AcroYoga od podstaw

ACRO YOGA od podstaw – Tomasz Pacan

środy, g. 18:00 – 19:30

Co to takiego Acro Yoga?

Z zewnątrz wygląda to tak: turlamy się podłodze, unosimy się w powietrze na czyichś stopach, śmiejemy się dużo, balansujemy, rozluźniamy, dajemy sobie kojący masaż. W kręgu, w trójkach, w parach.

Wewnątrz dzieje się znacznie więcej.
>>> Budujemy relacje: ze sobą samym, ucząc się zaufania do siebie i rozwijając świadomość ciała, także przekraczając własne obawy.
>>> Budujemy relacje ze współpraktykującymi – dając sobie wsparcie w praktyce, dbając o bezpieczeństwo asekurując, w spojrzeniach, w wyczuwaniu swojego oddechu, w mocy praktyki w kręgu.
>>> Mamy okazję zaopiekować się naszym wewnętrznym dzieckiem, pozwolić sobie na nieskrępowana zabawę i beztroską radość bycia.
>>> Wzmacniamy ciało, poruszamy zastoje, energia krąży, uwalniamy napięcia, odprężamy się i rozciągamy.

Technicznie mówiąc, acroyoga czerpie z tradycji jogi, akrobatyki oraz masażu tajskiego. Może mieć zarówno bardziej dynamiczny, akrobatyczny (solar), jak terapeutyczny, relaksacyjny (lunar) charakter.

Można wziąć udział z partnerem, nie jest to jednak wymagane. Ćwiczymy w wygodnym, nieśliskim stroju bez kieszeni, suwaków, guzików.

zajęcia prowadzi: Tomasz Pacan – certyfikowany instruktor Acroyogi

Regularne zajęcia dla każdego – nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie, nie trzeba mieć elastyczności jogina i siły akrobaty. Przyjdź ze swoim własnym ciałem z krwi i kości.

https://web.facebook.com/groups/469648213227761/

CENNIK:
Na tych zająciach honorujemy Kontaktowe Karnety, jednorazowe wejście w wysokości 40 zł, karty Multi Sport Plus i Medicover (z dopłatą 10 zł do kart Multi Sport i Medicover) // Cennik

Masz pytanie? Nie krępuj się! paccan@poczta.onet.pl

Więcej informacji: https://www.facebook.com/groups/469648213227761