Spotkania z Głosem / * zajęcia bedą powracały w formie kursów weekendowych: 23.10 i 6.11

~~~ CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ ~~~
Na zajęciach spędzimy czas wydobywając dźwięki z przyjemnością i ciekawością, przekonując się, że głosu możemy używać na wiele sposobów – będziemy mruczeć, wzdychać, wokalizować, rytmizować, śpiewać pieśni. Skorzystamy z ćwiczeń oddechowych, emisyjnych, działań w obszarze wyobraźni i ruchu. Poznamy pieśni tradycyjne różnych kultur, między innymi z terenów Słowiańszczyzny, Gruzji i Bałkanów. Z ich pomocą odnajdziemy przyjemność wspólnego śpiewu, współbrzmienia, muzycznych harmonii, połączymy się ze znaczeniem pieśni i odkryjemy ich różne możliwe aranżacje.

Zapraszam wszystkich poszukujących przyjemności i swobody związanej z byciem w kontakcie z własnym głosem, grupą i pieśniami tradycyjnymi. Nie trzeba mieć za sobą żadnej edukacji muzycznej i tej związanej z głosem. Warto mieć na sobie wygodny strój, który nie krępuje ruchu. Na sali jesteśmy na boso lub w skarpetkach.

~~~ PROWADZĄCA ~~~
~~~ NADCHODZĄCE WYDARZENIA ~~~

23 października 2023r., poniedziałek, 20:00-21:30
6 listopada 2023, poniedziałek, 20:00 – 21:30Kontakt Przestrzeń Ruchu, Tańca i Muzyki
Kraków, ulica Szpitalna 40, II piętro

koszt: 40zł, płatne na recepcji Kontaktu przed zajęciami

zapisy: sabina.krauze@gmail.com

Uwaga. Zajecia z Sabiną będą powracały w formie kursów weekendowych. Bądźcie czujni. Informacje o kolejnych datach kursów na bieżąco będą wrzucane w aktualnościach na naszej stronie oraz na kontaktowym Facebooku.