AcroYoga od podstaw / Zajęcia zawieszone do odwołania

* Uwaga! W dobie pandemii lepiej skorzystać z WŁASNEJ maty do ćwiczeń. Jeśli zdecydujecie się na użycie naszej kontaktowej, prosimy o zdezynfekowanie jej dostępnymi w Kontakcie środkami do dezynfekcji PRZED i PO zajęciach. Z góry dziękujemy! :*

Co to takiego Acro Yoga?

Z zewnątrz wygląda to tak: turlamy się podłodze, unosimy się w powietrze na czyichś stopach, śmiejemy się dużo, balansujemy, rozluźniamy, dajemy sobie kojący masaż. W kręgu, w trójkach, w parach.

Wewnątrz dzieje się znacznie więcej.
>>> Budujemy relacje: ze sobą samym, ucząc się zaufania do siebie i rozwijając świadomość ciała, także przekraczając własne obawy.
>>> Budujemy relacje ze współpraktykującymi – dając sobie wsparcie w praktyce, dbając o bezpieczeństwo asekurując, w spojrzeniach, w wyczuwaniu swojego oddechu, w mocy praktyki w kręgu.
>>> Mamy okazję zaopiekować się naszym wewnętrznym dzieckiem, pozwolić sobie na nieskrępowana zabawę i beztroską radość bycia.
>>> Wzmacniamy ciało, poruszamy zastoje, energia krąży, uwalniamy napięcia, odprężamy się i rozciągamy.

Technicznie mówiąc, acroyoga czerpie z tradycji jogi, akrobatyki oraz masażu tajskiego. Może mieć zarówno bardziej dynamiczny, akrobatyczny (solar), jak terapeutyczny, relaksacyjny (lunar) charakter.

Można wziąć udział z partnerem, nie jest to jednak wymagane. Ćwiczymy w wygodnym, nieśliskim stroju bez kieszeni, suwaków, guzików.

zajęcia prowadzi: Tomasz Pacan – certyfikowany instruktor Acroyogi

Masz pytanie? Nie krępuj się!
paccan@poczta.onet.pl

Regularne zajęcia dla każdego – nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie, nie trzeba mieć elastyczności jogina i siły akrobaty. Przyjdź ze swoim własnym ciałem z krwi i kości.

[EN] On Wednesdays open level AcroYoga classes with Tomasz – both beginners and more experienced acroyogers are welcome.

Who, as a child, didn’t play with their parents flying on their feet, doing somersaults and being upside down? AcroYoga easily relives those moments of pure joy, enriched by the wisdom of yoga, the carefulness of thai massage and the dynamism of acrobatics. Let’s experience the caring and supporting energy of acroyoga. Let’s turn your world upside down.

Classes include partner and group warm-ups, basic positions, transitions, inversions, yogi pyramids – everything step-by-step, caring for each other, calibrating and finally finding the balance, dynamism and relaxation. Laughing therapy is included as always 🙂

https://web.facebook.com/groups/469648213227761/