SESJA ODDECHOWA Rebirthing Breathwork – Marta Pondel / II edycja – 23 październiak, g. 13:00 – 16:00

SESJA ODDECHOWA Rebirthing Breathwork działa bardzo głęboko, niezależnie od intencji z jaką do niej podchodzimy:

– uwalnia napięcia i trudne emocje
– odblokowuje przepływ energii
– mamy lepszy kontakt z ciałem
– umożliwia wglądy w różne aspekty naszego życia
– czujemy spokój, miłość, pewność siebie, siłę
– poznajemy siebie i nasz potencjał

~ ~ ~ ~ ~ ~

JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁO NASZE SPOTKANIE?

Sesja oddechowa odbywa się na leżąco. Relaksujecie się i podążacie za dźwiękiem bębna i mojego prowadzenia. Podczas sesji będę wybijać rytm, który pomaga wpaść w głęboki trans, wyciszyć myśli i poddać się magii oddechu.

ODDECH – 60 minut – Oddech jest intensywny ale łagodny dla ciała. W trakcie oddechu ciało czuje się jakby było noszone na jednostajnych falach.
W pewnym momencie wibracja podnosi się, czujemy jej przepływ w całym ciele, oddech zaczyna wydarzać się sam, już bez naszego udziału. Płyniemy.
To oddech prowadzi nas przez sesję.
Całkowicie tracimy poczucie czasu. Często pojawia się zdziwienie: już minęła godzina? a nie 10 minut? Dlatego nie ma obaw, że nie damy rady tak długo oddychać.

RELAKS – 45 minut – bardzo głęboki relaks, odpłynięcie, zapadnięcie się w sobie. I tu też zawsze jest zdziwienie, że to już koniec 🙂
Niezwykle przyjemny stan, który wiele osób doświadcza tylko po intensywnej pracy z oddechem. Jest to nie tylko przyjemny stan ale też konieczny dla zintegrowania wszystkiego co się przed chwilą wydarzyło.

Sesje oddechowe każdy przeżywa na swój sposób: pojawiają się łzy, krzyk, śmiech, ekstaza, błogość, emocje i wizje… Wydarza się dokładnie to na co jesteśmy gotowi i czego w danej chwili najbardziej potrzebujemy.
Intensywność doznań uzależniona jest od tego do jakiego stopnia pozwolisz oddechowi się prowadzić.

MOJA ROLA podczas sesji to sprawdzać waszą technikę, motywować, pomagać przejść przed trudne momenty, wzmocnić albo pobudzić pewne procesy. Pojawiam się przy Was kiedy jest taka potrzeba ale staram się nie ingerować w Wasze doświadczenia.

Każdy ma czas na bycie tylko ze sobą.
To jest również bardzo ważnym elementem bo pomaga skontaktować się z wewnętrzną motywacją, determinacją, niezależnością – jednym słowem stajemy się bardziej niezależni i odpowiedzialni za siebie.

Sesja oddechowa jest Twoim intymnym spotkaniem z samym sobą.

~ ~ ~ ~ ~ ~

KIEDY? – 23 października, g. 13:00 – 16:00

ZAPISY

Gwarancją miejsca jest przedpłata 90zł (pełna cena sesji)
Blikiem na tel lub na konto 76116022020000000100286572.

Przed dokonaniem wpłaty skontaktuj się ze mną przez Facebook lub 690279786

Spotykamy się w Kontakcie ul. Szpitalna 40, I piętro

~ ~ ~ ~ ~ ~
PRZYGOTUJ
– wygodne ubranie
– butelka wody
– ostatni posiłek najpóźniej 2 godziny przed sesją
– maty i koce są w sali, ale można zabrać swoje dla dodatkowego komfortu

~ ~ ~ ~ ~ ~
Marta Pondel -> POPROWADZĘ SESJĘ
Od wielu lat zagłębiam się coraz mocniej w odkrywanie siebie i magii tego świata. Z ludźmi rozwojowo pracuję od ponad trzech lat prowadząc przede wszystkim sesje regresji reinkarnacyjnych, sesje oddechowe Rebirthing Breathwork, medytacje i masaże.

Przez ostatnie 19 lat mieszkałam w wielu krajach co nauczyło mnie wrażliwości i otwartości na różne tradycje, kultury czy religie. Nie zamykam się na żaden konkretny nurt. Teorie i zrozumienie na intelektualnym poziomie jest dla mnie drugorzędne – ważniejsze jest poznanie przez doświadczenie i w taki sposób pracuję z ludźmi.

Wiedza jest w nas i z mądrym nauczycielem zgłębimy ją w bezpieczny, ugruntowany sposób i ominiemy wiele pułapek ego. Nauczyciele od których obecnie się uczę i którzy mieli najsilniejszy wpływ na mój rozwój duchowy to B.N. Kumar z Mumuksha Meditation Center mumukshaindia.com i Christopher Hareesh Wallis z Tantrika Institute https://tantrikainstitute.org (niedualna ShaivaTantra, nic wspólnego z nowoczesną neoTantrą).

Pracy z Rebirthing Breathwork uczyli mnie Edward Matthews i Prema Julia, którzy wtedy pracowali na Koh Phangan w Tajlandii. W ciągu dwóch miesięcy poddałam się ok. 30 sesjom pod ich okiem. Było to ogromne wyzwanie, piękne i głęboko transformujące.
Miałam również okazję pobierać nauki indywidualne i szamańskie inicjacje od szamanów z różnych kultur i tradycji. Zdarza mi się pracować na sesjach również niektórymi z ich metod.

Więcej na mojej stronie www.atavila.com

Zapraszam!