Warsztaty YOGA i ACRO YOGA – Weronika Tyrpa, Isabella Aktypi / 20 maja, g. 10:30 -18:00

Zapraszamy serdecznie na nasze pierwsze warsztaty dla początkujących. Sobota 20 maja będzie miękkim wprowadzeniem do świata do góry nogami 🙂

Yoga
Yoga wprowadzi do teraźniejszości, do bycia tu i teraz. Przygotuje nasze ciało, oddech i duszę do bycia bardziej świadomymi. Poczujemy jak każdy wdech unosi, a każdy wydech rozluźnia. Oddech to ruch, to wibracja, która rozbudzi nasze ciała. Poprzez asany będziemy eksplorować nowe sposoby poruszania się, znajdywania ruchu w bezruchu oraz statyczności w ruchu. Ciało rozgrzeje się i odnajdzie swoją płynność, moc i balans. Sesja jogi przygotuje nas na kolejny etap warsztatu: acroyogę. W połączeniu ze swoim ciałem i oddechem, rozwiniemy gotowość do spotkania na macie z drugą osobą.

AcroYoga
Sesja AcroYogi będzie celebracją kontaktu międzyludzkiego, obecności opartej na zaufaniu, bliskości i szacunku. Będzie to też czas dla spontanicznej ekspresji. AcroYoga w inspirujący sposób łączy ze sobą: mądrość jogi, dynamikę akrobatyki oraz delikatność masażu. To pełna wrażliwości wymiana, która pozwala nam pogłębiać zaufanie do siebie, partnera oraz przestrzeni. AY otwiera zmysły, rozwija empatię i umiejętność komunikacji, jednocześnie wzmacnia i rozluźnia. Tworzy harmonię. Pozwala zintegrować umysł, emocje i ciało, poszerzyć świadomość, wzbić się wysoko i doświadczyć tego, jak niemożliwe staje się możliwe. Sprawia, że nasze ciało staje się pełne życiowej energii. Daje wolność i potrafi zatrzymać czas, byśmy mogli poczuć czystą radość płynącą z nieskrępowanego bycia tu i teraz.

Savasana
Savasana będzie czasem na zintegrowanie wrażeń i doświadczeń z całego dnia praktyki. Im głębiej zrelaksujemy ciało, tym pełniejsza będzie nasza regeneracja. Damy sobie przestrzeń by umysł rozpłynął się, a ciało poddało grawitacji.

➢ WARSZTATY POPROWADZĄ:

Isabella Aktypi
Joginka, mama Ksenii, konserwatorka dzieł sztuki.
Joga w codziennym życiu daje mi narzędzia do pogłębienia kontaktu z moim ciałem i duszą, za czym idą spokój i harmonia. Swoją przygodę z Vinyasą zaczęłam w 2012 roku w Grecji, gdzie urodziłam się i mieszkałam do 24. roku życia. Od 2017 roku prowadzę regularnie zajęcia jogi w Krakowie, oraz organizuję wyjazdy z jogą do Grecji. W roku 2018 ukończyłam zaawansowany kurs hawajskiego masażu Lomi Lomi Nui i od tamtej pory prowadzę sesje masażowe. Lomi Lomi Nui również traktuje ciało holistycznie i prowadzi do poznanie swojej prawdziwej Natury. W roku 2023 ukończyłam kurs Pranayamy I w Yoga Education Collective.
Więcej: https://instagram.com/Izabela.aktypi.anasa
https://www.facebook.com/anapnoiom

Weronika Tyrpa
Masowanie jest dla mnie formą medytacji, a acroyoga ulubioną zabawą. Poza radością i przyjemnością, acroyoga daje wiele inspiracji oraz wyjątkowe relacje ze światem i ludźmi. W pracy terapeutycznej cenię łagodność i intuicję oraz doświadczanie „tu i teraz”. Swoje doświadczenie w acroyodze i masażu tajskim wzbogacam od 2016 roku. Przygodę z acro rozpoczęłam u Michała Maciaszka, Elada Sadeh i Juri Kussmaul. Praktykę „Nuad Bo Rarn” Tradycyjnego Tajskiego Masażu rozpoczęłam i kontynuuję u Balazs Bali Nemeth z Sunshine Network: Traditional Thai Yoga Massage and Ayurvedic Bodywork. W 2021 roku ukończyłam 2-letnią szkołę dzienną masażu klasycznego z elementami fizjoterapii, oraz rozpoczęłam naukę eurytmii i masażu rytmicznego u Michaeli Schnur. Miłością do ruchu i świadomego dotyku dzielę się poprzez projekt AcroTribe. Sesje indywidualne oraz warsztaty grupowe prowadzę w Polsce i za granicą.
Więcej: https://instagram.com/acro_tribe
https://instagram.com/wero.nika.acro.tribe

➢ PLAN WARSZTATÓW:
Sobota:
– 10:30 – 13:30 otwarcie, Yoga & AcroYoga
– przerwa obiadowa
– 15:00 – 18:00 Yoga & AcroYoga, krąg zamykający

➢ MIEJSCE: Kontakt. Przestrzeń Ruchu, Tańca i Muzyki – ul. Szpitalna 40, 2 piętro, 31-024 Kraków

➢ ZAPISY I INFORMACJE przez e-mail:
info.acrotribe@gmail.com
Ilość miejsc jest ograniczona.

➢ INWESTYCJA:
Przy zapisie do 14 MAJA: 350 zł – od osoby / 600 zł przy zapisie w parze
Przy zapisie od 15 MAJA: 450 zł – od osoby / 800 zł przy zapisie w parze
Dodatkowo rabat 50 zł dla uczestników kursów i warsztatów Isabelli i Weroniki.