Wieczór z praktyką MOVEMENT MEDICINE w Krakowie – Marta Dratwa-Wasyłek, Bogdan Wasyłek/ 14 stycznia 18:00-20:30

Zapraszamy na WIECZÓR z praktyką Movement Medicine w KRAKOWIE

Bębny na żywo

Włączanie głosu

Zapisy: https://forms.gle/8DuUgSz7nf4bVg268

***********

Miejsce:

Zapraszamy Was do Przestrzeni Ruchu i Tańca – Kontakt

ul. Szpitalna 40, Kraków

***********

Kiedy? 14 stycznia

Zaczniemy o 18.00 i zakończymy o 20.30

Zintegrowanie ciała, serca i ducha

Pogłębienie praktyki Movement Medicine

Na zakończenie krąg

Prowadzący: Marta Dratwa-Wasyłek, Bogdan Wasyłek

***********

Poprzez odblokowanie przepływu energii oraz świadomości w całym ciele praktykować będziemy stan otwartego umysłu oraz otwartego serca, którego pomogą połączyć się z wewnętrznym archetypem wewnętrznego uzdrowiciela.

Towarzyszy nam piękna muzyka dobrana do rytmu grupy i grana prosto z serca na bębnach, gitarze oraz z komputera. W czasie praktyki zachęcamy do uruchamiania głosu.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych pogłębieniem kontaktu ze sobą, ze swoim ciałem, sercem i wolnym umysłem. Zapraszamy chcących po prostu odprężyć się i rozpuścić napięcie w ciele lub poszukujących sposobu na holistyczny rozwój osobisty. Niepotrzebne jest wcześniejsze doświadczenie ani przygotowanie.

***********

Opłata/wymiana za wartość otrzymaną na warsztacie

70 zł

***********

Zapisy: https://forms.gle/8DuUgSz7nf4bVg268

***********

Daj znać jeśli masz jakieś pytania lub potrzeby.

Kontakt:

Marta tel. 502 184 535

Bogdan tel. 513 187 600

Email: warsztatymovement@gmail.com

***********

Prowadzący:

MARTA DRATWA-WASYŁEK – nauczycielka i moderatorka Movement Medicine, psychoterapeutka, trenerka i coach. Od 20 lat pracuje z grupami i osobami indywidualnymi. Skończyła wiele profesjonalnych szkoleń z coachingu, pracy z grupą, studia dla psychoterapeutów i trenerów grupowych w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie oraz szkolenie trenerskie Movement Medicine w Anglii. W swojej praktyce kieruje się poszukiwaniem równowagi pomiędzy różnymi perspektywami – światem naszych myśli, marzeń i pomysłów, emocji i przeżyć duchowych, a światem ucieleśnionych i realnych działań i projektów. Tworzy bezpieczną, a jednocześnie transformującą przestrzeń do rozwoju.

BOGDAN WASYŁEK – bębniarz i perkusista. Członek grupy perkusyjnej Freedance. Udzielał się również w grupach batucady brazylijskiej Bloco Central oraz Sereia di Varsovia. Razem ze swoim przyjacielem Michałem tworzą przestrzeń muzyki na żywo na cotygodniowych zajęciach Movement Medicine w Warszawie.

***********

O metodzie:

Movement Medicine jest współczesną, transformującą praktyką medytacji w ruchu, stworzoną przez Ya’Acova i Suasannah Darling Khan aby obudzić i uwolnić twoją naturalną energię i wesprzeć cię w ucieleśnieniu i zamanifestowaniu twojego potencjału. Metoda ta integruje w sobie:

– radość i energię tańca ekstatycznego

– głębię medytacji w ruchu

– ducha praktyki szamańskiej.