Warsztaty OPEN FLOOR Siła Obecności – Tamara Romaniuk / 19-20 maja * Macie jeszcze szansę na cenę early bird – do 22 kwietnia! :) Na wiosnę dobrze jest zadbać nie tylko o swoje zewnętrze, ale także o swoje wnętrze! :) Te warsztaty mogą być dobrym początkiem dobrych zmian… :) Przybywajcie! :)

 • “Jesteśmy tak zajęci zarządzaniem naszym życiem, że przegapiamy tę wielką zagadkę, w którą jesteśmy zaangażowani” John O’Donohue
   
  Możemy zostać odcięci przez lata i dziesięciolecia, aby próbować załatwić sprawy i nie przeżywać naszych chwil.
  Dlatego czasami musimy przystanąć, abyśmy mogli iść do przodu. Czasami musimy odwrócić się od czegoś, abyśmy mogli zrozumieć, dlaczego zakochaliśmy się w pierwszej kolejności.
   
  Przystanąć oznacza wejść do wnętrza, do wewnętrznej ostoi spokoju, jasności i miłości – do zagłębienia się w sile obecności.
  Korzystając z mocy medytacji ruchu opartej na Open Floor, przyjrzymy się chwilom, w których uświadamiamy sobie subtelne stany fizyczne, emocjonalne, umysłowe i duchowe.
   
  Ten warsztat jest początkiem treningu obecności, jest treningiem w zdobywaniu naszej jasnej, życzliwej uwagi. Uwagi na to, co jest tutaj. Jest to ucieleśniona praktyka uważności, pogłębiania obecności.
   
  Ten warsztat jest dla wszystkich. Tu nie ma żadnych kroków, które musisz się nauczyć, nie ma możliwości aby zrobić coś źle. Każdy może swobodnie przystąpić, a nowi goście są mile widziani. Przyprowadź swoją ciekawość i chęć poruszenia się.
   
  Tamara Romaniuk jest nauczycielem międzynarodowej szkoły Open Floor i licencjonowanym moderatorem sesji Fire Starter – Danielle LaPorte. Tamara ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Krakowie i miała szczęście uczestniczyć w procesie Gestalt, który zainspirował jej dalsze działania i stał się praktyką jej życia.
   
  Tamara mieszka w Berlinie, który jest dla niej otwartym oknem na świat, z którego czerpie wiele inspiracji dla kreatywnego rozwoju siebie i inspiracji dla swojej pracy.
   
  Prowadzi warsztaty w kraju i za granicą. Od wielu lat pogłębia różne techniki uzdrawiania, medytacji i improwizacji ruchowej.
  Jest certyfikowanym nauczycielem szkoły mindfulness: University of California, Berkeley’s, Greater Good Science Center and ATI
   
  Dla inspiracji i nowych informacji dołącz do grupy na FB – Open Floor Polska
   
  ~~~~~~~~~~~~~~
   
  SZCZEGÓŁY WARSZTATU:
   
  DATA: 19 i 20 maja
  – Sobota, 19 maja– wprowadzenie: 2 h wieczór (godz. 19:00 – 21:00)
  – Niedziela, 20 maja: 11.00 -17.00
   
  ~~
  CENA EARLY BIRD: 150 zł za całość (sobota+niedziela) przy wpłacie do 22 kwietnia
   
  – Cena regularna (od 23 kwietnia za całość: sobota + niedziela) 190 zł
  – Cena tylko za wieczór sobotni: 45 zł
   
  * UWAGA! Prosimy o wpłatę CAŁOŚCI KWOTY na konto, które podane jest w formularzu rejestracyjnym http://bit.ly/SilaObecnosci
   
  * Dodatkowe pytania prosimy kierować tutaj: openfloor@livingfromyoursoul.org
   
  ~~
  *Minimalna liczba uczestników 10 osób
   
  ~~
  MIEJSCE: Kontakt Przestrzeń Ruchu i Tańca, ul. Szpitalna 40, I piętro, Kraków
   
  ZAREJESTRUJ SIĘ TUTAJ: http://bit.ly/SilaObecnosci
  Email this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterPrint this page