🦸KONTAKTOWE OKNO WSPARCIA PSYCHOLOGICZNEGO – bezpłatna pomoc psychologiczna – Ewa Grzywacz / 29.05

🦸🦸🦸🦸🦸🦸🦸🦸🦸🦸🦸🦸🦸🦸🦸

Kolejne OKNO Z EWĄ otwieramy już 29.05! Przybywajcie Kochani. ❤️💪🤗

🦸KONTAKTOWE OKNO WSPARCIA PSYCHOLOGICZNEGO – bezpłatna pomoc psychologiczna dla Wszystkich Kontaktowych, którzy potrzebują wsparcia!

🌷 NIEDZIELA, 29.05, godz. 17:00-20:00

❤️ZAPISY: ewagrzywaczpsycholog@gmail.com

W OKNIE siedzi Ewa i czeka na Was z herbatką i dobrym słowem. Przybywajcie!!! 🤗😘❤️

🦸 Co? Bezpłatna pomoc psychologiczna, dla wszystkich Kontaktowych Ludków, którzy w tym napiętym czasie potrzebują pogadać z zaufanym człowiekiem i ogarnąć swoje emocje!

🇺🇦 Mamy na pokładzie psychologa z 20 letnim stażem pracy, doświadczeniem w pracy z traumą, z dziećmi ulicy, uzależnionymi w Monarze, sprawcami przemocy, interwencji kryzysowej.

Może warto dodać, że ze sporym zapleczem rozumienia wielokulturowości (studia za granicą i podyplomówka w tym zakresie). – Ewa Grzywacz ( Gabinet Psychologii Pozytywnej – Ewa Grzywacz )

Ci, którzy znają, to mniej więcej wiedzą. Ci, którzy chcą zyskać więcej zaufania mogą sprawdzić na znanylekarz (Ewa Grzywacz). Tam jest sporo opinii ludzi, którzy już skorzystali.

❤️ Zapraszamy tych, którzy potrzebują pogadać, tych którzy doświadczają stanów lękowych, depresyjnych, są w kryzysie, mają natłok myśli i nie mogą spać. Zapraszamy osoby mówiące w języku polskim i/lub angielskim każdej narodowości. 🤗

❤️ Bycie znajomym nie jest przeszkodą, wręcz przeciwnie.

Pełna dyskrecja i zaufanie gwarantowane.

Profesjonalna pomoc (pod superwizją) i odpowiednie miejsce, bezpłatnie.

Czym chata bogata.

P.S. Ewcia chciałaby zaznaczyć, że czeka przede wszystkim na naszych Kontaktowych Ludków, by zasilić tych, którzy potrzebują wsparcaia psychologicznego, pomagają jako wolontariusze i są przeciążeni lub mają teraz różne warsztaty i chcieliby się skonsultować w sprawie ich prowadzenia (bo na przykład uczestnicy mogą różnie reagować na odpuszczanie stresu, itp.).

Ewcia jest dla prowadzących i jako dodatkowa pomoc psychologiczna dla odbiorców zajęć w Kontakcie w pierwszej kolejności.

Dla osób nie związanych z Kontaktem – w drugiej kolejności.

Ale Was również ciepło zapraszamy Kochani. 🙂

🇺🇦 ZAPISY: ewagrzywaczpsycholog@gmail.com

🤗 Ewa czeka na Was na 2 piętrze, w tym cudnym wykuszu z widokiem na Teatr Słowackiego! <3

🦸Wiecie gdzie: Kontakt. Przestrzeń Ruchu, Tańca i Muzyki

ul. Szpitalana 40, II piętro, Kraków.

🦸🦸🦸🦸🦸🦸🦸🦸🦸🦸🦸🦸🦸🦸🦸