Zajecia warsztatowe FLOOR-WORK- Alon Ritter / 15 września

Alon Ritter już jest w Krakowie i zaprasza Was przed jego planowanymi warsztatami na spontaniczne zajęcio-warsztaty Floorworku w TEN PIĄTEK 15.09.

*(warsztaty z Alonem odbędą się w przyszły weekend 23-24.09).

W najbliższy piątek (15.09) Alon Ritter zaprasza Was na zajęcia z pracy w podłodze – FLOOR-WORK – podczas których wyruszycie w podróż pełną uważnego ruchu i pełnych wdzięku eksploracji:

Nasze zajęcia rozpoczynają się od praktyki somatycznej uważności, chwili na zwolnienie, uziemienie i delikatnego uregulowania układu nerwowego. Naszym celem jest wejście w stan nierobienia i miękkiego słuchania, tworząc otwarte płótno dla naszego tańca.

W miarę postępów nasza uwaga przenosi się na podłogę. Tutaj będziemy pielęgnować przyjaźń z ziemią, ucząc się łagodzić nasze ruchy i ustanawiać harmonijne połączenie z ziemią pod nami. Zagłębimy się w nasz anatomiczny krajobraz, szukając ścieżek o mniejszym tarciu i odblokowując większą energię kinetyczną.

Z tego intymnego połączenia z podłogą przejdziemy do pozycji stojących, gdzie w zabawny sposób będziemy odkrywać magię ruchów spiralnych. Ruchy te ułatwiają płynne przejścia między poziomami – stojąc, siedząc i leżąc – a wszystko to przy jednoczesnym zachowaniu swobodnej i płynnej jakości.

Na tych zajęciach przyjmiemy delikatne i zabawne podejście, aby odkryć tajemnice ludzkiej lokomocji. To okazja, aby zakochać się w sztuce tańca na parkiecie, odkrywając piękno w każdym pełnym wdzięku ruchu.

Nie przegap tej szansy i dołącz do nas w transformacyjnej i radosnej eksploracji pracy z podłogą – FLOOR-WORK – z Alonem Ritterem!

Informacje o cenie wkrótce!

Kiedy? Piątek, 15.09, g. 18:00 – 21:00

Miejsce: Kontakt. Przestrzeń Ruchu, Tańca i Muzyki, Szpitalna 40, I p., Sala Orientalna

https://facebook.com/events/s/floor-work-alon-ritter/833578551549305/