CZERWONA STREFA! INFO O ZAJĘCIACH I ZAPISACH! / od 17.10

DOBRE WIEŚCI KOCHANI – ZAJĘCIA NADAL MOGĄ BYĆ PROWADZONE!
A teraz złe wieści: – Będą jeszcze większe limity osób na sali! 🙁
 
Pamiętajcie w związku z tym o ZAPISACH!!!
 
*Adresy mailowe do nauczycieli znajdziecie w HARMONGRAMIE KONTAKTOWYM na Facebooku (https://www.facebook.com/events/627534884538772)
oraz w Harmongramie w Pigułące na naszej stronie internetowej (poniżej kolorowych tabelek)
(https://kontaktprzestrzen.pl/harmonogram/ ).
 
Pamiętajcie także – prosimy Was ładnie – o maseczkach w przestrzeni wspólnej (na zajęciach, wedle uznania i Waszego dobrego samopoczucia) i dezynfekcji rąk.
CZUJESZ SIĘ NIEZDRÓW, POZOSTAŃ W DOMU! :* 
 
P.S. Informujemy Was także o zbieraniu adresów mailowych przed zajęciami w celu szybkiej reakcji na potencjalnego wirusa w Kontakcie. Nie zostaną one wykorzystane w żadnym innym celu i po 2 tygodniach zostaną usunięte z naszej bazy danych. 
 
Uściski kontaktowe. :*
 
~~
 
KOCHANI – BEZPIECZEŃSTWO W CZASIE PANDEMII!
PIERWSZA PODSTAWOWA ZASADA! Jeśli czujesz się niewyraźnie – masz podwyższoną gorączkę, kaszel lub inne objawy choroby POZOSTAŃ W DOMU! Nie narażaj, prosimy innych osób.
 
Prosimy Was także o DEZYNFEKCJĘ RĄK, oraz o przestrzeganie nakazu NOSZENIA MASECZKI WE WSPÓLNEJ PRZESTRZENI – na sali, podczas ćwiczeń maseczkę możesz zdjąć.
 
Jak wiecie, Kraków znalazł się w czerwonej strefie. Mamy więc ograniczoną liczbę osób w przestrzeni Kontaktu i na zajęciach (obowiązują zapisy!).
 
Prosimy Was o przychodzenie BEZPOŚREDNIO PRZED ZAJĘCIAMI, żeby nie tłoczyć się na kontaktowych korytarzach. Odstęp 2 metry! To smutne ale jeśli zależy nam na wspólnym komforcie i zdrowiu, przestrzegajmy tych nakazów.
 
Liczymy na Wasze odpowiedzialne zachowanie! Dziękujemy za uszanowanie naszych próśb. Przytulamy od serca i pomimo tych wszystkich nakazów życzymy Wam wspaniałego czasu w Kontakcie, pełnego tańca, ruchu i pozytywnych doznań. 🙂
 
Wasza Kontaktowa Ekipa! :*