TAJSKI MASAŻ DYNAMICZNY (wprowadzenie) – intensywny kurs z Mate Thai (10 godzin) / 22-23.08

TAJSKI MASAŻ DYNAMICZNY (wprowadzenie) – intensywny kurs z Mate Thai (10 godzin)

Zapraszamy na dwudniowy kurs poświęcony tajskiemu masażowi dynamicznemu. Poznajcie masaż tajski, w którym nie ma bólu, jest za to ruch, przepływ i dużo radości! 🙂

W trakcie kursu będziemy masować dłońmi, przedramionami i stopami. Jako, że masaż dynamiczny wymaga aktywnego udziału masującego, zwiększy się nasza świadomość ciała, ogólna koordynacja, a nawet kondycja. Jeśli już masujesz, poszerzysz swoją zawodową wiedzę, a jeśli chcesz zacząć masować, przystąpienie do kursu będzie właściwym krokiem na Twojej drodze. Czeka nas dużo pracy, ale przede wszystkim przyjemność i zabawa, które przyniosą wiele korzyści dla Twojego ciała i dobre samopoczucie.

Zajęcia są przeznaczone dla osób, które już praktykują masaż tajski, jak i dla sympatyków innych rodzajów masażu, pracy z ciałem oraz osób zainteresowanych świadomym dotykiem.

STYL DYNAMICZNY:
W codziennej praktyce masażu tajskiego ważnym dopełnieniem klasycznych i często „mocnych” technik tradycyjnych jest jego dynamiczna odsłona: zmiany masażowego rytmu, użycie innych ruchów, bujanie, krążenia. Stosowanie tych technik niweluje napięcia i – tak jak taniec – angażuje całe ciało.

Styl dynamiczny można przyrównać do żywiołu wody – przynosi ożywczy, życiodajny puls i witalność. Znacząco poprawia funkcjonowanie układu krwionośnego i limfatycznego. Ma też nieoceniony, leczniczy wpływ na pracę układu nerwowego.

Mistrzem stylu dynamicznego jest Chaiyuth Priyasith, tajski praktyk i nauczyciel z Chiang Mai. Wiedza o stylu dynamicznym jest przekazywana i rozwijana przez jego wybitnych uczniów, m.in.: Davida Lutta, Arno L’Hermite, Takisa.

W ubiegłym roku tradycyjny tajski masaż Nuad Thai został wpisany na listę UNESCO – niematerialnego dziedzictwa kulturowego ludzkości 🙂

WARSZTATY POPROWADZI:
Mateusz Flak – MATE THAI
Praktyk masażu tajskiego (od 2014), nauczyciel, organizator warsztatów i kursów w Polsce i za granicą. Odbył kilkadziesiąt szkoleń i kursów w zakresie tradycyjnego masażu tajskiego oraz dynamicznego masażu tajskiego. Od 2017 studiujE Osteothai u autora tej metody, Davida Lutta z Francji.
„W masażu tajskim fascynuje mnie połączenie jego leczniczej funkcji z wymianą energetyczną, którą stanowi każda sesja. Jest to niepowtarzalne i niezwykłe doświadczenie.”

https://www.facebook.com/matethaimassage/

PLAN KURSU:
Wprowadzenie
Stopy, linie nóg
Techniki dla jednej nogi

Pozycja na boku
Rock’n’roll kręgosłupa
Pozycja na brzuchu
Klatka piersiowa, trapez, szyja

CZAS KURSU (10 godzin):
sobota 22 sierpnia od godz. 15:00 do 18.30
niedziela 23 sierpnia od godz. 10:00 do 13.30 i od 15:00 do 18.00

KOSZT KURSU:
450 zł – od osoby / 850 zł przy zapisie w parze
300 zł – dla uczestnicy kursów i warsztatów prowadzonych przez Mate Thai lub AcroTribe

ZAPISY I INFORMACJE przez email:
info.acrotribe@gmail.com

MIEJSCE: Kontakt. Przestrzeń Ruchu, Tańca i Muzyki – ul. Szpitalna 40, I piętro, 31-024 Kraków