UWAGA! Niedzielne warsztaty – Movement Medicine są ODWOŁANE! :(

WKRÓTCE PODAMY INFORMACJĘ O NASTĘPNYM TRERMIENIE WARSZTATÓW.

Praktyka Movement Medicine w Krakowie
– prowadzenie Marta Dratwa-Wasyłek ze wsparciem muzycznym Bogdana Wasyłek

—————————————————————-
🌳 Jeżeli chcesz wziąć udział w zajęciach
zapisz się, wpisując swojego maila poniżej: https://forms.gle/9jBNDxG6NibjjsRV8
🌳 zwrotnie otrzymasz informacje organizacyjne
🌳 cena zajęć:
70 zł normalny
50 zł dla studentów, seniorów, oraz osób w trudnej sytuacji materialnej
🌳 osoby z Ukrainy: darmowo, jeśli znacie i możecie polecić komuś.
Prowadzenie po polsku i angielsku.
Płatne na miejscu gotówką
———————————————
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych pogłębieniem kontaktu ze sobą, ze swoim ciałem, sercem i wolnym umysłem. Zapraszamy chcących po prostu odprężyć się i rozpuścić napięcie w ciele lub poszukujących sposobu na holistyczny rozwój osobisty. Niepotrzebne jest wcześniejsze doświadczenie ani przygotowanie.
Każde spotkanie rozpoczyna się praktyką „budzenia tancerza – awakening the dancer” tj. odblokowywaniem przepływu energii oraz świadomości w całym ciele.
Poprzez ciało praktykować będziemy mindfullness, stan otwartego umysłu, obecności w tu i teraz, kiedy myśli, wyobrażenia i emocje mogą swobodnie przepływać i łączyć się.
Praktyka tego stanu może usprawnić jakość naszego bycia w relacjach oraz w świecie w prawdzie i zaufaniu do tego kim jestem – tu i teraz.
Towarzyszy nam piękna muzyka dobrana do rytmu grupy i grana prosto z serca na bębnach, gitarze oraz z komputera. W czasie praktyki zachęcamy do uruchamiania głosu.
———————————————
Zapisz się to otrzymasz maila z informacjami dodatkowymi.
Co zabrać: wygodny wielowarstwowy strój do ćwiczeń oraz wodę, praktykujemy boso.
Zapraszamy!

▩ Marta Dratwa-Wasyłek – certyfikowana nauczycielka i facylitator Movement Medicine, psychoterapeuta Gestalt, coach, trener rozwoju osobistego. Od 20 lat praktykuje i studiuje różne formy rozwoju, uzdrawiania oraz transformacji osobistej i systemowej. Ma doświadczenie kilkaset godzin pracy rozwojowej z grupami oraz osobami indywidualnymi. Certyfikowana oraz pod superwizją School Of Movement Medicine oraz Instytutu Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie.
———————————————
Przeczytaj poniższe zalecenia:
Rozumiem, że ten format zajęć będzie wykorzystywał narzędzia Movement Medicine i psychoterapii zorientowanej na ciało, które są praktykami fizycznymi i wymagają ruchu fizycznego
Wszyscy uczestnicy proszeni są o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa, słuchanie własnych potrzeb i tempa oraz dbanie o swoje ciało i siebie na wszystkich poziomach przez cały czas praktyki
W przypadku jakichkolwiek ograniczeń ruchu, ja się nim zajmę i dostosuję ćwiczenia do własnych potrzeb i możliwości
Uczestnicy tej praktyki biorą pełną odpowiedzialność za swoje samopoczucie fizyczne, emocjonalne, psychiczne i duchowe. Potencjalne ryzyko udział w tym wydarzeniu jest w pełni po stronie uczestników.
Marta Dratwa Wasyłek oraz School of Movement Medicine nie ponoszą odpowiedzialności za obrażenia odniesione w wyniku uczestnictwa w tych zajęciach.
———————————————
▩ Movement Medicine jest współczesną, transformującą praktyką medytacji w ruchu, stworzoną przez Ya’Acova i Suasannah Darling Khan aby obudzić i uwolnić twoją naturalną energię i wesprzeć cię w ucieleśnieniu i zamanifestowaniu twojego potencjału. Metoda ta integruje w sobie:
– radość i energię tańca ekstatycznego
– głębię medytacji w ruchu
– ducha praktyki szamańskiej.
Więcej informacji:
warsztatymovement@gmail.com
tel. 502 184 535 (poniedziałek-piątek, 18.00-21.00)