JONA chrześcijańskie warsztaty świadomości ciała dla kobiet / 20.06, g. 16:00 / Drogie Panie, przybywajcie rozruszać ciało i ducha!

TAAAK spotkamy się NA ŻYWO :)))
Zapraszam na pierwsze warsztaty po kwarantannie.
 
Jeśli chcesz się obudzić, uruchomić, otworzyć, wpuścić Życie do swojego życia, wrócić do siebie, do jedności, poczuć się piękna – to jest warsztat dla Ciebie.
 
„JONA” hebr: gołębica
Warsztaty „JONA” to czas relacji z Bogiem poprzez ciało. To czas, kiedy więcej słuchamy niż mówimy, eksplorujemy niż wyjaśniamy. To czas z Bogiem i z kobiecością. Czas modlitwy, ruchu, oddychania, Słowa, tańca. Czas odkrywania i uzdrawiania Miłości w nas. To powrót do właściwej wizji siebie jako niepowtarzalnej córki Dobrego Boga.
„JONA” – świadoma Boża kobiecość
 
ZAPISY na email: jonawarsztaty@gmail.com
Liczba miejsc ograniczona ze względu na komfort uczestniczek.
 
Cena sugerowana: 120 zł
( zawsze jesteś miłe widziana nawet jeśli masz mniejszy budżet, zapraszam)
 
Spotkanie obejmuje 4h, w trakcie których będzie czas na krótką przerwę.
Warsztat skierowany jest do każdej chrześcijanki, która chce być bliżej swojej cielesności.
 
 
Kasia MariaRosalia – w sercu ukochana córka Boga, w „świecie” tancerka, choreograf, instruktor tańca i świadomości ciała. Ceni wolność, prawdziwe bliskie relacje i wyjątkowość każdego człowieka. Tańczy od 10 roku życia, ukończyła instruktorskie studium tańca jazzowego pod patronatem Kieleckiego Teatru Tańca, od lat szkoli się na warsztatach z zakresu tańca współczesnego oraz świadomej pracy z ciałem w kraju i za granicą. Współtworzy spektakl „Lilia” – pierwszy taneczny spektakl o życiu Maryi. Tworzyła openingi sceniczne do konferencji „Strefa Zero”. Jako instruktor pracuje od 10 lat. W swojej pracy czuje szczególne posłannictwo do kobiet. Skupia się na godności, pięknie i wolności. Wierzy, że świadoma praca z ciałem uzdrawia obraz siebie oraz relacje z Bogiem i światem. Taniec traktuje jako drogę do jedności i Bożej tożsamości w człowieku, klucz do pełniejszego przeżywania swojego życia i osobistej relacji ze Stwórcą