Praktyka masażu z Asią – szyja, głowa, barki / 17 marca, godz. 17:00 – 19:30 Przybywajcie! :)

 • Praktykę Masażu organizuję dla osób, które chcą przy minimalnej teorii nauczyć się podstawowych technik masażu, będącym nie tylko relaksem, ale likwidującym napięcia na głębszym poziomie tkankowym. Później wykorzystane umiejętności będziesz mógł zastosować masując rodzinę czy przyjaciół. Chciałabym aby masaż stał się naturalnym aspektem codziennej higieny psychofizycznej, dlatego stwarzam przestrzeń do wspólnej praktyki.

  Tym razem zajmiemy się masażem szyi, głowy i barków.

  Będą instrukcje, trochę też poimprowizujemy i pójdziemy za potrzebami grupy. Dobierzemy się w pary i będziemy doświadczać przyjemności dawania i odbierania masażu.
  Możesz przyjść sam, albo z już wcześniej umówioną osobą do pary.
  Jeśli już byłeś na warsztatach o podobnej tematyce organizowanych przeze mnie, będziesz miał okazję powtórzyć niektóre techniki, dowiedzieć się o nowych, praktykować swoje umiejętności, ćwiczyć palpację (czucie), a przede wszystkim będziesz wymasowany 😉
  Metody które będę używać wybrałam z technik, które używam w codziennej pracy masażystki i sprawdzają się w rozwiązywaniu problemów napięciowych. Znajdą się tam techniki masażu klasycznego, masażu tkanek głębokich, rozluźniania mięśniowo-powięziowego, punktów spustowych, m.poprzecznego, technik funkcjonalnych, czy autorskich metod. Wprowadzam pracę z oddechem.
  Zajęcia te specjalnie konstruuję na potrzeby masażu na macie (nie wszyscy mają stół do masażu), czyli z ergonomicznym wykorzystaniem swojego ciężaru ciała. Będziesz mógł w łatwy sposób wykorzystać później poznaną wiedzę masując w domowych warunkach.

  Masujemy częściowo bez, jak i z wykorzystaniem oliwki.
  Mogą przyjść zupełni laicy, jak i osoby związane w jakikolwiek sposób z masażem, czy inną pracą z ciałem.

  Czas: sobota, 17 marca 2018, od 17:00 do 19:30.
  Miejsce: Kontakt. Przestrzeń ruchu i tańca.
  Koszt warsztatów: 50zł za osobę.

  Co przynieść ze sobą?
  Koniecznie jeden duży ręcznik. Na sali będą koce, poduszki. Jeśli chcesz możesz przynieść swoją ulubioną oliwkę, olej. Na miejscu zawsze przynoszę dla grupy.
  Weź ze sobą luźne ubranie na zmianę.
  W przytulnym Kontakcie możesz zaparzyć sobie herbatę czy kawę 🙂

  O prowadzącej:
  Joanna Jutkiewicz – masaże
  Joanna Jutkiewicz
  Każdy człowiek jest wyjątkową indywidualnością. Wsłuchuję się w potrzeby ciała, umysłu i ducha, i dobieram odpowiednie techniki czy to masażu tkanek głębokich, rozluźniania mięśniowo- powięziowego, m. poprzecznego, technik funkcjonalnych, punktów spustowych, m. klasycznego m. segmentarnego, sportowego, leczniczego, relaksacyjnego, bańki chińskiej i innych. Twój aktualny stan psychofizyczny mówi mi w jaki sposób mogę pomóc. I robię to z radością! Z życzliwym nastawieniem, z przyjazną akceptacją, w atmosferze zaufania i bezpieczeństwa. Usuwane są napięcia i blokady na poziomie ciała i emocji. Stąd efekt lekkości zewnętrznej i wewnętrznej 🙂

  Pracuję jako masażystka od 4 lat. Ukończyłam kurs masażu klasycznego I i II stopnia z Certyfiaktem Ministerstwa Edukacji Narodowej w Szkole Biostudio. Praktykę zdobywałam w hotelu Radison i Puro oraz w Gabinecie Masażu „Body My Home” w Krakowie. Ukończyłam także kurs masażu Lomi Lomi Nui u Juliana Roka (nauczycielka Susan Pa’iniu Floyd z Hawaii) z Certyfikatem Aloha International. Ukończyłam Kurs Masażu Tkanek Głębokich u Marcina Wytrążka. Współpracuję z wieloma masażystami, fizjoterapeutami i osteopatami, u których osobiście kształtuję umiejętności. Od dwóch lat prowadzę własny gabinet masażu.
  Od czasu do czasu prowadzę warsztaty masażowe.
  Moją drugą ścieżką edukacyjną był licencjat z pedagogiki, oraz magister z filozofii (spec. etyka i coaching) na Akademii Ignatianum w Krakowie, a także podyplomowe studia z doradztwa zawodowego na Politechnice Krakowskiej.
  Pracuję ze swoim ciałem poprzez taniec improwizowany, współczesny, tango, kontakt improwizację, taniec brzucha, taniec hula, śpiew, izolacje, pilates, ćwiczenia stretchingowe, siłowe, psychomotoryczne i inne. W wolnych chwilach gram na ukulele. Uwielbiam medytować. Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę z zakresu zdrowego odżywiania. Interesuję się psychologią, coachingiem, filozofią i różnorodnymi inspiracjami pomagającymi zrozumieć, a przede wszystkim poczuć (!) się w tu i teraz.

  Email this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterPrint this page