Warsztaty HAWAJSKIEGO TAŃCA HULA z Ágnes Natka – 13 maja, godz. 10:00 – 17:00 / Będziemy tańczyć o miłości i relacjach… Może coś wytańczymy? :) – Na pewno! Przybywajcie!!! :)

 • Hawajski taniec Hula to taniec o niezwykłej energii – taniec, który na Hawajach zastępował pismo, taniec będący jednocześnie modlitwą 🌺

  A w nim ugruntowanie, jak i połączenie z wyższą energią. Tańcząc Hula można poczuć połączenie z jego wiekową tradycją i opowiadanymi nim historiami.

  W środku maja będziemy tańczyć o miłości i relacjach z Ágnes Natkai, która przyjedzie do nas z Budapesztu. Ágnes tańczy i żyje Hula całą sobą, ci co znają wiedzą 😊

  Udział w warsztacie nie wymaga wcześniejszego doświadczenia. Zaczniemy od nauki podstawowych kroków, aby w ciągu dnia nauczyć się choreografii do jednej pieśni.
  Warsztat będzie prowadzony w języku angielskim i tłumaczony na język polski.
  Jeśli masz pareo, przynieś, żeby obwiązać nim biodra!

  Maksymalna liczba miejsc to 12.
  Tańczymy od 10 do 17 z godzinną przerwą obiadową.
  Miejsce: Kontakt. Przestrzeń Ruchu i Tańca, ul. Szpitalna 40 (na przeciwko Teatru im. Słowackiego)

  Cena warsztatu to 120 zł ** dla 6 pierwszych osób 100 zł **

  Rezerwacja miejsca mailem na adres k.tabaka@outlook.com oraz wpłatą zaliczki w wys. 50 zł (lub całej kwoty) na konto:
  Katarzyna Tabaka
  40 1160 2202 0000 0002 1176 9514

  Prowadząca, Ágnes Natkai o sobie:

  13 lat temu zaczęłam się uczyć o kulturze polinezyjskiej.
  Z hawajskim tańcem Hula spotkałam się w 2008 roku, ucząc się od Kumu Hula Raylene Ha’alelea Kawaiae’a i Hope Ilima Keawe. Był to pierwszy warsztat hula na Węgrzech.
  Naukę w linii Lehua Kawaikapuokalani Hewett rozpoczęłam w 2010 r. Ostatnimi laty, biorąc udział w jego warsztatach występuję także na koncertach.
  W Budapeszcie prowadzę zajęcia tańca Hula na różnych poziomach (początkujący, średnio-zaawansowany i zaawansowany), gdzie dziele się moją wiedzą. Organizuje warsztaty i uczę na Węgrzech od 7 lat.

  Email this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterPrint this page