JAM KONTAKT IMPROWIZACJI z muzyką na żywo (Olga Mytnik) najbliższa ŚRODA, 29 maja, g. 21:30 – 23:30 / * Uwaga. Podczas jamu będzie kręcone video. Szczegóły poniżej 👇 / WSTĘP WOLNY 😍

JAM KONTAKT IMPROWIZACJI z muzyką na żywo (Olga Mytnik) najbliższa ŚRODA, 29 maja, g. 21:30 – 23:30

* TYM RAZEM WSTĘP WOLNY! 😍

KOCHANI WAŻNE INFORMACJE!!!

W najbliższą środę chcielibyśmy w trakcie jamu nakręcić krótki film oddający klimat Waszego pięknego tańca i muzyki, która go inspiruje i mu towarzyszy. Film powstanie na potrzeby Olgi i Kontaktu ale także dla Was, na wieczną pamiątkę. Mamy nadzieję, że przybędziecie tłumnie i będziecie cieszyć się tańcem i muzyką, jak zawsze. Oczywiście wykorzystamy w filmie tylko wizerunki osób, które wyrażą na to zgodę!

Być może pod koniec jamu poprosimy kilku ochotników o zapozowanie paru ujęć – jeśli tylko będziecie mieć na to gotowość i ochotę.

Na potrzeby filmu prawdopodobnie ustawimy też pianino w bardziej centralnym miejscu sali, mamy nadzieję, że nie skomplikuje Wam to bardzo życia, a może zainspiruje do bliższego kontaktu z samym instrumentem?

Film nakręci Piotr Werewka, autor wielu pięknych taneczno-muzycznych filmów.

Ze względów technicznych zaczniemy jam o 21:30 ale kto chce, może przyjść wcześniej i rozgrzać się tanecznie na sali obok.

Do zobaczenia.

Info o JAMIE

Zapraszamy na uważność przepływ i muzykalność we wspólnym spotkaniu i tanecznej improwizacji w Kontaktcie w najbliższą środę o 21-ej.

Nasz taniec będzie wspierany cudownymi dźwiękami wydobywanymi przez Olgę Mytnik na pianinie.

Krótki wstęp do Jamu zaproponuje Edzio Rey

OLGA MYTNIK: Pianistka, dziennikarka, powsinoga. Lubi rozmawiać dźwiękami. Zakochana w Indyjskich Himalajach. W muzyce ceni przestrzeń, szczerość i prostotę. Te jakości stara się wydobyć w swoich improwizacjach.

Przed Jamem zapraszamy na KONTAKTOWĄ NOWOŚĆ ZAJĘCIOWĄ

– TECHNICZNE ASPEKTY KONTAKT IMPROWIZACJI DLA ŚREDNIO ZAAWANSOWANYCH z Pawłem Ślizem

SZCZEGÓŁY WYDARZENIA:

https://facebook.com/events/s/techniczne-aspekty-kontakt-imp/2052295181815367/