AcroYoga z Tomaszem gr. średniozaaw.

Zajęcia poświęcone głównie solarnej stronie AcroYogi prowadzone w formie kursu (zniżki według Kontaktowych karnetów), ale można z powodzeniem uczestniczyć w pojedynczym spotkaniu. Temat ogłaszany przed zajęciami, wiec jeśli chcesz podszlifować to i owo, na pewno znajdzie się niejedna okazja 😉
Każde spotkanie poświecimy innemu zagadnieniu. Zaczniemy od ugruntowania podstaw akro takich jak stabilne side stary, stary, reverse stary, shoulderstandy, foot to handy, stojące kontra balanse. Dowiemy się jak sprawić, by stały się „rock solid”!
Nie zabraknie oczywiście stania na rękach – króla akrobatycznych pozycji! Wyrównanie, wydłużenie i ułożenie ciała, odpowiednie i kompleksowe napięcie mięśni oraz poszukiwanie balansu to aspekty, którym poświęcimy sporo uwagi.
Stabilne i opanowane fundamenty wykorzystamy by wprawić w ruch poznane AcroYogowe ABC, dowiadując się jak płynnie i efektywnie poruszać się miedzy pozycjami.
Potem, to już czysta poezja… 🙂 Pralki, whipy, płynne lekko taneczne sekwencje, praca z oddechem i naturalną niewymuszoną mobilnością ciała.
Ze wzrostem jego świadomości jak również siły i odwagi, przeniesiemy loty poziom wyżej, do standing acro! 😮
Najtrudniejszym krokiem, będzie zdecydowanie blok poświęcony h2h. Ale i te trudne akrobacje rozłożymy na czynniki pierwsze, bez pośpiechu czekając na efekty włożonych wysiłków.
Przed zajęciami odbywać się będą 15 min rozgrzewki ze wzmacnianiem i stretchingiem (sala środkowa), do których oczywiście bardzo zachęcam 😉 Z racji wczesnej godziny, do zajęć można dołączać do godziny 17:00 😉
Zabawa będzie przednia, w to nie wątpię! ;P
Ten szeroko zakrojony plan obejmuje cały sezon 2018/19 (od 09.10.18 do 25.06.2019) i zapewnia kompleksową podróż przez pełne spektrum AcroYogowej magii 🙂
Odkryjmy razem drzemiące w nas super moce!
 
Zajęcia prowadzi Tomasz Pacan.
Z ruchem związany od dzieciństwa. Siedmioletnie doświadczenie w zespole akrobatyczno – tanecznym oraz sekcji lekkoatletycznej i pływackiej zaszczepiły stałą potrzebę fizycznej aktywności i nauczyły znajdować w niej radość. Później przyszła dziewięcioletnia praktyka jogi Iyengara, Ashtangi i trochę nauczania. Możliwość połączenia doświadczeń akrobatycznych z jogą zafascynowała go absolutnie. Uczestniczył w wielu szkoleniach i warsztatach prowadzonych przez najlepszych nauczycieli z całego świata, między innymi: Jasona Nemera – twórcę AcroYogi, Pascala Weiss, Elada Sadeh, Jeppe Skogvard’a, Yaroslava Tua, Lucie Beyer, Almuth Kramer, Jacoba Handwerkera, Alexandrę Ruiz. Ukończył szkolenie trenerskie prowadzone przez organizację „AcroYoga International” gdzie uzyskał certyfikat nauczycielski poziomu 2. W Polsce i Europie prowadzi warsztaty z AcroYogi oraz autorskiej metody łączącej taniec współczesny z AcroYogą – Contemporary Acro. Wciąż poszukuje świeżych inspiracji i nowych wyzwań.
http://www.acroyoga.org/teachers/tomasz-pacan
https://kontaktprzestrzen.pl/prowadzacy/
 
Wtorki 16:45 – 18:15
Kontakt. Przestrzeń Ruchu i Tańca. Ul. Szpitalna 40
 
Ćwiczymy na bosaka w wygodnym, nieśliskim stroju bez kieszeni, suwaków, guzików. W sali są maty do jogi.
 
Masz pytanie? Nie krępuj się!
paccan@poczta.onet.pl
 
Cennik: wg kontaktowego:
https://kontaktprzestrzen.pl/ceny/

Prowadzący:

Tomasz Pacan

Poziom:

Średniozaaw.

Wiek:

Dorośli

Wcześniejsze zapisy:

Nie

Jak się ubrać:

Strój przylegający do ciała, najlepiej nie śliski. – Zwłaszcza dotyczy to Pań! 😉

Terminy