SESJE WSPÓŁCZESNEGO MASAŻU TAJSKIEGO W KONTAKCIE (KRAKÓW) – Alfonso Cazenave (Karuna Bodywork) 25 maja będziecie mieli jedyną taką okazję doświadczyć uzdrawiającego masażu w mistrzowskiej odsłonie! Ilość miejsc baaaardzo ograniczona! Kto pierwszy… Temu będzie miło… Po prostu – i Aż!!! :) Uściski i czekamy na Wasze zapisy. – W wydarzeniu podane jest, do kogo i w jaki sposób należy się zgłosić! – Najlepiej niezwłoczny ;) ;) ;)

 • 25 maja będę oferował po raz pierwsze w Krakowie sesje współczesnego masażu tajskiego.

  Czym się to różni od „zwykłego” masażu z salonów masażu tajskiego?
  *Po pierwsze, jest to masaż robiony od serca, z pasją, w pełnym skupieniu, uważnie, a nie mechanicznie.
  *Po drugie, jest dostosowany do Twoich potrzeb fizycznych i emocjonalnych, dzięki dogłębnej znajomości anatomii, rozwiniętej intuicji, doświadczeniu oraz szerokiemu wachlarzowi technik zarówno wschodnich, jak i zachodnich.
  *Po trzecie, w zależności od potrzeb danej osoby, części ciała lub momentu potrafię pracować bardzo subtelnie albo całkiem intensywnie – nigdy jednak nie przekraczając granicy bólu.
  *Po czwarte, zajmuję się nie tylko układem mięśniowo-szkieletowym, ale też układem czaszkowo-krzyżowym, stawami, powięziami, organami wewnętrznymi itd. – jest to praca głęboka, precyzyjna i wielowymiarowa.
  *Po piąte, nie jest to masaż statyczny, lecz zawierający sporo technik dynamicznych – idealnych dla przywracania ruchomości w ciele i usprawnienia krążenia.

  Do dyspozycji są tylko cztery miejsca: w piątek 25 maja o 10, o 12, o 15:30 i o 17:30.

  Sesja trwa 90 minut i kosztuje 200zł.

  W celu zarezerwowania sobie miejsca pisz do mnie poprzez stronę Karuna Bodywork (na Facebooku) – tam też znajdziesz więcej informacji o mnie i o mojej pracy. Albo dzwoń lub pisz pod 505805574.

  Email this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterPrint this page