Acro Yoga Flow + masaż tajski (gr. średnio zaaw.)

We wtorki na godz. 20:30 zapraszamy osoby średnio i zaawansowane, które rozpoczęły swoją przygodę z acroyogą i masażem tajskim przynajmniej rok temu. (Początkujących zapraszamy we wtorki o 19:15.)

Flow czyli przepływ jest jednym z kluczowych elementów acroyogi. Przepływ sił witalnych w ciele, przepływ między ciałem a umysłem, przepływ dobrej energii między ćwiczącymi, płynne przechodzenie z pozycji do pozycji… Wtorkowe spotkania to czas odpoczynku od codziennych spraw. Czas na rozluźnienie, obudzenie i czucie całego ciała. Nasze spotkanie to także idealna okazja do wspólnego doświadczania, rozwijania komunikacji i zabawy.

Spodziewajcie się spotkań pełnych ruchu, czucia, interakcji i kontaktu, na których dzielimy się cennymi doświadczeniami w pracy z ciałem i partnerem. Zajęcia prowadzimy w oparciu o ulubione ćwiczenia z różnych dyscyplin, m.in: z acroyogi, acrobalance, movementu, play-fight i masażu tajskiego. Trening będzie rozwijał naszą koordynację i zwinność, siłę i elastyczność oraz uważność. Ponieważ AcroYoga to sport opierający się na zaufaniu i współpracy, dużą wagę przywiązujemy do integracji grupy, wzajemnego szacunku i dobrego kontaktu.

„AcroYoga w inspirujący sposób łączy ze sobą kilka elementów: mądrość jogi, dynamikę akrobatyki oraz delikatność masażu. To pełna wrażliwości wymiana, która pozwala nam pogłębiać zaufanie do siebie, partnera oraz przestrzeni. Otwiera zmysły, rozwija empatię i umiejętność komunikacji, buduje stabilność, jednocześnie wzmacnia i rozluźnia. Tworzy harmonię. Pozwala zintegrować emocje i ciało, poszerzyć świadomość, wzbić się wysoko i doświadczyć tego, jak niemożliwe staje się możliwe. Sprawia, że nasze ciało staje się pełne życiowej energii. Daje wolność. Potrafi zatrzymać czas, byśmy mogli poczuć czystą radość płynącą z nieskrępowanego bycia tu i teraz. Jest piękna. I za to właśnie ją kochamy!”

Zapraszamy bez zapisów, ale za to punktualnie 🙂
Weronika, Rafał i Eliza
Kontakt i AcroTribe

CO ZABRAĆ? Wodę. Ćwiczymy boso, w wygodnym i nieśliskim stroju bez kieszeni, suwaków, guzików etc.

ZAJĘCIA PROWADZĄ: Weronika, Rafał i Eliza.

Więcej: https://instagram.com/acro_tribe

MIEJSCE: Kontakt Przestrzeń Ruchu i Tańca, ul. Szpitalna 40, I piętro, Kraków

CZAS ZAJĘĆ: wtorki, g. 20:30 – 21:45

KONTAKT Z KONTAKTEM: +48502296944, www.kontaktprzestrzen.pl

KONTAKT DO PROWADZĄCYCH: info.acrotribe@gmail.com

CENNIK:
Na tych zająciach honorujemy Kontaktowe Karnety, jednorazowe wejście w wysokości 40 zł, karty Multi Sport Plus i Medicover (z dopłatą 10 zł do kart Multi Sport i Medicover)
* Zajęcia o 19:15 i 20:30 są oddzielnie płatne.