Warsztaty Nowego Rytmu Bałkańskiego – Ana i Marko z Alice in WonderBand (Serbia) – śpiew i body percussion / 1-2 czerwca

WARSZTATY NOWEGO RYTMU BAŁKAŃSKIEGO – Ana i Marko z Alice in WonderBand (Serbia) – ŚPIEW I BODY PERCUSSION / 1-2 czerwca

☀️Kochani. Zapraszamy na radosne, energetyczne warsztaty ze znanymi naszej pantarejowej społeczności ~ Aną i Marco z Alice in WonderBand (Serbia).

W przyjaznej atmosferze, z najsympatyczniejszymi prowadzącymi na świecie nauczymy się łączyć śpiew i akompaniament i w dodatku zrobimy to na własnym ciele.

Zaczynając od podstaw, nauczymy się grać różne, nieparzyste rytmy (7/8, 9/8, 11/8 itd.), poznamy różne sposoby tworzenia dla nich aranżacji na body percussion, nauczymy się także jednej piosenki z Bałkanów w dwóch różnych liniach melodycznych i połączymy to wszystko w jedną dobrze brzmiącą całość.

Twoimi przewodnikami będą Ana i Marko, duet Alice in WonderBand z Serbii.
Od 2013 roku wykonują i uczą śpiewu w połączeniu z body percussion dla wszystkich grup wiekowych na całym świecie i co roku organizują festiwal body percussion ~ New Balkan Rhythm w Sremski Karlovci.

SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE

KIEDY?
1 i 2 czerwca od 11:00 do 16:00 (łącznie 10 godzin)

GDZIE?
KONTAKT, PRZESTRZEŃ RUCHU, TAŃCA i MUZYKI, ul. Szpitalna 40, Kraków

CENA wynosi 350 zł za osobę.

ABY ZAPISAĆ SIĘ NA WARSZTATY, wypełnij ten formularz, a my wkrótce się z Tobą skontaktujemy
https://forms.gle/kYVkZEgvvUdAugMv7

https://linktr.ee/vilovka

Zdjęcie: Sanja Prodan
#aliceinwonderband #bodymusic #bodypercussion #balkanmusic #newbalkanrhythm #workshop