Acro Yoga+Masaż Tajski (od podstaw)

Acro Yoga i Masaż Tajski | Grupa od podstaw | Acro Tribe

We wtorki o godz. 19:15 wprowadzamy w przygodę z acroyogą i masażem tajskim w otwartej grupie od podstaw. Na tych zajęciach dostaniesz ABC tego jak bezpiecznie i przyjemnie trenować acro yogę. Można przyjść samemu, można przyjść w parze.

Zapraszamy do świata do góry nogami, który pozwala odkrywać siebie na nowo i bawić się ze swoim wewnętrznym dzieckiem.

„AcroYoga w inspirujący sposób łączy ze sobą kilka elementów: mądrość jogi, dynamikę akrobatyki oraz delikatność masażu. To pełna wrażliwości wymiana, która pozwala nam pogłębiać zaufanie do siebie, partnera oraz przestrzeni. Otwiera zmysły, rozwija empatię i umiejętność komunikacji, buduje stabilność, jednocześnie wzmacnia i rozluźnia. Tworzy harmonię. Pozwala zintegrować emocje i ciało, poszerzyć świadomość, wzbić się wysoko i doświadczyć tego, jak niemożliwe staje się możliwe. Sprawia, że nasze ciało staje się pełne życiowej energii. Daje wolność. Potrafi zatrzymać czas, byśmy mogli poczuć czystą radość płynącą z nieskrępowanego bycia tu i teraz. Jest piękna. I za to właśnie ją kochamy!”

Wspólne treningi acroyogi w przyjemny sposób poszerzają świadomość ciała i ruchu. Spotkania prowadzimy w oparciu o ulubione ćwiczenia z wybranych technik (akrobatyka partnerska, acroyoga, acrobalance, animal flow, kontakt-improwizacja, masaż, play-fight i inne). Zajęcia nastawione są na rozwijanie: siły, koordynacji, zwinności, elastyczności i świadomości ciała.

Ponieważ acro to sport opierający się na współpracy i zaufaniu, dużą wagę przywiązujemy do integracji grupy, dobrego samopoczucia uczestników zajęć i wzajemnego szacunku.

Zapraszamy bez zapisów ale za to punktualnie

Weronika, Rafał i Eliza, Kontakt i AcroTribe

CO ZABRAĆ? Wodę. Ćwiczymy boso, w wygodnym i nieśliskim stroju bez kieszeni, suwaków, guzików etc.

MIEJSCE: Kontakt Przestrzeń Ruchu i Tańca, ul. Szpitalna 40, I piętro, Kraków

CZAS ZAJĘĆ: wtorki, g. 19:15 – 20:30

KONTAKT Z KONTAKTEM: +48502296944, www.kontaktprzestrzen.pl

KONTAKT DO PROWADZĄCYCH: info.acrotribe@gmail.com

ZAJĘCIA PROWADZĄ: Weronika, Rafał i Eliza

Więcej: https://instagram.com/acro_tribe

Na tych zająciach honorujemy Kontaktowe Karnety, jednorazowe wejście w wysokości 40 zł, karty Multi Sport Plus i Medicover (dopłata 10 zł do kart Multi Sport i Medicover) // Cennik