Spotkania z Głosem / * zajęcia bedą powracały w formie kursów weekendowych

Na zajęciach spędzamy czas wydobywając dźwięki z przyjemnością i ciekawością, przekonując się, że głosu możemy używać na wiele sposobów – mruczymy, wzdychamy, wokalizujemy, rytmizujemy, śpiewamy pieśni. Korzystamy z ćwiczeń oddechowych, emisyjnych, działań w obszarze wyobraźni i ruchu. Poznajemy pieśni tradycyjne różnych kultur – z Polski, Ukrainy, Gruzji, Bułgarii… Z ich pomocą odnajdujemy przyjemność wspólnego śpiewu, współbrzmienia, muzycznych harmonii, łączymy się ze znaczeniem pieśni i odkrywamy różne możliwe aranżacje.

Zapraszamy wszystkich poszukujących przyjemności i swobody związanej z byciem w kontakcie z własnym głosem, grupą i pieśniami tradycyjnymi. Nie trzeba mieć za sobą żadnej edukacji muzycznej i tej związanej z głosem. Warto za to zabrać wygodny strój niekrępujący ruchu.

Sabina Krauze 

Info: sabina.krauze@gmail.com

Uwaga. Zajecia z Sabiną będą powracały w formie kursów weekendowych. Bądźcie czujni. Informacje o kolejnych datach kursów na bieżąco będą wrzucane w aktualnościach na naszej stronie oraz na kontaktowym Facebooku.