Warsztaty BODY RECONNECTION -Paweł Konior i Sarah Lerch / 16.01

Warsztaty BODY RECONNECTION

# 3 godziny niedziela 16.01: 10.00-13.00
medytacja i praca ciała w kontakcie i przepływie.

#3 godziny niedziela 16.01: 15.00-18.00
Gry partnerskie, improwizacja i partnerstwo

Podczas tych warsztatów skoncentrujemy się na grach ciała. Rano poświęcimy czas na medytację i połączenie się ze sobą. Następnie przejdziemy przez pracę z ciałem w tria i duety, aby poczuć więcej, zrelaksować się i poddać nieznanemu przepływowi.

W drugiej części dnia popracujemy z grami partnerskimi inspirowanymi metodą fighting monkey i Ido Portal i zobaczymy, jak ta praca może przełożyć się na naszą improwizację.

Prowadzący:
Paweł Konior i Sarah Lerch

Sarah Lerch. Jej wszechstronne zainteresowania doprowadziło ją do odkrywania różnych dyscyplin i metod, takich jak sztuki walki, taniec współczesny, improwizacja taneczna solo i CI, metoda Ido Portal, capoeira, surfing, gimnastyka i inne. Praktykuje jogę od 2013 roku. Pobierała nauki od różnych nauczycieli na całym świecie, wykonując TTC w Ashtanga-Vinyasa i AerialYoga w Goa w Indiach. Sarah dowiedziała się o ciele i ruchu poprzez własną praktykę, w swoich studiach sportowych, poprzez edukację i pracę jako instruktor fitness. Prowadzi zajęcia i warsztaty z Jogi, tańca, medytacji i AcroYogi.

Paweł Konior jest performerem, tancerzem, nauczycielem. Po ukończeniu Akademii Wychowania Fizycznego i Salzburskiej Eksperymentalnej Akademii Tańca Paweł od kilku lat pracuje w dziedzinie sztuk performatywnych w Holandii, Belgii i Polsce jako tancerz i performer. Współpracuje z takimi artystami jak Rita Vilhena, Pedro Goucha, Einat Tuchman, More Shani, T.r.a.s.h Company, Ugo Dehaes, Tomasz Wygoda, Iwona Olszowska.
Przed tańcem Paweł trenował gimnastykę, tenis i bieganie.
Sportowa edukacja miała duży wpływ na jego sposób poruszania się i myślenia.
Nauczanie opiera na organicznym i płynnym sposobie poruszania się.
Improwizacja przeplata się z techniką, świadomością ciała i żartobliwością.
Studiował M.in. C.I. u Iwony Olszowszkiej, Raya Chunga, Andrew Harwooda, Nancy Stark Smith, Tal Avni, Joerga Hassmana, Daniela Wernera.

Za 3 godziny Warsztatu 100 zł

Obie części płatne oddzielnie.

Można przyjść na cały warsztat, można wybrać jedną z 2 części i zapłacić osobno.

100zl za 3 godziny

Rezerwacja: Pablo.konior@gmail.com