Energetyzująca Vinyasa Joga z Magdą

PIĄTKI, g. 18:00 – 19:15 / start: 4.03

Dynamiczna sekwencja ruchów rozgrzeje, wzmocni i uelastyczni Twoje ciało, sprawiając, że poczujesz przypływ orzeźwiającej energii. Podczas zajęć łączymy płynny ruch z naturalnym oddechem, co pozwala nam osiągnąć harmonię pomiędzy ciałem i umysłem. Pracujemy również nad poczuciem równowagi i stabilności, m.in. poprzez zaangażowanie mięśni głębokich ciała. Wykonywanym pozycjom towarzyszy zwiększone skupienie i uważność, co przekłada się na poprawę zdolności koncentracji na co dzień.
Vinyasa Joga nauczy Cię, jak być w pełni tu i teraz i czerpać z tego jak najwięcej radości ☀️
Każda praktyka zakończona jest relaksacją (w pozycji Savasana), która ukoi układ nerwowy oraz przyniesie Ci poczucie odprężenia i wewnętrznego spokoju. Relaksacji towarzyszą przyjemne, delikatne dźwięki dzwonków Koshi lub mis tybetańskich.

Na zajęcia wybierz wygodny strój, który nie krępuje ruchów. Ćwiczymy boso.

Do zobaczenia na macie! 🧘🏼‍♀️

O mnie
Jestem certyfikowaną nauczycielką Hatha/Vinyasa Jogi (Yoga Alliance RYT200), ukończyłam 200-godzinny kurs nauczycielski w Międzynarodowej Szkole Jogi i Ruchu 5 Elements w Krakowie. Od kilku lat rozwijam swoją praktykę i próbuję różnych nurtów jogi, jednak to Vinyasa rozkochała mnie w sobie najbardziej. Lekkość ruchu ciała, płynne przejścia pomiędzy asanami i synchronizacja z oddechem to rzeczy, na które zwracam największą uwagę podczas zajęć. Nie skupiam się na celu, ważniejsza (i bardziej satysfakcjonująca!) jest dla mnie sama droga.
Odkryj ze mną, jak wielką radość można czerpać z jogi! 🖤

Kontakt
E-mail: jogaikropka@gmail.com
Facebook/Instagram: Joga i Kropka