Joga Dla Wygody – Vinyasa wzmacniająca, otwierająca i relaksacja / Agata Mrowinska / Wakacyjna Nowość! (tylko w lipcu)

JOGA DLA WYGODY / KONTAKT. PRZESTRZEŃ RUCHU I TAŃCA / LIPIEC 2019
 
* VINYASA WZMACNIAJĄCA, wtorki 19.15-20.30 / start: 2 lipca
* VINYASA OTWIERAJĄCA I RELAKSACJA, środy 18.00-19.00 / start: 3 lipca
 
* Uwaga zajęcia z Agatką w czasie wakacji odbywają się TYLKO W LIPCU!
___________________________________________
O ZAJĘCIACH:
 
VINYASA WZMACNIAJĄCA, wtorki 19.15-20.30
Zajęcia przeznaczone na budowanie zdrowych połączeń mięśniowo-powięziowych, by bez bólu i kontuzji, a z innym spojrzeniem na ciało i własny rozwój, móc cieszyć się sprawnością
w praktyce i innych aktywnościach. Dążąc do równowagi w pozycjach znanych jako balanse oraz asany odwrócone, wykorzystujemy dynamikę i statykę, uważną pracę z poznaniem
ciała i oddechu oraz pogranicze wysiłku i bezwysiłkowości, by silne centrum ciała nie gromadziło napięć, nie ograniczało elastyczności i wspomagało radosny, wewnętrzny spokój. Każdą praktykę zamyka pogłębiona relaksacja. Zajęcia otwarte dla wszystkich. Zróżnicowanie ćwiczeń dostosowane do poziomu początkujących/zaawansowanych. Przed początkiem zajęć poinformuj prowadzącą o okolicznościach zdrowotnych.
 
VINYASA OTWIERAJĄCA I RELAKSACJA, środy 18.00-19.00
Zajęcia poświęcone otwieraniu przodu ciała i bioder oraz rozciąganiu. Dynamiczne sekwencje w poszukiwaniu miękkości w ruchu przygotują praktykujących do bezpiecznego budowania wygięć, rozciągania i uelatyczniania kręgosłupa, barków oraz bioder. Głęboką praktykę asanową zakończy praca uważnościowa i oddechowa, przynosząca wyciszenie i pogodny stan ducha.
Zajęcia otwarte dla wszystkich. Zróżnicowanie ćwiczeń dostosowane do poziomu początkujących/zaawansowanych. Przed początkiem zajęć poinformuj prowadzącą o okolicznościach zdrowotnych.