Improwizacja solo i w kontakcie – Filip Wencki / Niedziela 3 marca, godz. 11:00 – 18:00

Improwizacja solo i w kontakcie. W Kontakcie.
 
Zapraszam Cię na warsztat z ruchu i komunikacji fizycznej oparty o techniki teatru fizycznego, tańca, kontakt improwizacji oraz autorskich technik komunikacji somatycznej. Za punkt wyjścia do działania obierzemy poszukiwanie w ruchu bezpośredniego, pełnego wyrażania. Sposobem pracy będzie dla nas intensyfikacja bycia, odczuwania i postrzegania. Rezultatem – ruch będący nośnikiem emocji, opowieści, być może piękna.
 
Podczas podróży po wewnętrznych przestrzeniach i światach, będę Cię zachęcać do precyzji wyrażania, odwzorowania tego co wewnątrz na to co widoczne. Chciałbym byśmy dotknęli też wrażliwości na te piękne momenty przecięcia się światów i przestrzeni, gdy ja spotyka się z ty, gdy ja spotyka się z wy, oraz gdy ja spotyka się z Ja.
 
Będzie fizycznie i intensywnie. Do zobaczenia.
 
Filip Wencki – Pedagog z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w nauczaniu teatru fizycznego i kontakt improwizacji. Aktor, performer i reżyser. Uczył i działał w Polsce (m.in. Warsaw Flow Festival, Polish CI Festival FRU, Teatr Tańca i Festiwal Zawirowania, Krakowski Teatr Tańca) i na świecie (Ukraina, Czechy, Dania, Niemcy, Francja, Szwecja, Kolumbia, Meksyk, Tajlandia, Malezja etc.).
 
Asystent na części zajęć: Seweryn Wencki – występował w kilku spektaklach tanecznych oraz filmach improwizowanych, bywalec jamów w Polsce i zagranicą, wieczny performer i mistrz spirali. Obecnie pracuje nad przejściem z pieluch na nocnik.
 
SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE:
 
KIEDY?
 
3 marca
– I część: godz. 11:00-14:00
– obiad
– II część: godz. 15:30-18:00
 
cena: 110 PLN
 
Zapisy: info@kontaktprzestrzen.pl
 
Miejsce: Kontakt Przestrzeń Ruchu i Tańca, ul. Szpitalna 40, Ip., Kraków