👉Koncert: BROTHER HILL – energetyczny amerykański folk-rock i charyzmatyczny wokal 😍 👉Czwartek, 24 listopada, g. 21:00

Kochani! Zapraszamy Was na wyjątkowy koncert naszego ziomka z Ohio – Bretta Hilla.
Mieliśmy już okazję gościć Bretta z zespołem Slavalachia u nas w Kontakcie. Dali wtedy niezłego czadu.
Tym razem charyzmatyczny wokalista z Ohio zaśpiewa dla nas solowe kawałki.

Na pewno możemy spodziewać się świetnego wokalu i kosmicznej energii. Miks skocznego amerykańskiego folku i rocka z pewnością poderwie nas do tańca. My się już nie możemy doczekać.
Wierzcie nam – Wy również! 😉

Zapraszamy Was ciepło w czwartek 24 listopada o godzinie 21:00.

Po koncercie zapraszamy do wspólnego muzykowania na naszym cotygodniowym JAMIE MUZYCZNYM w Kontakcie.

Wstęp: Wolne Datki do kapelutka 🙂

Brother Hill (Brett Hill) to wokalista i multiinstrumentalista z Ohio, znany z dynamicznego i sugestywnego głosu oraz ujmującej prezencji scenicznej. Wykonując różnorodne utwory, od oryginalnych kompozycji z trzech własnych albumów po staroświeckie pieśni ludowe z tradycji Appalachian-American, Hill wnosi na scenę bardową obecność zarówno delikatności, jak i zaciekłości.

Hill właśnie wrócił z trasy po wschodniej Ukrainie dostarczając zaopatrzenie medyczne i występując dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie w ramach kampanii „From Ohio With Love”, którą założył w pierwszym tygodniu inwazji na Ukrainę w lutym.
Do tej pory kampania zebrała ponad 66 000 dolarów na potrzeby walczącej Ukrainy dzięki koncertom w jego rodzinnym stanie.

Brother Hill występuje jako frontman ludowego kwintetu „Hill Spirits”, a także jako amerykański przedstawiciel ukraińsko-białorusko-amerykańskiego projektu ludowego „Slavalachia”, który łączy słowiańskie i Appalachskie tradycje ludowe w celu promowania solidarności kulturowej i tworzenia nowych mostów dla twórczej ekspresji kulturalnej. Obecnie podróżuje po Polsce i Ukrainie do końca 2022 roku.

Kiedy? 24.11, g. 21:00
Gdzie? Kontakt, Przestrzeń Ruchu, Tańca, Muzyki i Sztuki, ul. Szpitalan 40, Ip., Kraków
Wstęp: Wolne datki