, świadomość i żywioł taneczny. Szukamy dróg do przekazywania sobie muzykalności, rytmu oraz wyrażania ekspresji. Zajęcia dążą do opanowania technik prowadzenia i bycia prowadzonym, nadawania sobie zaufania i tzw. bodźców, aby odkrywać własne jakości i możliwości taneczne. Zajęcia są przeznaczone dla każdego, kto poszukuje otwartości taneczno-ruchowej, i szuka przyjemności, rozluźnienia i gotowości do tańca.

Warsztaty są bezpłatne.

NIE OBOWIĄZUJĄ ZAPISY.  WYSTARCZY PRZYJŚĆ 💪🥳

Edward Rey
Tancerz i malarz. Absolwent krakowskiej ASP. Uczestnik X Akademii w Teatrze Gardzienice, oraz wielu innych warsztatów i szkoleń w zakresie tanecznym i teatralnym. Wielbiciel muzyki i podroży, założyciel Przestrzeni Ruchu i Tańca Kontakt.
W 2000 roku odkryłem tango i od tej pory doświadczam ruchowo, tanecznie, teatralnie i muzycznie. Mam wielką słabość do tańca w parze, teatru tańca, improwizacji tanecznej, muzyki i śpiewu. Lubię szukać mostów pomiędzy rożnymi technikami i przede wszystkim czuć jak taniec i muzyka potrafią łączyć i inspirować ludzi.

#zmysłdotyku #s.pokoje #s.pokoje2.0 #uważność #przyjemność #uj #improwizacja #taniec #ruch #zmienność #zanurzenie#proces #flow #troska #płynność #studenckainicjatywa