SENTI – warsztaty taneczne – Bartek Zieliński i Oleksandra Mala (Sasza) / 26 listopada, g. 10:00 – 18:00

Witajcie na wyjątkowym wydarzeniu tanecznym, które odmieni waszą perspektywę tańca i połączenia z partnerem w jedyny w swoim rodzaju sposób. Przed wami niezwykła podróż przez świat tanecznej przyjemności. To więcej niż zwykły taniec, to połączenie ciała, muzyki i emocji, które sprawi, że na chwilę zapomnicie o wszystkim, co was otacza.

Taniec SENTI nie opiera się na skomplikowanych sekwencjach kroków, ale na spontaniczności, emocjach i głębokim zrozumieniu partnera. Tańcząc w tej technice, poczujecie, że wasze ciała stają się jednością z muzyką, a wasza partner jest przewodnikiem w tej magicznej podróży.

Celem SENTI jest połączenie w parze, zabranie partnerki/partnera w niesamowitą podróż poprzez taniec i dotyk. To wejście we flow, pozwalające drugiej osobie pełne oddanie się, rozluźnienie i wejście w stan transu. To odpowiedź na tęsknotę za połączeniem i pełnym oddaniem się w tańcu.

Podczas warsztatów będziemy pracować nad następującymi obszarami:

💫 wyjście z głowy i wejście w stan odczuwania, dzięki czemu łatwiej jest wejść we flow i czuć więcej przyjemności
💫 podstawy improwizowanego tańca solowego, jako budowanie fundamentów do tańca w parach
💫 uważny dotyk i różne jego rodzaje
💫 tworzenie swojej bezpiecznej przestrzeni w tańcu – ustanawianie granic, komunikowanie ich podczas tańca
💫 interpretowanie muzyki, rozróżnianie frazy muzycznej i podążanie za nią, granie pauzą
💫 synchronizacja z partnerem, wejście w połączenie za pomocą ruchu i oddechu
💫 różne techniki prowadzenia, dzięki którym będziemy tańczyć razem z partnerem/partnerką, zamiast jedynie prowadzić
💫 oddanie się w tańcu vs tworzenie własnej kreacji i jak świadomie między nimi wybierać

Ten warsztat jest dla ciebie, jeśli:

– jesteś cały czas w głowie i chcesz skupić uwagę na czuciu
– trudno ci puścić kontrolę i chcesz poczuć, jak to jest zaufać
– chcesz pogłębić swoją relację z partnerką/partnerem lub rozpalić między Wami nową iskrę
– chcesz wnieść do swojego ruchu jakości przepływu i rozluźnienia
– chcesz dodać więcej przyjemności do swojego tańca

Warsztat jest przeznaczony zarówno dla par, jak i dla singli. My zadbamy o to, żeby każdy z Was miał parę do ćwiczeń, lub możecie samodzielnie znaleźć sobie parę wśród swoich znajomych.

Nie jest niezbędny żaden poziom tanecznych umiejętności. Na warsztat SENTI zapraszamy osoby doświadczone, początkujące i również te, które dopiero chcą zacząć swoją przygodę z tańcem.

Szczegóły wydarzenia:

Kiedy? niedziela 26.11.2023 od godziny 10:00 do 18:00 (w międzyczasie będzie przerwa na lunch)

Gdzie? Kontakt. Przestrzeń ruchu i tańca, Kraków, ul. Szpitalna 40

Ile kosztuje udział w warsztacie?
– do 16.11 – 220 zł za osobę, 400 zł za parę
– po 16.11 – 250 zł za osobę, 450 zł za parę
– w dniu warsztatów 280 zł za osobę i 500 zł za parę

Link do zapisów: https://forms.gle/BamjQP1VDXDDpNU67
Po wysłaniu formularza dostaniesz maila ze szczegółami płatności. Liczba uczestników ograniczona.

Prowadzący:

Bartek Zieliński – od 6 lat związany z tańcem, zaczynał od brazylijskiego tańca forró, co zawiodło go do samej Brazylii, gdzie spędził 1,5 roku szkoląc się na instruktora. Tam poznał magię połączenia i bliskości w tańcu, które po powrocie zaczął rozwijać też w contact-impro i zouku. Taniec łączy z praktykami medytacyjnymi i uważnością, co uważa za ważne narzędzie w budowaniu połączenia z drugą osobą.

Oleksandra Mala (Sasza) – tantryczka, prowadząca kobiecych mastermindów “Kobieta Ognista”, autorka gry transformacyjnej „Źródło Twojej Mocy”, tancerka, wokalistka i autorka piosenek. Prowadzi kobiety do ich mocy poprzez śpiewanie w kręgu, intuicyjny taniec, świadomą pracę z gniewem i odkrywanie autentycznej seksualności.

Za swoje mocne strony uważa dobre połączenie zarówno ze światem materialnym, jak i duchowym; umiejętność budowania długotrwałych relacji opartych na wzajemnym zaufaniu i wrażliwości; odwagę wchodzenia w nowe i kontakt z mądrością ciała.

Do warsztatu SENTI wnosi swoje doświadczenie pracy z energią poprzez oddech, ruch i głos, oraz praktykę świadomego dotyku.

Dlaczego współtworzy warsztat Senti?

Kiedy tańczę SENTI, moja głowa się wycisza, wtedy zanurzam się w bogactwo świata odczuwania. Moje kobiece ciało czuje, że jest prowadzone przez mężczyznę i…. puszcza. Pracuję z kobietami i wiem, jak trudno dostępna jest ta jakość dla kobiet w tych czasach. Jesteśmy sprawcze, niezależne, wiedzące, czego chcemy i jak to zdobyć. Mamy moc. Ale są chwile, kiedy chcemy poczuć tę moc w osobie, która nas właśnie prowadzi, wtedy nasze ciało może całkowicie zaufać i puścić całe napięcie, rozpływając się w przyjemności.

Dołączcie do nas, aby odkryć nowy wymiar tańca, gdzie muzyka, ciało i emocje tworzą niezapomniane połączenie. SENTI to więcej niż taniec, to sensualna podróż do wnętrza siebie i drugiej osoby.