MOVEMENT – WARSZTATY RUCHOWE Z MICHAŁEM MACIASZKIEM W KRAKOWIE, 6-7 kwietnia 2019

MOVEMENT – WARSZTATY RUCHOWE Z MICHAŁEM MACIASZKIEM W KRAKOWIE, 6-7 kwietnia 2019
 
Całe życie spędzamy w ciele, które nie umie nie “trenować”. Dostosowuje się do otaczającej je rzeczywistości – niezależnie czy siedzimy na kanapie, czy biegniemy maraton. Nasze ciało rozwija się tak, byśmy stali się jak najlepsi w tym, co robimy najczęściej. Dlatego warto nauczyć się świadomego posługiwania ciałem aby stało się naszym sprzymierzeńcem, a nie kłopotem.
 
Warsztaty Movement to wprowadzenie do rewelacyjnej filozofii pracy z ciałem. Wskażemy sposoby na odwrócenie niekorzystnych efektów obecnego stylu życia oraz optymalne rozwinięcie potencjału naszego ciała i inteligencji ruchowej.
 
 
DLA KOGO TE WARSZTATY?
Warsztaty przeznaczone są zarówno dla zupełnie początkujących, którzy chcą świadomie o siebie zadbać; dla instruktorów chcących urozmaicić swoje zajęcia; jak i dla zawodników, którzy chcą rozwinąć się nie tylko w granicach swojej dyscypliny.
 
 
PROGRAM WARSZTATÓW:
 
* Fundamenty ruchu i ich terminologia. Podstawy ruchowe, niezbędne do zbudowania solidnej bazy dla zaawansowanych umiejętności. Zdolność izolowania i kontroli motorycznej wybranych części ciała.
 
* Mobilność. Poznawanie zdrowych wzorców ruchowych. Tzw.: “smarowanie stawów”. Wzmacnianie mięśni na ich maksymalnym rozciągnięciu. Praca nad rozluźnieniem i siłą mięśni oraz pogłębianiem zakresów ruchu – w oparciu o najważniejsze metody stretchingu i wiedzę cenioną we współczesnym świecie sportu.
 
* Kinetic Koans. Zagadki ruchowe. Nauka rozwiązywania fizycznych wyzwań dająca benefity w postaci inteligencji ruchowej i zdolności adaptacyjnych.
 
* Budowanie siły z obciążeniem własnego ciała. Bazujące na gimnastyce sportowej. Metody pracy dopasowane indywidualnie do poziomu każdego z uczestników.
 
* Stanie na rękach. Budowanie pozycji odwróconych. Prawidłowe ustawienie ciała, wzorce oddychania, wzmacnianie nadgarstków, barków i wiele innych.
 
* Akrobatyka i lokomocje. Sekwencje z elementami floor work z niską akrobatyką, tańcem, animal flow, inwersjami etc. Ciekawe i rozwijające zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych.
 
* PlayFight i praca z partnerem. Element nieprzewidywalności uczy nas refleksu i inspiruje, daje nowe pomysły i pozwala dowiedzieć się wiele więcej o ludzkim ciele i jego możliwościach.
 
 
O PROWADZĄCYM : MICHAŁ MACIASZEK
http://www.michalmaciaszek.pl
https://www.facebook.com/MichalMaciaszek/
 
Związany z Akademią w Gruncie Ruchu w Warszawie
https://akademiawgr.pl/
 
 
☞ PLAN WARSZTATÓW 6-7 KWIETNIA:
Sobota:
15:00 – 18:00 I blok
 
Niedziela:
10:00 – 13:00 II blok
13:00 – 15:00 Przerwa
15:00 – 18:00 III blok
 
✓ CENA:
300 zł przy wpłacie do 20.03.2019
350 zł przy wpłacie po 20.03.2019
 
☞ KONTAKT I ZAPISY:
info.acrotribe@gmail.com
 
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!
O rezerwacji miejsca na warsztacie decyduje WYŁĄCZNIE wpłata zadatku w wysokości 50% pełnej kwoty.