Acro Yoga+Masaż Tajski (od podstaw) / start: 6.09

Acro Yoga i Masaż Tajski | Grupa od podstaw | Acro Tribe

We wtorki od godz. 19:15 – 20:30 zaczynamy przygodę z AcroYogą i Masażem Tajskim z grupą od podstaw.

Na tych zajęciach dostaniesz komplementarne wprowadzenie do tego jak bezpiecznie i przyjemnie trenować acro yogę. Można przyjść samemu, można przyjść w parze. Zapraszamy do świata acro yogi, który pozwala odkrywać siebie na nowo i bawić się ze swoim wewnętrznym dzieckiem 😀 ❤

„AcroYoga w inspirujący sposób łączy ze sobą kilka elementów: mądrość jogi, dynamikę akrobatyki oraz delikatność masażu. To pełna wrażliwości wymiana, która pozwala nam pogłębiać zaufanie do siebie, partnera oraz przestrzeni. Otwiera zmysły, rozwija empatię i umiejętność komunikacji, buduje stabilność, jednocześnie wzmacnia i rozluźnia. Tworzy harmonię. Pozwala zintegrować emocje i ciało, poszerzyć świadomość, wzbić się wysoko i doświadczyć tego, jak niemożliwe staje się możliwe. Sprawia, że nasze ciało staje się pełne życiowej energii. Daje wolność. Potrafi zatrzymać czas, byśmy mogli poczuć czystą radość płynącą z nieskrępowanego bycia tu i teraz. Jest piękna. I za to właśnie ją kochamy!”

Wspólne treningi, na których dzielimy się naszymi najlepszymi doświadczeniami z pracy z ciałem, w dostępny sposób poszerzają świadomość ciała i ruchu. Spotkania prowadzimy w oparciu o ulubione ćwiczenia z wybranych technik (akrobatyka partnerska, acroyoga, acrobalance, animal flow, kontakt-improwizacja, masaż, Play Fight i inne). Zajęcia nastawione są na rozwijanie: siły, koordynacji, zwinności, elastyczności i świadomości ciała.

Zapraszamy bez zapisów ale za to punktualnie 😉
Basia Psiuk i WeroNika Tyrpa
AcroTribe

🤸🏼‍♀️ CO ZABRAĆ?
Wodę. Ćwiczymy boso, w wygodnym i nieśliskim stroju bez kieszeni, suwaków, guzików.

🕊👣🕊👣🕊👣🕊👣🕊👣🕊👣🕊👣🕊👣

MIEJSCE: Kontakt Przestrzeń Ruchu i Tańca, ul. Szpitalna 40, I piętro, Kraków

CENNIK:
Obowiązuje cennik kontaktowy:

* Zajęcia o 18:00 i 19:30 są oddzielnie płatne.

HONORUJEMY:
Multisport card
OKSystem

KONTAKT DO PROWADZĄCYCH: info.acrotribe@gmail.com

KONTAKT Z KONTAKTEM: +48502296944
www.kontaktprzestrzen.pl

UWAGA! Czujesz się niezdrów, prosimy, pozostań w domu! 😘