JOGA NIDRA przy dźwiękach mis tybetańskich „Ocean” – Artem Nakonechnyi / 22.05, g. 18:30-19:30

JOGA NIDRA przy dźwiękach mis tybetańskich „Ocean”

Joga nidra to specyficzna praktyka skierowana głównie na odnowienie sił, uspokojenie umysłu i relaksację ciała. Nazwę można przetłumaczyć z języka hindi jako „sen joga”, co oznacza stan między snem i jawą, albo stan gdy już nie zwracasz uwagi na bodźce zewnętrzne, ale jeszcze nie śnisz.
Celem osiągnięcia stanu joga nidry jest również realizacja intencji, a dokładniej usunięcia z podświadomości barier, które nie pozwalają osiągnąć zamierzonego celu. Usunięciu barier będzie sprzyjało również utożsamienie jednostki z całym swiatem poprzez przeżycie stanu oceanu.
Misy tybetańskie używane podczas joga nidry podarują ci dźwięk, który pozwoli jeszcze bardziej zrelaksować ciało i uspokoić umysł.

Zajęcia odbędą się 22.05 w godzinach 18.30 – 19.30.
Koszt zajęć: 30 zł

Ilość miejsc ograniczona, zapisy przez e-mail artem.kosmo@gmail.com

UWAGA! ZAPRASZAMY WAS Także NA WCZEŚNIEJSZE WARSZTATY:
BALANSE NA RĘKACH I POZYCJE ODWRÓCONE.

Weekend 21-22 MAJA
* Gdy weźmiesz udział w warsztacie 2-dniowym, warsztat z jogi NIDRY jest za free) 🙂

PONIŻEJ znajdziecie SZCZEGÓŁY wydarzenia:

BALANSE NA RĘAKCH I POZYCJE ODWRÓCONE

Dzień pierwszy będzie poświęcony poziomym balansom (kiedy tułów jest w położeniu poziomym). Będziemy pracować nad asanami takimi jak: bakasana, kaudiniasana, ashtavakrasana, majurasana, lolasana, bhudjasana, titibhasana, danda kaudiniasana i innyni.
Drugi dzień będzie poświęcony balansom pionowym (kiedy tułów jest w położeniu pionowym). Będziemy pracować nad asanami takimi jak: sarvagasana, shyrshasana, pincha majurasana, adho vrikshasana i innymi.
Podczas warsztatu dowiesz się wszystkiego, co potrzeba, aby bezpiecznie wykonywać balanse na rękach i innych odwrócone pozycje: jakie są sposoby osiągnięcia trudnych asan, jakie pozycje przygotowują do stania na rękach, jakich narzędzi i ułatwień można użyć, żeby osiągnąć pożądany rezultat. Zostaną omówione w szczegółach techniki wykonywania asan, wejścia i wyjścia z asany, wariacje asany i ich kombinacje, przejścia do innej asany.
Dowiesz się również, co jest podstawą stania na rekach, po co robić tę pozycję w jodze, jaki wpływ ma ona na psychikę i ciało. Podczas warsztatu uzyskasz wszystkie odpowiedzi.

Warsztat będzie ciekawy zarówno dla początkujących, tych, którzy tylko zaczęli swoją drogę w jodze i chcą osiągnąć balansy, jak i dla zaawansowanych, którzy chcą poszerzyć wiedzę i zrobić postępy w jodze. Poziom trudności asan będzie zależał od osób biorących udział w warsztacie.

Każdy dzień będzie składał się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. Podczas teoretycznej części będzie możliwość wypić herbatę pu-erh, która doda sił przed ćwiczeniami.

Miłym bonusem nas koniec zajęć dla wszystkich osób biorących udział w całym warsztacie będzie joga nidra z dźwiękami mis tybetańskich, o nazwie „Ocean”.

Warsztat odbędzie się 21 i 22 maja

21 maja – balanse poziome
– teoria i herbata 15.15 – 16.30
– praktyka 16.30-18.30.

22 maja – balanse pionowe
– teoria i herbata 15.15 – 16.30,
– praktyka 16.30-18.30,
– joga nidra 18.30-19.30.

Koszt zajęć: jeden dzień – 100 zł, dwa dni razem – 150 zł.

Ilość miejsc ograniczona, zapisy przez e-mail artem.kosmo@gmail.com