Kizomba gr. średniozaawansowana

Zajęcia w każdy piątek, godz.  20.45 – 21.45

Kurs z Kizomby dla średniozaawansowanych (open) ma charakter otwarty, co oznacza, że możesz dołączyć na dowolnych zajęciach, bez zobowiązań, wcześniejszych zapisów, karnetów. Czekamy na Ciebie także jeśli wcześniej nie uczyłeś się tańczyć Kizomby z nami, a chcesz ćwiczyć z innymi średnio- i zaawansowanymi tancerzami. To także zajęcia dla wszystkich, którzy chcą w piątkowe wieczory roztańczyć się przez imprezami, potrzebują doskonalić technikę i szukają inspiracji.

Możesz przyjść z partnerką/em lub solo.

Kontakt z prowadzącymi:
Ania, tel.: 503 862 064
mail: ania.pawel.kizomba@gmail.com
dołącz grupy na FB „Kontaktowa Kizomba

Kizomba to różnorodność. To taniec w parze do nastrojowej muzyki i silnego, charakterystycznego rytmu. Zdecydowane ale płynne stąpanie po parkiecie i prowadzenie, które pozwala tańczyć na wiele sposób – od czułego i delikatnego do dynamicznego, a nawet radosnego.
Kizomba nauczy partnera pewności siebie połączonej z opiekuńczością. Dla partnerki to wsłuchanie się w siebie, podążanie za prowadzeniem, oraz możliwość zamknięcia oczu i wsłuchania się w muzykę.
Kizomba to proste kroki, z których można tworzyć niezliczoną ilość kombinacji, oraz niepowtarzalna atmosfera utworów do których tańczymy.
Wyjątkowość Kizomby polega na tym, że wystarczy dobre opanowanie podstaw by poczuć prawdziwą przyjemność z tańca. Doświadczeni tancerze, mogą zmierzyć się z interpretacją muzyki, swobodnie eksperymentować z melodią i rytmem oraz odkrywać uniwersalność zasad interakcji w parze wykorzystując je w innych technikach tanecznych. Niektórzy twierdzą, że Kizomba nie jest szczególnie widowiskową formą tańca – niewątpliwie mają rację 😉 Kizombę tańczymy nastawieni na siłę emocji zamkniętych w parze.
Kizomba w swoich korzeniach ma ukrytą Afrykę, mocny rytm, ziemię, siłę, przekaz, integrację i radość. Upływ czasu i rozwój form tańca, łączące się style, silne wpływy innych kultur, a przede wszystkim wolność wyrazu, której każdy z nas potrzebuje, dały nam taniec jaki znamy obecnie.
Dla jednych Kizomba to elektryzująca muzyka, ruch i przyjemność tańca w parze. Dla innych, delikatna forma aktywności, możliwość sprawdzenie siebie i zdobycia nowych umiejętności. Jeszcze inni widzą w niej okazję do dzielenia się emocjami, doświadczenia czegoś nowego, szansę na poznanie ciekawych ludzi lub wyjście z przyjaciółmi. Na naszych zajęciach staramy się łączyć te wszystkie aspekty.

Prowadzący: Ania Jawor i Paweł Grodniewicz

filmik – dla inspiracji:    😉

Prowadzący:

Ania Jawor i Paweł Grodniewicz

Poziom:

średniozaaw.

Wiek:

Dorośli

Wcześniejsze zapisy:

Nie

Jak się ubrać:

Wygodny strój sportowy, zmienne obuwie

Terminy