STANIE NA RĘKACH, MOBILNOŚĆ online // HANDSTAND TO MOBILITY online – Haytham Hmiedat / piątki, godz. 18:15 – 19:15 / start: 3.04

STANIE NA RĘKACH / MOBILNOŚĆ ONLINE
// HANDSTAND TO MOBILITY online – Haytham Hmiedat
 
Piątki, godz. 18:15 – 19:15 / start: 3.04
Kochani! Nie ma co czekać na „lepsze czasy”. Działajmy już dziś.
Wiadomo – online nie jest tak fajnie, jak w osobistym Kontakcie, ale jak się nie ma, co się lubi…
SZCZEGÓŁY! (czyli ta najbardziej skomplikowana część, ale jak wiadomo: dla chcącego nic trudnego… Zatem wierzymy, że przy odrobinie dobrych chęci opanujemy materię). 😉
 
Każda Osoba, która będzie chciała wziąć udział w zajęciach online, KAŻDORAZOWO (przed każdymi zajęciami!) proszona jest o wysłanie MAILA DO PROWADZĄCEGO na adres: haytham.hd1990@gmail.com, z następującymi informacjami:
a) imię i nazwisko
b) czy korzysta się z karty Multi Sport, czy wchodzi na jednorazowe wejście (10 zł)
W mailu zwrotnym otrzymacie link do wydarzenia, który należy odpalić parę minut przed planowanymi zajęciami).
 
PŁATNOŚĆ
Są 2 możliwości uczestnictwa w zajęciach:
 
a) karta Multi Sport (posiadacze takowej, proszeni są o wygenerowanie JEDNORAZOWEGO KODU – możecie go pobrać zgodnie z instrukcją na stronie www.kartamultisport.pl/wspieraj-kluby/ (po wcześniejszym zalogowaniu na swoje konto). Wygenerowany na stronie kod Użytkownik prosimy przesłać prowadzącemu).
 
b) jednorazowe wejście: 10 zł ( w zależności od nauczyciela płatne hurtem w Kontakcie po skończonej kwarantannie / płatne na konto / lub przez specjalną aplikację – informację o tym w jaki sposób będzie wyglądało rozliczenie otrzymacie w mailu zwrotnym od nauczyciela). 🙂
 
* POSIADACZE KARNETÓW – Kochani, żeby nie komplikować i tak już skomplikowanej sprawy, karnety nie obowiązują na zajęcia online ale są PRZEDŁUŻONE!!! – będziecie je mogli wykorzystać po powrocie z kwarantanny).
 
Brzmi skomplikowanie ale wierzymy, że jak już przebrniemy przez pierwsze zajęcia online, to potem będzie już tylko z górki…
Cokolwiek by się nie działo warto spróbować!
Zatem DO DZIEŁA NAJMILSI! <3
_____
O ZAJĘCIACH
 
UWAGA! PROSIMY! Róbcie wszystkie ćwiczenia w granicach własnych możliwości! Dbając o swój komfort i dobre samopoczucie. Przez internet nie możemy zadbać o Wasze bezpieczeństwo. Chcemy Was mieć w jednym kawałku po powrocie z kwarantanny! 😉
 
HANDSTAND TO MOBILITY ONLINE:
Przede wszystkim zależy nam na Waszym bezpieczeństwie, dlatego formuła zajęć online będzie nieco zmodyfikowana w stosunku do tego,co robiliśmy na zajęciach w Kontakcie pod czujnym okiem Haythama.
Calem nadrzędnym domowych zajęć będzie utrzymanie Waszego ciała w dobrej formie oraz praca nad mięśniami wykorzystywanymi podczas stania na rękach.
Będziemy także pracować nad rozwinięciem mobilności na rękach, kręgosłupie, biodrach i ramionach oraz nad prawidłową postawą i zwinnością, tak by po powrocie z kwarantanny móc gładko stanąć na rękach. 🙂
 
* Co nam dają te zajęcia?
 
– Korektę postawy
 
– Ruchliwość kręgosłupa
 
– Mobilność barkową
 
– Mobilność bioder
 
– Przygotowanie do stania na rękach
– Dobrą zabawę
 
Dodatkowe profity:
Jeśli masz do czynienia z bólem pleców lub ramion, te zajęcia są także dla ciebie. Przywrócimy ciału jego naturalny sposób poruszania. Po pierwsze staniesz wygodnie na nogach, po drugie szybko nauczysz się stać na rękach! 🙂
Jak do tego dojdziemy? – Między innymi przez ćwiczenia korekcji postawy, ruchy otwierania ramion oparte na grze i zabawie, tańczeniu rąk; skorzystamy z gimnastycznego treningu siłowego i ćwiczeń ruchowych.
Kogo zapraszamy na te zajęcia? – WSZYSTKICH!
Bez względu na stopień zaawansowania! – Dla Każdego znajdzie się coś dobrego! 🙂
 
* Organizator oraz prowadzący nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne ubytki na Waszym zdrowiu. Prosimy Was o rozważne ćwiczenie, w granicach własnych możliwości!
__________________________
Mobility to handstand – Haytham Hmiedat
Every Friday at 18:15 – 19:15 in Kontakt / start 3.04
*Join our HANDSTAND AND MOBILITY workshop with a great student/teacher Haytham Hmiedat, who has been working with handstands, spine, hip, and shoulders mobility for 4 years now, and helped many to correct their posture and improve handstand variations.
What?
 
Posture correction
 
Spine mobility
 
Shoulder mobility
 
Hip mobility
 
Balancing the body is essential and can be achieved by working on the posture: the spine, shoulders and the hips.
If your dealing with any type of back or shoulders pain these classes are for you. You will stand up on your feet comfortably and learn to stand on your hands in no time.
Bringing the body back to the natural way of moving will make you feel free and help you move in every way possible, using the gymnastic strength training and mobility drills that your body has never been exposed to.
Posture correction drills and shoulder opening movements based on playing and fun, hands dancing and handstands exercises that fit everyone on all levels.
 
If you want to join our classes, please write to Haytham: haytham.hd1990@gmail.com
 
Price:
One class is for 10 zł
You can also use Your Multi Sport Card
 
 
The organizer and the host are not responsible for any damage to your health. We ask you for careful exercise, within the limits of your own abilities!