WARSZTATY ŚMIECHU w Kontakcie (Joga Śmiechu) – Andrzej Wiekiera / 27 lutego, g. 20:45-21:45/ Śmiech to zdrowie – wiadomo! Przybywajcie!!! :) :) :)

Czy możemy się śmiać niezależnie od nastroju, bez dowcipów i ulubionych komedii?

Tak! Będziemy tak robić podczas Warsztatów Jogi Śmiechu! Program spotkania został opracowany na podstawie sztuki wywodzącej się z Indii, – łączy śmiech i praktyki oddechu. Podczas warsztatów będziemy wzbudzać śmiech i używać pozytywnych afirmacji, wykonując proste ćwiczenia.

Działamy w oparciu o tezę naukową, że nasze ciało nie rozróżnia śmiechu „sztucznego” od prawdziwego. W obu wypadkach organizm dostaje dużą dawkę tlenu, energii i dobrego samopoczucia. Wprowadzamy w życie myśl, że śmiech to zdrowie, i że każdy może śmiać się bez impulsów z zewnątrz.

Co to daje?
– stymuluje produkcję endorfin
– ułatwia budowanie więzi w zespole
– rozwija wydajność i kreatywność
– wspiera system odpornościowy i działanie całego ciała
– ułatwia radzenie sobie z trudnościami
– dotlenia i poprawia krążenie krwi
– stanowi odskocznię dla umysłu i trening dla ciała

Prowadzenie Andrzej Wiekiera – Instruktor Śmiechu, Trener Trwałego Rozwoju, Współzałożyciel grupy Radosne Stowarzyszenie. Od. 2010 r. przeprowadził dziesiątki warsztatów. Śmiał się z wieloma grupami wiekowymi i zawodowymi. Współpracował z firmami, instytucjami i organizacjami pozarządowymi. Chętnie podróżujący fan kabaretu.

Koszt uczestnictwa w warsztatach – 25 zł/kontaktowy Karnet
godz 20:45 [27.02.2020] Kontakt ul. Szpitalna 40

Więcej o warsztatach:
jogasmiechu.krakow@gmail.com
www.JogaSmiechu.pl

Więcej o Kontakt. Przestrzeń Ruchu, Tańca i Muzyki
https://youtu.be/dPr8quGXO24