SENTI ~ warsztaty tańca w bliskości – Oleksandra Mala i Bartek Zieliński / UWAGA. ZMIANA DATY WARSZTATÓW. Zapraszamy 14-15.09

SENTI to taniec energii kobiecej i męskiej. To połączenie ruchu, dotyku i bliskości. To przejście ze stanu działania w stan odczuwania, czego efektem może być przyjemność.

🎥 Jak wygląda SENTI? Zobacz video:

Witajcie na wyjątkowym wydarzeniu tanecznym, które odmieni waszą perspektywę tańca i połączenia z partnerem. Przed wami niezwykła podróż przez świat tanecznej przyjemności. To połączenie ciała, muzyki i emocji, które sprawi, że na chwilę zapomnicie o wszystkim, co was otacza.
Taniec SENTI nie opiera się na skomplikowanych sekwencjach kroków, ale na spontaniczności, odpuszczeniu i wejściu w odczuwanie. Tańcząc w tej technice, poczujecie, że wasze ciała stają się jednością z muzyką, a wasz partner jest przewodnikiem w tej magicznej podróży.
Celem SENTI jest połączenie w parze, zabranie partnerki/partnera w niesamowitą podróż poprzez taniec i dotyk. To wejście we flow, pozwalające drugiej osobie pełne oddanie się, rozluźnienie i wejście w stan transu ✨ To odpowiedź na tęsknotę za połączeniem i pełnym oddaniem się w tańcu.

Podczas warsztatów będziemy pracować nad następującymi obszarami:
💫 wyjście z głowy i wejście w stan odczuwania, dzięki czemu łatwiej jest wejść we flow i czuć więcej przyjemności
💫 podstawy improwizowanego tańca solowego, jako budowanie fundamentów do tańca w parach
💫 uważny dotyk i różne jego rodzaje
💫 tworzenie swojej bezpiecznej przestrzeni w tańcu – ustanawianie granic, komunikowanie ich podczas tańca
💫 interpretowanie muzyki, rozróżnianie frazy muzycznej i podążanie za nią, granie pauzą
💫 synchronizacja z partnerem, wejście w połączenie za pomocą ruchu i oddechu
💫 różne techniki prowadzenia, dzięki którym będziemy tańczyć razem z partnerem/partnerką, zamiast jedynie prowadzić
💫 oddanie się w tańcu vs tworzenie własnej kreacji i jak świadomie między nimi wybierać

Ten warsztat jest dla ciebie, jeśli:
– jesteś cały czas w głowie i chcesz skupić uwagę na czuciu
– trudno ci puścić kontrolę i chcesz poczuć, jak to jest zaufać
– chcesz pogłębić swoją relację z partnerką/partnerem lub rozpalić między Wami nową iskrę 🔥
– chcesz wnieść do swojego ruchu jakości przepływu i rozluźnienia
– chcesz dodać więcej przyjemności do swojego tańca

Na warsztaty można przyjść samemu lub w parach. Podczas zajęć będziemy zmieniać się w parach, chyba, że jakaś para będzie chciała zostać jedynie ze sobą. Jeśli zapisujecie się solo, to zadbamy o to, żeby każdy z Was miał parę do ćwiczeń.

Nie jest niezbędny żaden poziom tanecznych umiejętności. Na warsztat SENTI zapraszamy osoby doświadczone, początkujące i również te, które dopiero chcą zacząć swoją przygodę z tańcem.

Szczegóły wydarzenia:
🗓️ Kiedy?
Sobota 14.09.2024, godziny 10-18
Niedziela 15.09.2024, godziny 10-17
W trakcie zajęć będzie jedna dłuższa przerwa na lunch (1h20min) i dwie krótsze przerwy (15min).
📍Gdzie?
Kontakt. Przestrzeń ruchu i tańca, Kraków, ul. Szpitalna 40

Ile kosztuje udział w warsztacie?
– do 31.08 – 550 zł za osobę, 1000 zł za parę
– od 01.09 do 12.06 – 620 zł za osobę, 1150 zł za parę
– od 10.09 – 690 zł za osobę i 1300 zł za parę
Link do zapisów: https://forms.gle/LEMi3arvmdd4NcqC9
Po wysłaniu formularza dostaniesz maila ze szczegółami płatności. Liczba uczestników ograniczona.

Prowadzący:
Bartek Zieliński – od 7 lat związany z tańcem. Zaczynał od brazylijskiego tańca forró, co zawiodło go do samej Brazylii, gdzie spędził 1,5 roku szkoląc się na instruktora. Tam poznał magię połączenia i bliskości w tańcu, które po powrocie zaczął rozwijać też w contact-impro i zouku. Taniec łączy z praktykami medytacyjnymi i uważnością, co uważa za ważne narzędzie w budowaniu połączenia z drugą osobą. Za tańcem podróżuje po świecie, szukając w nim inspiracji do ciągłego ulepszania swojej techniki i warsztatu.

Oleksandra Mala (Sasza) – tantryczka, prowadząca kobiecych mastermindów i retreatów, autorka gry transformacyjnej „Źródło Twojej Mocy”, tancerka i wokalistka. Prowadzi kobiety do ich mocy poprzez śpiewanie w kręgu, intuicyjny taniec, świadomą pracę z gniewem i odkrywanie autentycznej seksualności.
Za swoje mocne strony uważa dobre połączenie zarówno ze światem materialnym, jak i duchowym; umiejętność budowania długotrwałych relacji opartych na wzajemnym zaufaniu i wrażliwości; odwagę wchodzenia w nowe i kontakt z mądrością ciała.
Do warsztatu SENTI wnosi swoje doświadczenie pracy z energią poprzez oddech, ruch i głos, oraz praktykę świadomego dotyku.

Dlaczego współtworzy warsztat Senti?
Kiedy tańczę SENTI, moja głowa się wycisza, wtedy zanurzam się w bogactwo świata odczuwania. Moje kobiece ciało czuje, że jest prowadzone przez mężczyznę i…. puszcza. Pracuję z kobietami i wiem, jak trudno dostępna jest ta jakość dla kobiet w tych czasach. Jesteśmy sprawcze, niezależne, wiedzące, czego chcemy i jak to zdobyć. Mamy moc. Ale są chwile, kiedy chcemy poczuć tę moc w osobie, która nas właśnie prowadzi, wtedy nasze ciało może całkowicie zaufać i puścić całe napięcie, rozpływając się w przyjemności.

Dołączcie do nas, aby odkryć nowy wymiar tańca, gdzie muzyka, ciało i emocje tworzą niezapomniane połączenie. SENTI to więcej niż taniec, to sensualna podróż do wnętrza siebie i drugiej osoby ✨
Do zobaczenia 🧡