ZOUK technika solo (open) – Junior Arto / pn. i pt, g. 20:30 / start: 1.04

ZOUK technika solo (open) – Junior Arto / start: 1.04
* środa, godz. 20:30 – 21:45 (zajęcia open)
* piątek, godz. 20:30 – 21:45 (zajęcia open)
 
* Grupy mają charakter OPEN, więc każdy chętny, na dowolnym poziomie zaawansowania może się do nich przyłączyć! 🙂
 
Kochani! Nie ma co czekać na „lepsze czasy”. Działajmy już dziś.
Wiadomo – online nie jest ta fajnie, jak w osobistym Kontakcie, ale jak się nie ma, co się lubi…
SZCZEGÓŁY! (czyli ta najbardziej skomplikowana część, ale jak wiadomo: dla chcącego nic trudnego… Zatem wierzymy, że przy odrobinie dobrych chęci opanujemy materię!). 😉
 
Każda Osoba, która będzie chciała wziąć udział w zajęciach online, KAŻDORAZOWO (przed każdymi zajęciami!) proszona jest o wysłanie MAILA DO PROWADZĄCEGO na adres: josecarlosg@outlook.com z następującymi informacjami:
a) imię i nazwisko
b) czy korzysta się z karty Multi Sport, czy wchodzi na jednorazowe wejście (10 zł)
W mailu zwrotnym otrzymacie link do wydarzenia, który należy odpalić parę minut przed planowanymi zajęciami).
 
PŁATNOŚĆ
Są 2 możliwości uczestnictwa w zajęciach:
 
a) karta Multi Sport (posiadacze takowej, proszeni są o wygenerowanie JEDNORAZOWEGO KODU – możecie go pobrać zgodnie z instrukcją na stronie www.kartamultisport.pl/wspieraj-kluby/ (po wcześniejszym zalogowaniu na swoje konto). Wygenerowany na stronie kod Użytkownik prosimy przesłać prowadzącemu).
 
b) jednorazowe wejście: 10 zł ( w zależności od Nauczyciela płatne hurtem w Kontakcie po skończonej kwarantannie / płatne na konto / lub przez specjalną aplikację – informację o tym w jaki sposób będzie wyglądało rozliczenie otrzymacie w mailu zwrotnym od nauczyciela). 🙂
 
* POSIADACZE KARNETÓW – Kochani, żeby nie komplikować i tak już skomplikowanej sprawy, karnety nie obowiązują na zajęcia online ale są PRZEDŁUŻONE!!! – będziecie je mogli wykorzystać po powrocie z kwarantanny).
 
Brzmi skomplikowanie ale wierzymy, że jak już przebrniemy przez pierwsze zajęcia online, to potem będzie już tylko z górki…
Cokolwiek by się nie działo warto spróbować!
Zatem DO DZIEŁA NAJMILSI! <3
 
~~~~~~~~
* O ZAJĘCIACH:
Zajęcia ZOUKA online oparte będą przede wszystkim na technice tego tańca. Pracować będziemy solo! (to akurat dobre wieści w dobie kwarantanny).
Jak wiadomo technikę zawsze warto podszlifować a teraz jest na to świetny moment. Zatem do dzieła Kochani! Szlifujmy nasze diamenciki, zachwyćmy naszych Zoukowych Partnerów po powrocie z kwarantanny! Bo przecież kiedyś z niej w końcu wrócimy… A co! 🙂
~~ ~~
O ZOUKU:
Korzeni Zouka należy szukać na słonecznych, karaibskich wyspach Martynika i Guadelupe. Zouk jest tańcem radości, słońca i zabawy. Brazylijski jego odmiana wywodzi się z Lambady.
Taniec ten charakteryzuje się płynnymi ruchami, zwolnieniami, dużą ilością obrotów, ruchów głową i włosami partnerek, wygięciami i pochyleniami, bliskim prowadzeniem w podstawowych krokach rozpoczynającym się od ruchu bioder. Beat przypomina bicie serca.
Taniec ten jest bardzo zmysłowy i wymaga od partnerów wczucia się w rytm i ruch swoich ciał.
 
Junior Arto:
Zdobywał i szlifował taneczne doświadczenie na ulicach i karnawałach Brazylii, warsztatach regionalnych tańców i na różnorakich warsztatach tanecznych dookoła świata. Przysposobił sobie wszystkie ludowe brazylijskie tańce takie jak forró, samba, zouk, coco and ciranda. Przez 2 lata była nauczyciele w brazylijskich szkołach tańca i na warsztatach, a od paru lat dzieli się swoim tanecznym doświadczeniem, brazylijską wrażliwością, muzykalnością i poczuciem rytmu z uczniami w naszej szkole. 🙂
Zouk i Forro to jego specjalność. 🙂
Zapraszamy! 🙂
 
Junior Arto is a Brazilian dancer, musician and a dance teacher.
He gained and honed his experience dancing in the streets and carnivals of Brazil, as well as in regional and international dance workshops around the world, where he has been learning from Brazilian dance masters.
Junior is experienced in all Brazilian folk dances, such as Forró, Samba, Zouk, Coco and Ciranda. He has been a teacher at many Brazilian dance schools, workshops and other social events for more than 5 years. Currently he is sharing his dance experience, Brazilian sensitivity, musicality and sense of rhythm with students at Przestrzeń Ruchu i Tańca Kontakt (or ‘with our students.’)
 
Zdjęcie: Joanna Żmuda
 
– W RAZIE PYTAŃ, DZWOŃ: 502296944 (Ewa) 🙂