Akrobatyka w Kontakcie. Elementy: freerun, breakdance, capoeira / NOWOŚĆ! / Wtorki, g.17:00 – 18:15 / start: 16.02

Akrobatyka w Kontakcie. Elementy: freerun, breakdance, capoeira.

Wtorki, sala biała, 17:00 – 18:15 / start: 16.02

Akrobatyka dla dorosłych w Kontakcie. Pozycje odwrócone, praca z podłoga, wyskoki i kopnięcia. Podejście treningowe inspirowane tańcem oraz sztukami walk, w współczesnej terminologii tzw. „Soft Acrobatics”.
Zajecia dla osób utrzymujących regularny, intensywny reżim treningowy i bez przeciwwskazań zdrowotnych do uprawiania akrobatyki.

Instruktor: Jan Dudek

Aktor i kuglarz, pałający płomienną miłością do tańca. Swoją sportową „karierę” rozpoczął 20 lat temu treningami sztuk walki, przeszedł przez jogę, parkour, gimnastykę, akrobatykę a lista jego osiągnięć i „zajawek” ruchowych wciąż imponująco rośnie. Aktualnie Janek ćwiczy miks technik kontakt improwizacji, contemporary, breakdance, capoeiry na potrzeby występów Fireshow.
W Krakowie aktywny w środowiskach sportowych i teatralnych. Rozwija się pod patronatem formacji AcroProFit oraz Manufaktury Artystycznej Pi-Art. Dodatkowo współtworzy Stowarzyszenie Krakowski Parkour i wspiera różnorodne środowiska sportów i sztuki ulicznej.
Wolny strzelec i dziki duch dla którego podróż i przygoda są równie ważne jak cel, do którego prowadzą. Działa wszędzie gdzie złapie oddech: na ulicy i na sali gimnastycznej, na imprezie tanecznej i w siłowni, we własnym salonie i w dziczy gór. Trenuje w burzy, pływa po nocy, wałęsa się po ruinach i kąpie w przeręblach.

„Be strong to be useful.”
– Georges Hérbert, Methode Naturalle/

ZAPISY: jan.tullar.dudek@gmail.com

Grafika:
https://drive.google.com/file/d/1r4fUrji2IQdR0LdhYkcDujcz3QBQ7Lkg/view?usp=drivesdk

https://youtu.be/vSCB-4noF84 – showreel artystyczny, Akro, cyrk, taniec