Kurs balansów na rękach i pozycji odwróconych / wt lub pt (Nowość)

Podczas warsztatu dowiesz się wszystkiego, co potrzeba, aby bezpiecznie wykonywać balanse na rękach i inne odwrócone pozycje.

– Jakie ćwiczenia przygotowują ciało do tych pozycji, jakie są metody osiągania trudnych asan, jakie pozycje przygotowują do stania na rękach, jakich narzędzi i ułatwień można użyć, żeby osiągnąć pożądany rezultat. Omówimy w szczegółach technikę wykonywania asan, wyjaśnimy i wykonamy na przykładzie każdego uczestnika wejścia i wyjścia z asany, wariacje asan i ich kombinacje, przejścia do innej asany.

Dowiesz się również, co jest podstawą stania na rękach i pozycji odwróconych, jaki cel mają one w jodze oraz jaki mają wpływ na psychikę i ciało.

Warsztat będzie interesujący zarówno dla początkujących, którzy dopiero zaczęli swoją drogę w jodze i chcą nauczyć się balansów, jak i dla zaawansowanych, którzy chcą poszerzyć wiedzę i zrobić postępy w staniu na rękach. Poziom trudności asan będzie zależał od poziomu osób biorących udział w warsztacie, z dostosowaniem wariacji ćwiczeń dla wszystkich osób.

Grupa będzie ograniczona do 8 osób, żeby była możliwość poświęcenia wystarczająco dużej uwagi każdemu z uczestników.

Dlatego też zapisy są obowiązkowe:
– wiadomość priv via FB do Artema
albo e-mail: artem.kosmo@gmail.com.

WAŻNE! Zapisy odbywają się przed początkiem kolejnego miesiąca i jest możliwość zapisania się na dowolną ilość zajęć w danym miesiącu.
* Przy pełnej grupie jest możliwość zapisu na listę rezerwową w wypadku rezegnacji z zajęć uczestników grupy.

Czas pojedynczej lekcji: 2 godziny
Koszt pojedynczej lekcji: 40zł

OBOWIĄZUJĄ ZAPISY: artem.kosmo@gmail.com

Warsztat odbywa się we WTORKI o godz. 18.15 – 20.15
lub PIĄTKI O 18:15 – 20:30

* są to dwa oddzielne kursy

Prowadzący kurs: Artem Nakonechnyi