I POZIOM IMPROWIZACJI AKTORSKICH – Zofia Zoń / 2-miesięczny kurs / start: 20 stycznia!

Jeżeli czujesz, że nadszedł już czas, aby zrealizować swoje MARZENIE o udziale w kursie IMPRO…

Jeżeli czujesz, że narasta w tobie chęć wyruszenia w te podróż pełną emocji w gronie innych złaknionych wrażeń osób…

Jeżeli brakuje ci zajęć, które pobudziłyby wyobraźnię…

Jeżeli chcesz uzewnętrznić swoją skrywaną ekspresję…

Jeżeli chcesz spędzić fantastycznie piątkowe wieczory…

TO…👇

Zapraszam na 2-miesięczny kurs IMPROWIZACJI AKTORSKICH w przepięknej, unikatowej na mapie Krakowa przestrzeni Kontaktu💕

W PROGRAMIE:

– trening komunikacji (przełamywanie barier w kontakcie z innymi, współpraca zespołowa, integracja, angażowanie obrazów zmysłowych w komunikacji niewerbalnej)

– trening wizualizacji (praca z wyobraźnią, wzbudzanie obrazów mentalnych, technika twórczego kreowania rzeczywistości)

-fizykalizacja emocji ( wpływ emocji na postawę ciała)

-trening uważności

-poszerzanie świadomości w posługiwaniu się słowami ( sceny improwizowane w oparciu o użycie minimalnej ilości słów)

– swobodna ekspresja (ćwiczenia rozluźniające umysł i ciało)

– budowanie krótkich improwizacji w oparciu o: rytm, obiekty przestrzenne

– gry i zabawy improwizowane

– budowanie improwizacji zbiorowych w oparciu o okoliczności założone

– improwizowane działania wokalne

CZEGO NAUCZYSZ SIĘ NA TYM KURSIE?

-współpracy zespołowej

-świadomego korzystania ze swoich zasobów i talentów

-skuteczności działania w różnych okolicznościach

-wnoszenia swojej unikatowej energii do pracy zespołowej

-wzmocnisz swoją pewność siebie

-odważnie i świadomie będziesz posługiwać się swoim głosem

-zdobędziesz narzędzia, które ułatwią ci komunikację z innymi na co dzień

-poznasz różne rodzaje nastawień, które będziesz mogła/mógł wykorzystywać w praktyce

-rozbudzisz w sobie dziecięcą, spontaniczną energię

DLA KOGO JEST TEN KURS:

– pasjonatów aktorstwa

– pasjonatów rozwoju osobistego

– osób, które mają potrzebę twórczego spędzania czasu

– kandydatów do szkół aktorskich

– osób wycofanych i nieśmiałych, które mają blokady przed nawiązywaniem kontaktów z innymi

– osób pragnących wyjść z zastoju twórczego

– osób, które chcą odkryć w sobie energię dziecka

– team leaderów

– animatorów

– nauczycieli

O MNIE:

ZOFIA ZOŃ – Zofia Zoń- jestem aktorką po Łódzkiej Szkole Filmowej, lektorką, trenerką rozwoju osobistego, instruktorką kursów impro w Szkole Tańca “Kontakt. Przestrzeń ruchu i tańca” w Krakowie, wykładowczynią w Krakowskiej Akademii Frycza Modrzewskiego. Prowadziłam zajęcia z komunikacji interpersonalnej na wydziale prawa, byłam wykładowczynią monologu aktorskiego w Krakowskich Szkołach Artystycznych, oraz prowadzącą zajęcia z improwizacji w AMA Film Academy. Współpracowałam z Teatrem Polskim w Bydgoszczy, Kaliszu oraz Teatrem w Tarnowie. Wyreżyserowałam trzy spektakle: “Tlen” (Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie), “Bez czułości” (Teatr im. Słowackiego w Krakowie) oraz Na podstawie “Mewy” (Teatr Praska 52 w Krakowie).

