Zanurzenie w dźwięku – koncert relaksacyjny / Bartek Przytuła / 12.11, g. 19:30

W najbliższą niedzielę zapraszamy na zanurzenie w dźwięku z Bartkiem Przytułą. Będzie można się dobrze „wykąpać” przed naszym najlepszym Panta Rei.

SOUND JOURNEY:

Sound Journey to formuła koncertu relaksacyjnego, którzy sprzyja wypoczynkowi i medytacji. To dźwiękową podróż w rozluźniający ambient i transowe brzmienia. W przestrzeni, w harmonii i przepływie, uwiją się kojące wibracje instrumentów i śpiewu. W podróż zaprowadzi nas gitara rezofoniczna, ukulele, Ableton oraz misy tybetańskie.

Otwieramy się również na ekspresję z publiczności, co oznacza, że jeśli w trakcie poczujesz, że chcesz dołożyć od siebie wokalną cegiełkę, to będzie to mile widziane.

Przyjdź pomedytować, odpocząć, posłuchać… albo pochrapać :).

Z uwagi na intymną naturę tego wydarzenia, prosimy o punktualne przybycie.

OPŁATA DOWOLNA w wysokości wewnętrznie dobranego zRzeczenia 🙂 !

BARTEK Przytuła – muzyk, twórca, tancerz, powolny poeta szybkich wersów, błazen i anioł; ostatnio także malarz. Prowadzi autorskie warsztaty grupowej improwizacji wokalnej „InterAkcje Wokalne” oraz warsztaty tańca intuicyjnego Contact Impro.

Jego występy sprawiają, że w ogóle „łał”. Z Serduszka gra na gitarze rezofonicznej, ukulele, harmonijce, ale przede wszystkim lubi śpiewać.

JAK TO BRZMI?

O tak:
https://www.dropbox.com/scl/fi/aqacnf9pmlsw5y85udsy2/Kirtan-sound-journey-demo.m4a?rlkey=h2b3ck0mfizn5ski58v6790b3&dl=0