SPOTKANIA Z GŁOSEM / NOWOŚĆ! – Sabina Krauze / Czwartki, g. 18:15 – 19:30 / start: 11.03

ZAPISY: sabina.krauze@gmail.com

OPIS ZAJĘĆ
Na zajęciach spędzamy czas wydobywając dźwięki z przyjemnością i ciekawością, przekonując się, że głosu możemy używać na wiele sposobów – mruczymy, wzdychamy, wokalizujemy, rytmizujemy, śpiewamy pieśni. Korzystamy z ćwiczeń oddechowych, emisyjnych, działań w obszarze wyobraźni i ruchu. Poznajemy pieśni tradycyjne różnych kultur – z Polski, Ukrainy, Gruzji, Bułgarii… Z ich pomocą odnajdujemy przyjemność wspólnego śpiewu, współbrzmienia, muzycznych harmonii, łączymy się ze znaczeniem pieśni i odkrywamy różne możliwe aranżacje.

Zapraszamy wszystkich poszukujących przyjemności i swobody związanej z byciem w kontakcie z własnym głosem, grupą i pieśniami tradycyjnymi. Nie trzeba mieć za sobą żadnej edukacji muzycznej i tej związanej z głosem. Warto za to zabrać wygodny strój niekrępujący ruchu.

Sabina Krauze – śpiewa, gra, występuje, komponuje. Ma za sobą formalną edukację muzyczną w postaci szkoły muzycznej pierwszego stopnia oraz wiele warsztatów i spotkań z nauczycielami indywidualnymi. W 2015 roku zanurzyła się w nurt muzyki tradycyjnej, teatralnej i improwizowanej. Współtworzyła projekt Banda Furora, była studentką Akademii Praktyk Teatralnych Gardzienice, współpracuje z włosko-południowoamerykańskim Teatro Simurgh. Prowadzi warsztaty wokalne, bierze udział w projektach muzycznych i teatralnych w Polsce i nie tylko.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
CENNIK: https://kontaktprzestrzen.pl/ceny/
MIEJSCE: Kontakt Przestrzeń Ruchu i Tańca, ul. Szpitalna 40, I piętro, Kraków
ZAPISY: sabina.krauze@gmail.com
WIĘCEJ INFORMACJI: www.kontaktprzestrzen.pl
TEL.: 502296944 (Ewa) 🙂
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

– Na zajęcia OBOWIĄZUJĄ ZAPISY i limit osób! Nie będziemy wpuszczać więcej osób niż przewiduje limit sal!!!
Miejcie to, prosimy na uwadze! Chodzi o nasz wspólny komfort i bezpieczeństwo.

– Kolejna sprawa, jeśli zapiszecie się na zajęcia ale coś Wam wypadnie, dajcie, prosimy, od razu znać! Jeśli nie poinformujecie nauczyciela o nieobecności, zabieracie miejsce innym chcącym skorzystać z zajęć Kursantom. Pomyślmy o sobie nawzajem.

Koty Drogie, bardzo Was prosimy o zastosowanie się do tych zasad, bądźmy wyczuleni na siebie nawzajem.

Nie musimy przypominać chyba, że jeśli się ŹLE CZUJECIE – ZOSTAŃCIE W DOMU!

To są 3 złote zasady naszego BEZPIECZNEGO, dobrego i zdrowego funkcjonowania w kontaktowej przestrzeni!!!

Dziękujemy za zrozumienie i wyjście nam naprzeciw! ❤