ROZCIĄGANIE I WZMACNIANIE online – Alicja Miszczor / środy, g. 18:00 :)

Zapraszam Was środowe sesje wzmacniajaco-rozciągające na platformie Zoom. Klikasz ten link: https://us02web.zoom.us/j/89939890612 lub wpisujesz numer spotkania : 89939890612 i już jesteś na zajęciach. Nie ma zapisów.
Podczas zajęć będę do Was mówić, dawać Wam instrukcje, obserwować Was i poruszać się z Wami.
Stwórz profil na Zoomie- jeśli jeszcze nie masz (jest to proste).
Po wejściu na lekcję koniecznie wycisz mikrofon. W przeciwnym razie połączenie u wszystkich będzie zakłócone.Spotykamy się:

Środy: 18:00-18:45
Sesje trwają plus minus 45 minut. w zależności od : dnia i potrzeby.

Zajęcia są otwarte dla wszystkich. Są oparte tylko na Waszych wpłatach na Zrzutka pl. Wpłacasz ile chcesz, według uznania. Jednak jeśli masz trudną sytuację finansową -wpłacasz minimum 5 zł. Jeśli jesteś w krytycznej sytuacji finansowej-weź udział nieodpłatnie. Część zebranych środków jest przeznaczana na promocję zajęć, aby jak największa liczba osób mogła z nich skorzystać, inna część umożliwia mi przygotowywanie i prowadzenie dla Was lekcji oraz jest obecnie moim jedynym źródłem dochodu. W aktualnościach są informacje organizacyjne, min. o tym kiedy odbywają się zajęcia i jak je znaleźć. Serdecznie zapraszam i zachęcam do wsparcia jak i do dzielenia się możliwością udziału w zajęciach z ze znajomymi i przyjaciółmi oraz także do pozostawiania komentarzy. 😊
Zrzutka nazywa się : Lekcje improwizacji tanecznej Alchemia Ruchu, ale zbiórka pieniędzy dotyczy zarówno zajęć tanecznych, jak i treningów wzmacniająco-rozciągających.
Link do zrzutki:
https://zrzutka.pl/9y543y

Opis:
Wykonujemy proste ćwiczenia rozciągające i wzmacniające oraz pozycje (asany) wywodzące się z jogi klasycznej. W trakcie ćwiczeń ważny jest oddech i nasza współpraca z ciałem. Grunt to prawidłowe ustawienie pozycji rozciągającej (lub/i wzmacniającej )ciało ,a potem rozluźnienie się w niej.
Nie trzeba być wysportowanym lub rozciągniętym , aby dołączyć.
Każdy ćwiczy na miarę własnych potrzeb i możliwości w duchu troski o swoje ciało i samopoczucie. Pamiętajmy też ,że nie wszystko przychodzi od razu, a także o tym , że część benefitu z takiej formy ruchu spływa na nas po wykonanym ćwiczeniu :.)
Rozciąganie ciała to rozciąganie napięć zapisanych w nim. Dlatego (poza dziesiątkami innych profitów) jest też skuteczne oswajaniu się ze stresem. Tego typu praca z ciałem rozpuszcza napięcia, poprawia nastrój i może stać się dla ciała sposobem na oczyszczanie z toksyn i stresu. Pozycje wzmacniające rozgrzewają , normują krążenie i ciśnienie krwi, podnoszą naszą siłę i sprawność . I długo by jeszcze wymieniać. Sprawdź sama/sam. Polecam.

Przygotuj matę do ćwiczeń lub kawałek podłogi . Ubierz się w coś wygodnego.
Zapraszam :>)

O mnie:
Alicja Miszczor. Ur. w 1982r. Aktorka ruchu, instruktorka tańca współczesnego, a także improwizacji w tańcu i teatru ruchu. Twórczyni metody InterArt Dance. Uczy także medytacji w ruchu oraz prowadzi warsztaty relaksacyjne. Stypendystka Alternatywnej Akademii Tańca w Poznaniu (2013r).Dyplomowana Instruktorka ‘Improwizacji Ruchu i Symboliki Ciała’ (Instytut Dynamiki Tańca i Ruchu/ Essen/ r. Detlef Kappert) [kurs choreoterapii]. Absolwentka PPSKAK w Kaliszu na kierunku taniec współczesny. Od 2008 do 2015 roku tancerka w EST u I. Olszowskiej. Od 2013 do 2015 współpracowała z teatrem Barakah w Krakowie (OBSZAR TAŃCA). Współtwórczyni video tańca. Od 2018r. współpracuje z fundacją Krzyżowa pracując min. z osobami o różnym rodzaju i stopniu niepełnosprawności ruchowej i intelektualnej. Certyfikowana masażystka. Obecnie w trakcie kursu instruktorskiego Hatha Jogi.

Video:
https://vimeo.com/174398916
https://www.youtube.com/watch?v=LEBss8uguMI