Poranna Joga w Kontakcie


Delikatnie poruszysz i rozciągniesz ciało przez jogiczne asany. Dzięki praktykom oddechowym poprawisz koncentrację i zbalansujesz relację ciało – umysł.
Relaksacja osadzi Cię w tu i teraz i pozwoli odpuścić – let it go 😉
Zastrzyk energii na cały dzień gwarantowany !

Zajęcia są przeznaczone dla osób o różnym stopniu zaawansowania.
Możesz dołączyć w każdym momencie, jako zupełnie początkujący i zacząć w tym momencie swoją przygodę z jogą lub poszerzyć swoje doświadczenie i praktykę, jako wprawny jogin.

Na zajęciach pojawią się 3 elementy:
– asany ( pozycje jogi)
– techniki oddechowe
– relaksacja

Czego potrzebujesz?

– Wygodnego, niekrępującego ruchów ubrania

Jeśli masz do mnie pytania, pisz śmiało:
e.rumienczyk@gmail.com

O Mnie:

Joga pojawiła się w moim życiu w najbardziej odpowiednim momencie.

W 2010 roku trafiłam na matę i wtedy też rozpoczęła się moja droga do siebie przez kontakt z ciałem.

Ponad dwa lata później podjęłam kurs nauczycielski w Krakowie metodą Iyengara, podczas którego nabyłam wiele praktycznych umiejętności – m.in. znajdowania struktury,zastosowania pomocy podczas praktyki,dokładności i precyzji w asanie , poszukiwania symetrii, technik pranayamy .

Szkolenie i pobyt w Indiach otworzyły mi serce i ciało na miękkość, łagodność, przepływ i radość płynące z praktyki. Ukończyłam kurs Yoga Alliance RYT200 w miejscowości Dharamsala, Indie.

Na swojej ścieżce poznaję i łączę różne praktyki – oddech, śpiew, masaż, taniec, natomiast jedną z bliższych ścieżek, naturalnie towarzyszących od dzieciństwa jest kontakt z naturą , z którą czuję głębokie połączenie i większość wolnych chwil spędzam w jej otoczeniu, szukając swoich miejsc mocy nawet w miejskich dżunglach.

Na zajęciach kieruję się głównie intuicją. Nie działam według programu czy schematu, czując grupę podążam za tym co się pojawia. Dlatego też zajęcia jogi często po prostu “ płyną” zachowując jogiczną strukturę lekcji.

W życiu szczególnie bliska jest mi jedna z 7 zasad Huny : Mana – cała moc pochodzi z wnętrza.

ZAPISY NA ZAJĘCIA: e.rumienczyk@gmail.com

Grupa kontaktowa na Facebooku:

https://www.facebook.com/groups/1802201593269092/?ref=share