Warsztat dla Kobiet: “Kobieta w przepływie kreacji” – Milena Thomas / 25 maja, g 11:00-14:00

Warsztat “Kobieta w przepływie kreacji” prowadzony w języku polskim

Witaj Kobieto Kreatorko!

Tu Milena, Kobieta taka jak Ty.
Siostra, która jest w posiadaniu wielu zasobów i narzędzi️, którymi podzielę się z Tobą, abyś mogła poczuć swoją wewnętrzną pełnię, przepływ kreacji.

Kochana Istoto, czy Ty uświadamiasz sobie jakim skarbem jesteś dla tego świata? ☀️✨
Twoja moc kreacji jest potężnym narzędziem transformacji wszystkiego co ciemne w świetliste.

Jakie jeszcze przekonania o sobie musisz uwolnić, aby poczuć przepływ swojej wewnętrznej kreacji?
Zbierz je wszystkie i przynieś na warsztat, uwolnijmy je wspólnie, puśćmy, oddajmy przeszłości.

Wiesz? Możesz być sobą, taką prawdziwą, najprawdziwszą, zrzucić te wszystkie łatki i etykietki narzucone Ci przez otoczenie zewnętrzne. ⛓️‍⛓️‍⛓️‍

Pozwól, aby to się wydarzyło w gronie wspaniałych Kobiet, które tak jak Ty pragną poczuć pełnię wewnętrznej wolności i zaprosić przepływ do swojego świata wewnętrznego i zewnętrznego.

Na warsztacie, który będzie w totalnym przepływie kreacji w zaplanowanych jedynie ramach czasowych (11:00-14:00) wspólnie dokonamy transformacji, która wzniesie nas poziom wyżej, ponad ograniczenia, a Kraków zaświeci jasno ze szpitalnej 40. Aż mam ciarki na myśl o tym co tam się zadzieje. ✨✨✨

Zjadłam zęby na transformowaniu z Kobietami indywidualnie i grupowo ciemności w światło. ✨
Wzniecanie tlącego się płomienia w innych, tak że zaczynają świecić jasno pełnym światłem, to moja specjalność.
Przyjdź i stań się częścią tej potężnej transformacji.

Udział w warsztacie kosztuje jedynie 100 zł. Standardowo moje warsztaty są w wyższej cenie, ale czuję, że ten ma być w cenie, która jest dostępna dla większego grona Kobiet.

Co będziemy robić?

Ja pracuję z ciałem, umysłem i duchem.

Zajmuję się hipnoterapią, jogą, masażami, pracuję z energią, z dźwiękiem, głosem, tańczę.

I podczas warsztatu będziemy korzystać z powyższych narzędzi. A konkretniej będziemy robić to wszystko co pojawi się w polu, że jest do zrobienia.

Zaczniemy od synchronizacji w kręgu.
Następnie zapiszemy ograniczające przekonania, które trzymają nas tam, gdzie dłużej nie chcemy być.
A potem podążając za energią będziemy uwalniać trudne emocje z ciała poprzez taniec intuicyjny, jogę, organiczny ruch, pracę z głosem, kreując mnóstwo pozytywnej, wysoko wibrującej kobiecej energii, aby na koniec w hipnozie pożegnać te stare, zupełnie zbędne przekonania, które miałyśmy na swój temat i powitać nowe, wspierające myśli o sobie, tak aby móc cieszyć się lekkością i przepływem kreacji.

‍‍‍
Czy hipnozy należy się obawiać? Nie ma powodu. Być może nie wiedziałaś, ale jesteś w stanie hipnozy codziennie, to fizjologiczny stan umysłu, w którym znajduje się nasz umysł wtedy, gdy wykonujesz czynności automatycznie, także wtedy, gdy jesteś tuż przed zaśnięciem, albo tuż po przebudzeniu itp. To stan spowolnionych fal mózgowych do poziomu Theta. Całkowicie bezpieczny. Będąc w tym stanie nawet nie zauważasz, że w nim jesteś.

I ja podczas warsztatu poprzez sugestie werbalne wprowadzę Cię w ten przyjemny stan głębokiego rozluźnienia ciała i umysłu i korzystając z technik sugestywnych zaproszę Twój umysł do pożegnania starych przekonań, których już nie chcesz i do powitania nowych wspierających.

Siła umysłu podświadomego jest tym co steruje naszym życiem, tam jest centrum dowodzenia, tam są zapisane przekonania, które determinują Twoje zachowania i to jak doświadczasz siebie w życiu.

✨✨✨

Zatem jeśli jesteś w miejscu, gdzie czujesz, że to już czas na transformację i życie w pełni lekkości, w świetle i ten warsztat Cię woła, to jesteś mile widziana na pokładzie.

—————————————–

❓‍♀️❓✍️❓
Jeśli chcesz się zapisać lub masz pytania możesz kierować je bezpośrednio do mnie przez Messenger lub tel. 661961355.
Płatność 100 zł na miejscu gotówką.

❕❕❕
Aby wziąć udział w warsztacie nie trzeba spełniać żadnych szczególnych wymagań. Jednakże przeciwwskazaniem do udziału są poważne urazy i kontuzje fizyczne, schizofrenia, psychoza, epilepsja, narkolepsja, choroba dwubiegunowa i ciężkie zaburzenia depresyjne z tendencjami samobójczymi. Jeśli nie dotyczy Cię żadne z powyższych, to wystarczy, że przyjdziesz.

Na warsztat warto założyć wygodne ubranie niekrępujące ruchów i zabrać ze sobą coś do pisania. ✍️

✨✨✨✨
Chodź Siostro, daj się poprowadzić za rękę na drodze do uwolnienia od ciężarów i powitania nowej jakości lekkości w swoim życiu.

Z miłością,
Milena