DEEP GROUNDING YOGA / Nowość jogowa z Alą Poloczek! / start: 6.10

DEEP GROUNDING YOGA / Nowość jogowa z Alą Poloczek!

ŚRODY, g. 19:30- 21:00

Autorskie zajęcia bazujące na mądrości praktyk – restorative jogi, yin jogi oraz slow flow.

Delikatne pozycje jogi (utrzymywane klika minut) łączymy ze świadomym oddechem. Stawiamy na czas i bezruch. Minimalizujemy pracę mięśni, żeby dotrzeć do tkanki łącznej – głównie powięzi. Praktyka wsiąka w nasze ciało przez bierne rozciąganie i relaks, a większość pracy wykonuje za nas grawitacja.

Wymiernymi efektami regularnej praktyki jest – redukcja stresu, wzmocniony system odpornościowy, poprawa trawienia, płodności oraz jakości snu, a także zmniejszenie napięć mięśni i ogólnego zmęczenia. Naszą energię kierujemy na regenerację, wzrost sił życiowych oraz procesy uzdrawiające. Praktyka jest odpowiedzią na doskwierające naszej cywilizacji przebodźcowanie. Stanowi uzupełnienie jogi dynamicznej gwarantując zachowanie równowagi pomiędzy siłą i elastycznością.

Podczas zajęć towarzyszyć nam będzie specjalnie dobrana muzyka, naturalne olejki eteryczne oraz opaski na oczy.

Zajęcia odbywają się tylko jesienią.

Uwaga! Startujemy już w NAJBLIŻSZĄ
ŚRODĘ – 6.10!

* NA TE ZAJĘCIA NIE OBOWIĄZUJE KARTA MULTI SPORT!

O prowadzącej:
Alicja Poloczek (Pani Od Jogi) praktykę jogi rozpoczęła w 2010 roku w nurcie Ashtanga Vinyasa Yoga. Swoją wiedzę jogiczną pogłębia uczestnicząc w licznych warsztatach prowadzonych przez polskich i zagranicznych nauczycieli m.in. z Rosji, Niemiec, Francji oraz Indii.
Certyfikat nauczycielski 200 oraz 300 RYS otrzymała w kolebce jogi – Rishikeshu (Indie). Od 2016 roku członek Yoga Alliance International.