IMPROWIZACJA TANECZNA ONLINE. ALCHEMIA RUCHU z Alą Miszczor / wtorki i czwartki o 19:00

Alchemia ruchu. Improwizacja taneczna online

wtorki i czwartki o  19:00

Alchemia ruchu. Improwizacja taneczna online
 
Zapraszam na lekcje improwizacji tanecznej online ,,Alchemia Ruchu” na platformie Zoom. Klikasz ten link: https://us02web.zoom.us/j/442086837 lub wpisujesz numer spotkania : 442086837 i już jesteś na zajęciach. Nie ma zapisów ani biletów.
Podczas zajęć będę do Was mówić, dawać Wam instrukcje, obserwować Was i poruszać się z Wami.
Utwórz sobie profil na Zoomie- jeśli jeszcze nie masz (jest to proste).
Po wejściu na lekcję koniecznie wycisz mikrofon. W przeciwnym razie połączenie u wszystkich będzie zakłócone.
Zajęcia obecnie odbywają się we wtorki i czwartki o godzinie 19.00.
Lekcja trwa mniej więcej 1 godzinę (czasem dłużej czasem krócej).
Zajęcia są dostępne i otwarte dla wszystkich i są na poziomie open, czyli każdy uczestniczy w miarę swoich możliwości potrzeb.
 
Jak to działa? Zrzutka pl.
 
Zajęcia są otwarte dla wszystkich. Są oparte tylko na Waszych wpłatach na Zrzutka pl. Wpłacasz ile chcesz, według uznania (ta Zrzutka to forma wymiany). Sugerowana minimalna wpłata za udział w pojedynczych zajęciach ,to 15 zł. . Wpłaty umożliwiają mi przygotowywanie i prowadzenie dla Was lekcji oraz są obecnie moim jedynym źródłem dochodu. W aktualnościach są informacje organizacyjne, min. o tym kiedy odbywają się zajęcia i jak je znaleźć. Serdecznie zapraszam i zachęcam do wsparcia jak i do dzielenia się możliwością udziału w zajęciach z ze znajomymi i przyjaciółmi oraz także do pozostawiania komentarzy. 😊
Link do zrzutki:
https://zrzutka.pl/9y543y
 
Chętnych na inne prowadzone przeze mnie zajęcia – z rozciągania i wzmacniania-zapraszam tu :
https://www.facebook.com/events/228215885038094/
 
 
O mnie: Nazywam się Alicja Miszczor. Improwizacja taneczna w nurcie tańca współczesnego to moja pasja. W 2009 roku zaczęły się u mnie problemy z kręgosłupem. Później okazało się,że improwizacja taneczna-jako nieinwazyjny trening fizyczny- umożliwia mi dalsze praktykowanie tańca i bycia na scenie oraz oczyszcza mnie z napięć. Teraz-dzięki zajęciom on-line – docieram do tych, którzy nie mają dostępu do tego typu treningu. Skończyłam PPSKAK na kierunku taniec, Alternatywną Akademię Tańca, Instruktorski Kurs terapii tańcem i ruchem Dr. Detlefa Kapperta, obecnie jestem na kursie instruktorskim Hatha Jogi. Tworzę video tańca oraz własne spektakle. Mam 10 lat doświadczenia jako instruktorka. Jestem dynamiczną, kreatywną nauczycielką, która dostrzega potencjał uczestników , pomaga im się otworzyć,dodaje odwagi oraz inspiruje.
 
O improwizacji tanecznej: Improwizacja taneczna to sposób poruszania się , w którym nie kopiujemy ruchu ani czyjegoś sposobu poruszania się, ale ruszamy się po swojemu. Wykonujemy konkretne polecenia i każdy znajduję własną drogę do ich wykonania. Umożliwia to zarówno psychiczne i fizyczne wyżycie się, jak i wzbogacenie warsztatu z kompozycji ruchu. Te zajęcia to: świadomość ciała,ekspresja poprzez ruch, Ruch Autentyczny, odwaga bycia sobą , trening: kreatywności , wyobraźni i spontaniczności, praktyka uważności oraz rzetelne narzędzia do praktyki ruchowej solo. Poza tym angażują ciało, umysł i ducha – sprowadzając nas do tu i teraz. Uczą akceptować, to co jest. Stabilizują samopoczucie i energetyzują. Rozwijają też samodzielność działania , przy czym dają poczucie zjednoczenia z pozostałymi tańczącymi. Zapraszam we wtorki i czwartki na 19:00. Jeśli terminy ulegną zmianie, informacja będzie w aktualnościach.
 
Opinie o zajęciach:
,,Przecudna , niesamowita przygoda”
,,Czuję się wypełniona nowymi doświadczeniami,a jednocześnie czuję że powracam do środka, do siebie.”
..Intensywny wyzwalający ruch i błogi relaks. I przy tym dobra zabawa”
,,Kreatywności ruchowa i wyzwolenie, świadomość, analiza i niemyślenie jednocześnie. Jedno z moich ostatnich >>wow<<.
,,Trudno wyrazić w słowach podziw dla Twojej świadomości ruchowo-cielesnej. POEZJA TAŃCA w najczystszej postaci!!! Dziękuję Ci za obecność i za cudowne inspiracje, które zakiełkowały we mnie dzięki Tobie!!!! ”
,,Wyżyłam się……..psychicznie!”
 
Więcej informacji:
https://www.taniecpolska.pl/ludzie/444
https://www.facebook.com/interartdance/
https://www.facebook.com/groups/585097265008158/
mój majl: alataniec@gmail.com
 
video:
https://www.youtube.com/watch?v=oWObeeNhdno
https://www.youtube.com/watch?v=W0RvGQ0E1Ng&list=PLW7hQHG4fFAlrvr3S8X34WBW4ue92Zljd
https://vimeo.com/174398916
https://www.youtube.com/watch?v=n-vhJ6ADkOQ