Jestem kobietą, która nieustannie zagląda do środka, do wnętrza swojego i innych, ponieważ wierzę, że tam jest źródło odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Jestem nienasycona, dlatego uwielbiam się rozwijać, poszukiwać interesujących dróg, odkrywać w sobie nowe pasje, podróżować po znanych i nieznanych lądach i morzach. Uwielbiam obserwować ludzi jak się zmieniają i jak w osobistym rozwoju są dociekliwi i zdeterminowani i jak się poddają i jak tracą siły i jak pięknie się podnoszą, wychodząc ze swojej strefy komfortu. Obserwuje to podczas treningów improwizacyjnych, sesji ustawieniowych, indywidualnych sesji uwalniających głos i ciało. Słucham siebie, podążam za sercem, wyciszam umysł. Ufam sile spontaniczności, dzięki której odblokowuje emocje pragnące wyrazić się w działaniach twórczych. Zajmuje mnie aktorstwo, fotografia, lektorstwo, śpiewanie, pisanie, psychologia holistyczna, praktyki szamańskie, praca energetyczna, praca ze snami kontakt z naturą – wsłuchiwanie się w jej mądrość, w jej niewerbalne przekazy. Inspiruje ludzi, ponieważ wierzę w ich potencjał, w ich talenty, które ożywiam i wspieram. Jestem otwarta na nowe przekazy, pod warunkiem że są uczciwe i płyną z czystych intencji. Ciągle uczę się wychodzenia z iluzji, aby doświadczać realnie tego, co mnie otacza i jak to ze mną rezonuje. Uczę się życia, zachowując i pielęgnując swoje wewnętrzne dziecko, które uzdrawiam i wzmacniam każdego dnia. Pozwalam sobie na to, aby emocje przepływały przeze mnie swobodnie i bez skrępowania. A kiedy jestem zagubiona, wracam do źródła, czyli do mojego domu.

OPINIE UCZESTNIKÓW MOICH KURSÓW I ZAJEĆ INDYWIDUALNYCH:

“Zofia stwarza taką atmosferę, że naprawdę chcesz się otworzyć! Pokazać emocje, wydobyć głos, ruszszyć ciało. Jeśli chcesz zacząć przygodę z aktorstwem lub jakąkolwiek inną działalnością twórczą związaną z pokazywaniem się, Zosia jest idealnym wyborem. Doskonałem połączenie bezpiecznej, nieoceniającej atmosfery z podjęciem ryzyka, przekraczeniem progów. Ale te zajęcia to coś znacznie więcej. To coś metafizycznego i nieuchwytnego. To głębsze wjerzenie w siebie samego. Ale też relacje między ludźmi 🙂 To już moja druga grupa z Otwieralnią i za każdym razem kończyłem je bardzo wzbogacony. Polecam BARDZO! 🙂” (Michał Rudy – director w Transcend Studio)

“Zofia ma niesamowite podejście do każdego uczestnika, a warsztaty prowadzi z sercem!❤ Otwieralnia to światło, energia i profesjonalizm!” ( Małgosia Grabara – inspicjentka w Teatrze Guliwer w Warszawie)

“Świetne warsztaty aktorskie! Dużo improwizacji, dzięki której wydobywa się naturalnie siebie. Zgodnie z nazwą otwieraliśmy się na całe spektrum swoich emocji. Zapamiętałam dużo zabawy, i śmiechu. Z chęcią wezmę udział w kolejnych warsztatach, bo nie często można spotkać się z taką autentyczną osobowością prowadzącej. Polecam Zosię!!” (Joanna Jutkiewicz – masażysta i instruktorka pilatesu)

“Pracowałem z Zosią Zoń w filmie i w teatrze. Graliśmy razem. Jest świetną aktorką i ma wielki talent pedagogiczny. Potrafi wykrzesać zarówno z siebie jak i z innych iskry wyobraźni i chęci do występowania. Polecam jej zajęcia zarówno amatorom jak i profesjonalistom, miłośnikom sztuki aktorskiej i zawodowcom, dla których to codzienna praca.” (Jakub Węgrzyn – II reżyser w Studio WATAHA, sekretarz planu w GLOBAL STUDIO)

POSŁUCHAJCIE CO MÓWIĄ O KURSIE UCZESTNICY…

https://www.facebook.com/1502968256/posts/pfbid02RyYkoqK3ipZ5o7FftLVKzFCdSSmdofyyuYsLZ8ieCDdp9fBo7yEN9AkeKqDpw5MEl/?d=n&mibextid=BCS9w0

KOSZT:

600ZŁ (obowiązuje wpłata zaliczki 300zł w celu rezerwacji swojego miejsca. Pozostałą część regulujecie na pierwszych zajęciach. Liczy się kolejność zgłoszeń. Maksymalna ilość uczestników 15 osób). W razie rezygnacji z treningu w trakcie trwania treningu, wpłata nie jest zwracana!

DLA POPRZEDNICH UCZESTNIKÓW MOICH KURSÓW IMPRO ZNIŻKA 15%!!!

Numer konta do wpłat:

62 1020 4955 0000 7302 0167 3342

ZAPISY:

z.otwieralnia@gmail.com

KIEDY?

PIĄTKI, g. 19:15-21:00