JOGA GŁOSU z Olą Zawłocką w listopadzie / 8, 15, 22, 29 listopada

Zapraszam na aż cztery promocyjne zajęcia z Jogi Głosu w listopadzie!!! ️

Joga Głosu, to zajęcia dla tych, którzy chcą odnaleźć swój naturalny głos, popracować na brzmieniem, zrelaksować się poprzez pracę z głosem.
Zajęcia są połączeniem ruchu oraz niektórych pozycji ciała z pracą z głosem.

️Elementami zajęć są:
odnajdywanie połączeń w ruchu i głosie, automasaże dźwiękiem i dotykiem, nieinwazyjna praca nad poszerzaniem własnej skali, relaksacja głosu, improwizacje głosowe, udźwięcznienie głosu.

️Listopadowe zajęcia są świetną okazją, aby zakosztować tej niezwykle korzystnej dla ciała i ducha praktyki. Każde zajęcia będą tylko delikatnie się różnić od siebie, a wszystkie ćwiczenia będą przystępne również dla osób, które są całkowicie początkujące. Można przyjść na jedne zajęcia, jak i wykupić karnet na wszystkie cztery. Można przyjść zupełnie nieprzygotowanym, za to z ciekawością i otwartością

❣️❣️❣️Pełnowymiarowy kurs „Joga Głosu” w stałej grupie rozpocznie się 24 stycznia i potrwa trzy miesiące.

️️️️️️️️️️️️️

Na zajęcia obowiązują zapisy:
harmoniaglosu@gmail.com

Koszt: na zajęcia w listopadzie obowiązuje cennik Kontaktu! Jednorazowe wejście: 40 zł / karnet na 4 wejścia 130 zł / karnety na 8 wejść oraz open również wchodzą w grę 😉
Cennik tutaj: https://kontaktprzestrzen.pl/ceny/

Prowadząca: Aleksandra Zawłocka – wokalistka, aktorka, pedagożka. Koncentruje się na wydobywaniu głębi głosu, jego mocy w znaczeniu mentalnym i fizycznym. Trening wokalny łączy z jogą i ruchem. Wokalistka Nasmeh – projektu grającego tradycyjną muzykę orientu i słowiańszczyzny. W latach 2017-2020 aktorka Teatru Gardzienice. W 2020 gościnnie wokalistka zespołu Żywiołak. Stypendystka MKiDN w projekcie „Kultura w sieci”. Od 2015 roku prowadzi regularne zajęcia pracy z głosem w Krakowie.

Więcej informacji:
www.harmoniaglosu.com
ig: @harmonia_glosu
yt: https://youtu.be/Z5Ie-Q9G0fQ