WARSZTATY DLA KOBIET – Wewnętrzne przebudzenie z grą SATORI – Barbara Borowicz / 30 marca w Kontakcie

WARSZTATY DLA KOBIET – Wewnętrzne przebudzenie z grą SATORI
 
Warsztaty oparte są na założeniach Metody Tippinga zwanej także w Polsce Radykalnym Wybaczaniem. Jej twórcą jest Colin C. Tipping, znany i nagradzany na całym świecie autor prac z dziedziny terapii, założyciel i dyrektor Institute for Radical Forgiveness Therapy and Coaching, Inc.
 
Zazwyczaj doświadczając niepowodzeń w życiu stawiamy się w roli ofiary, odczuwając smutek, złość, gniew czy rozczarowanie. Poczucie krzywdy zakłóca naszą harmonię w życiu, nasze szczęście, a także może stanowić przyczynę wielu poważnych chorób. Ważne jest więc by wyrazić swoje emocje, pozbyć się poczucia winy, wstydu i uwolnić się od syndromu ofiary. Pomocna w tym jest metoda Tippinga – Radykalne wybaczanie, która skutecznie pomaga opuścić dawny schemat postrzegania sytuacji i daje możliwość wewnętrznego rozwoju.
 
Gra SATORI ideowo połączona jest z metodą Tippinga. Pozwala na łagodne przejście pięciu etapów Radykalnego Wybaczania, jak opowiedzenie historii, odczucie uczuć, porzucenie dawnej interpretacji, przyjęcie nowej perspektywy i zastosowanie procesu zmian. Daje możliwość przepracowania pojawiających się w naszej historii przekonań i uwolnienia od blokad emocjonalnych, które skutecznie utrudniają bycie szczęśliwym i radosnym w życiu. Choć gra wygląda niepozornie, przynosi uczestnikom ulgę i wpływa na pozytywne postrzeganie przyszłości. Nie bez powodu Satori w języku japońskim znaczy oświecenie, pełne zrozumienie.
 
Warsztaty są odpowiednie dla kobiet powyżej 21 roku życia, które chcą:
– przepracować jakąś nieprzyjemną sytuację (sprawy rodzinne, zdrowotne, materialne, zawodowe itp.)
– opuścić rolę ofiary,
– uwolnić się od negatywnych przekonań i blokad emocjonalnych,
– uświadomić sobie istotę różnych zranień,
– lepiej zrozumieć siebie i swoje zachowanie,
– napełnić się energią i zacząć działać,
– poprawić jakość swojego życia.
 
Uczestnictwo w warsztatach zakłada Twoją gotowość do pracy nad sobą, w kameralnej grupie (3-6 osób) i bezpiecznej, przyjaznej atmosferze.
 
Miejsce: Przestrzeń ruchu i tańca Kontakt, ul. Szpitalna 40, Kraków
Start: 15:00 zakończenie: 21:00 (przewidziane są przerwy)
Koszt: 220zł (bezzwrotna zaliczka płatna do dnia 28 marca 2019 roku w kwocie 150zł płatna na konto Fundacji Life and Art: nestBank 04253000082062104094900001)
Liczba uczestników: 6 (warsztaty zostaną uruchomione przy min. 3 uczestnikach)
Zapisy: do 28 marca 2019. Zgłoszenia należy przesyłać na adres: fundacjalifeandart@gmail.com
Informacje: www.lifeandart.eu/projektlife/warsztaty/
 
Prowadzący: Barbara Borowicz
 
Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania warsztatów w przypadku nie zebrania się wymaganej minimalnej ilości osób. W takim przypadku wpłaty będą zwracane w 100%.
 
Barbara Borowicz – trener rozwoju osobistego, muzyk, doktor sztuki muzycznej. Ukończyła studia podyplomowe na kierunku Psychologia rozwoju osobistego i zawodowego w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie, co rozpoczęło jej dynamiczny rozwój w sferze zdrowia psychicznego i technik relaksacyjnych. Ukończyła kurs Happiness Life Coach, jest w trakcie kursu trenerskiego Metody Tippinga oraz Podejścia Skoncentrowanego na rozwiązaniach TSR w poznańskiej szkole Centrum PSR. Ponadto jest współtwórczynią projektu Trening Muzyka, przeznaczonego do pracy z muzykami, którego ideą jest osiągnięcie celu ścieżki kariery zawodowej i redukcji stresu scenicznego. Od 2018 roku Barbara Borowicz jest Prezesem Fundacji Life and Art.