Warsztat Improwiazji Aktorskich / start: 27.10


W PROGRAMIE:

przełamywanie barier i blokad komunikacyjnych
kreatywne działania zespołowe
trening wyobraźni
trening uważności
wpływ emocji na postawę ciała
improwizowane działania wokalne
budowanie improwizacji w oparciu o obiekty przestrzenne
poszerzanie świadomości głosu i ciała

CZEGO NAUCZYSZ SIĘ NA TYM WARSZTACIE?

jak twórczo współpracować z innymi
świadomego korzystania ze swoich zasobów i talentów
skuteczności działania w różnych okolicznościach
wnoszenia swojej unikatowej energii do pracy zespołowej
wzmocnisz swoją pewność bycia
odważnie i świadomie będziesz posługiwać się swoim głosem
zdobędziesz narzędzia, które ułatwią ci komunikację z innymi na co dzień
rozbudzisz w sobie dziecięcą, spontaniczną energię, dzięki której sytuacje stresowe nie będą brały nad tobą góry

DLA KOGO JEST TEN KURS?

pasjonatów aktorstwa
 pasjonatów rozwoju osobistego
osób, które mają potrzebę twórczego spędzania czasu
kandydatów do szkół aktorskich
osób wycofanych i nieśmiałych, które mają blokady przed nawiązywaniem kontaktów z innymi
osób pragnących wyjść z zastoju twórczego
osób, którym stres blokuje dostęp do zasobów i źródeł energii
team leaderów
animatorów
nauczycieli

O MNIE:
Jestem Zofia.
Jestem dyplomowaną aktorką po Łódzkiej Szkole Filmowej, trenerką rozwoju osobistego, instruktorką improwizacji aktorskich, wykładowczynią na wydziale aktorskim Krakowskiej Akademii Frycza Modrzewskiego w Krakowie, lektorką regularnie spędzającą czas w studiach nagrań.
INSPIRUJE LUDZI do transformacji przekonań, przełamywania ograniczeń, pojawiam się wtedy, gdy potrzebne jest nowe, świeże spojrzenie, a ludzie są gotowi do zmiany sposobu myślenia i funkcjonowania. WZNOSZĘ NA GŁĘBSZY POZIOM ŚWIADOMOŚCI, ponieważ wierzę, że pod powierzchnią wszystkich spraw kryją się pożądane rozwiązania. W swojej pracy używam niesztampowych i kreatywnych narzędzi, które PRZEOBRAŻAJĄ sposoby myślenia, działania, relacje z ludźmi, nastawienie do życia.
Pokazuje jak sytuacje „bez wyjścia” można przekształcić osiągając z pozoru niemożliwe rezultaty.

OPINIE UCZESTNIKÓW MOICH KURSÓW I ZAJEĆ INDYWIDUALNYCH:
„Zofia stwarza taką atmosferę, że naprawdę chcesz się otworzyć! Pokazać emocje, wydobyć głos, ruszszyć ciało. Jeśli chcesz zacząć przygodę z aktorstwem lub jakąkolwiek inną działalnością twórczą związaną z pokazywaniem się, Zosia jest idealnym wyborem. Doskonałem połączenie bezpiecznej, nieoceniającej atmosfery z podjęciem ryzyka, przekraczeniem progów. Ale te zajęcia to coś znacznie więcej. To coś metafizycznego i nieuchwytnego. To głębsze wjerzenie w siebie samego. Ale też relacje między ludźmi  To już moja druga grupa z Otwieralnią i za każdym razem kończyłem je bardzo wzbogacony. Polecam BARDZO! ” (Michał Rudy – director w Transcend Studio)
„Zofia ma niesamowite podejście do każdego uczestnika, a warsztaty prowadzi z sercem!❤ Otwieralnia to światło, energia i profesjonalizm!” ( Małgosia Grabara – inspicjentka w Teatrze Guliwer w Warszawie)
„Świetne warsztaty aktorskie! Dużo improwizacji, dzięki której wydobywa się naturalnie siebie. Zgodnie z nazwą otwieraliśmy się na całe spektrum swoich emocji. Zapamiętałam dużo zabawy, i śmiechu. Z chęcią wezmę udział w kolejnych warsztatach, bo nie często można spotkać się z taką autentyczną osobowością prowadzącej. Polecam Zosię!!” (Joanna Jutkiewicz – masażysta i instruktorka pilatesu)
„Pracowałem z Zosią Zoń w filmie i w teatrze. Graliśmy razem. Jest świetną aktorką i ma wielki talent pedagogiczny. Potrafi wykrzesać zarówno z siebie jak i z innych iskry wyobraźni i chęci do występowania. Polecam jej zajęcia zarówno amatorom jak i profesjonalistom, miłośnikom sztuki aktorskiej i zawodowcom, dla których to codzienna praca.” (Jakub Węgrzyn – II reżyser w Studio WATAHA, sekretarz planu w GLOBAL STUDIO)
POSŁUCHAJCIE CO MÓWIĄ O KURSIE UCZESTNICY:
KOSZT: 200zŁ (obowiązuje wpłata zaliczki 100zł w celu rezerwacji swojego miejsca. Pozostałą część regulujecie na pierwszych zajęciach. Liczy się kolejność zgłoszeń. Maksymalna ilość uczestników 15 osób). W razie rezygnacji z treningu w trakcie trwania treningu, wpłata nie jest zwracana.
Numer konta do wpłat:
62 1020 4955 0000 7302 0167 3342
W tytule zamieść swoje imię i nazwisko
ZAPISY:
z.otwieralnia@gmail.com
MIEJSCE:
„Kontakt. Przestrzeń ruchu, tańca i muzyki” przy ul. Szpitalnej 40